Koemanovi se nelíbí, že Barcelona bude hrát pohár na umělé trávě

Trenérovi Barcelony Ronaldu Koemanovi se nelíbí, že katalánský celek ve čtvrtečním pohárovém osmifinále proti třetiligové Cornelle nastoupí na umělém povrchu. Nizozemský kouč míní, že by se mělo hrát pouze na přírodním trávníku.  
20.01. | Aktuality | 47 komentářů
16.03. Barcelona s Cornellou před diváky
B-tým Barcelony si bude moct o víkendu po dlouhé době užít zápas před fanoušky. Regionální nařízení umožňují, aby sportovní akce, které se konají venku a nespadají pod dvě nejvyšší fotbalové soutěže, mohlo navštívit až 1000 diváků. Samozřejmě za dodržení přísných hygienických podmínek. Stejně tak by se brzy měli diváci dostat i na zápasy ženského týmu Barcelony. (mundodeportivo.com)
06.01. Atlético Madrid vypadlo v poháru s třetiligistou
Atlético Madrid ve třetím kole Španělského poháru nečekaně vypadlo se soupeřem z třetí ligy. Vedoucí celek nejvyšší soutěže dnes na hřišti Cornelly prohrál 0:1 a navíc po vyloučení Ricarda Sáncheze dohrával v oslabení. Atlético, které v 15 kolech La Ligy prohrálo jen jednou, nestačilo na soupeře z třetí ligy stejně jako v minulé sezoně, kdy Leonese podlehli 1:2 po prodloužení. Cornellá si zahraje pohárové osmifinále poprvé v klubové historii. (ČTK)
29.10.2014 Hráči Cornelly mají slíbený bonus
Real Madrid se ve třetím kole Copy del Rey potká s třetiligovou Cornellou, jejíž hráči budou mít proti královskému celku obrovskou motivaci. Vedení neprofesionálního celku jim za případné vyřazení Bílého baletu slíbilo prémii ve výši 1400 eur. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
28.03.UE Cornellà - Gimnástic2:1
Tabulka
 TýmZB
2.FC Barcelona B2034
3.FC Andorra2031
4.UE Cornellà2029
5.UE Llagostera2029
6.Badalona CF2028
Poslední zápas
26.07.CD Castellón - UE Cornellà1:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci