nenalezeny žádné články
24.02. Ibiza vyhodila podavače míčů
I ve třetí španělské lize musí funkcionáři řešit rasistický skandál. Ibiza propustila po zápase s béčkem Sportingu Gijon skupinku podavačů míčů, kteří rasisticky uráželi brankáře soupeře Christiana Joela. Záležitost je o to bizarnější, že skupina chlapců dostala od Joela po zápase dres, následně s ním ale natočila video, ve které gólmana označuje za imigranta. Ibiza se za incident omluvila jak hráči, tak jeho klubu a mladíky vyloučila z klubové akademie. (football-espana.net)
30.01.2019 Borriello už nebude hrát za Ibizu
Italský útočník Marco Borriello už nebude dál hrát za španělskou Ibizu. V klubu ze třetí nejvyšší soutěže však bude dál pokračovat po boku prezidenta Amadea Salva. "Chtěl bych se od něj naučit co nejvíc, abych mohl v budoucnu pracovat ve fotbale v nějaké další roli," řekl někdejší reprezentant, který hrál za AC Milán, AS Řím či Juventus. (football-italia.net)
28.09.2018 Palop se bude starat o brankáře v UD Ibiza
Andrés Palop platil za vynikajícího brankáře a ve fotbale a u gólmanů se bude angažovat i nadále. Někdejší strážce svatyně Sevilly či Valencie bude pracovat pro třetiligový španělský celek UD Ibiza, stal se jeho novým trenérem brankářů. (football-espana.net)
29.08.2018 Cassano by mohl hrát rovněž za Ibizu
Marco Borriello by nemusel být jediným známým hráčem v dresu španělské Ibizi. Třetí nejvyšší soutěže by si údajně mohl vyzkoušet také Antonio Cassano. (football-italia.net)
28.08.2018 Borriello bude nastupovat za Ibizu
Třetí nejvyšší španělskou ligu si zahraje Marco Borriello. Ostřílený kanonýr se po skončení kontraktu se SPALem vydal na Ibizu. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
17.05.UP Langreo - UD Ibizaodl.
Tabulka
 TýmZB
1.Atlético Baleares2858
2.UD Ibiza2856
3.Atlético Madrid B2853
4.Peña Deportiva2845
Poslední zápas
22.01.UD Ibiza - FC Barcelona1:2