UD Almería Španělsko - UD Almería - Zprávy

Málaga CF - UD Almería 3:2

Málaga v druhé půli přestřílela Almeríu, vyrovnávací i vítězný gól dal Salva Ballesta. Málaga tak je jen o horší skóre sedmá, Almería patnáctá.

Preview: Málaga CF - UD Almería

Malé derby spolu sehrají Málaga a Almería. Zatímco nováčkovi z Málagy se zatím v lize velmi daří a bude mít výhodu domácího prostředí, Almería ve srovnání s minulou sezonou spíše tápe.

Valencia CF - UD Almería 3:2

Pět branek viděli diváci v duelu Valencie s Almerií, dvě dal hostující Negredo, dvě domácí Villa a tou, která převážila misky vah na stranu Valencie, byla úvodní trefa Joaquína.

Preview: Valencia CF - UD Almería

Valencia hostí Almeríi a musí hodně rychle zapomenout na nepodařený zápas Copa del Rey se Sevillou, který ztratila gólem v poslední minutě hry.

UD Almería - Athletic Bilbao 2:1

Almería porazila Athletic Bilbao, do vedení ji dostali Juanma Ortiz a Kalu Uche, za hosty už jen snížil Del Olmo.

Preview: UD Almería - Athletic Bilbao

V souboji patnáctého s devátým na sebe narazí Almerie s Bilbaem. Obě mužstva neberou v tomto duelu nic jiného než vítězství, což slibuje velmi zajímavou podívanou. Mírnými favority jsou hosté, kterým se momentálně velmi daří.

Hugo Sánchez - Pentapichichi

Přírodní úkaz? Zázrak? Kdepak, jen Hugo Sánchez... Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Co? Posuďte sami: sedm let v Realu Madrid, 207 ligových zápasů = 164 gólů! Že to není možné? Ale je...

20.01.2009 Životopisy 57 komentářů
Zaujalo nás

UD Almería - Atlético Madrid 1:1

Poslední zápas 19. kola Primera Division nabídl souboj mezi domácí Almerií a hostů z Atlétika Madrid. Hosté pomalu ztrácí krok s čelem tabulky a zápas chtěli rozhodně vyhrát. Nakonec si ale z Almérie odváží pouze bod za remízu 1:1. V tabulce tak zůstává Atlétiko na šesté pozici. Almérie je patnáctá. Zápas se dohrával o desíti lidech na obou stranách. Za domácí obdržel červenou kartu v 54. minutě Pellerano a za hosty v 90. minutě Banega.

Preview: UD Almería - Atlético Madrid

Atlétiko Madrid cestuje do Almeríe a očekává posun blíže k čelu tabulky. Domácím se letos nedaří tolik co vloni a pokud se nezlepší, čeká je jen boj o záchranu.

Espanyol Barcelona - UD Almería 2:2

Zasloužená remíza v kvalitativně velmi dobrém utkání se zrodila na Estadio Olímpico, kde se utkal domácí Espanyol s Almerii. V tabulce zůstává Espanyol na osmnácté sestupové pozici, zatímco Almeria je čtrnáctá.

Preview: Espanyol Barcelona - UD Almería

Souboj z dolních pater tabulky uvidí diváci na Estadio Olimpico, kde se utká domácí Espanyol v rámci osmnáctého kola Primera Division s Almerii.

UD Almería - Real Betis 1:0

V 17. kole nejvyšší španělské soutěže se utkala domácí Almerie s Betisem Sevilla. Ve vyrovnaném zápase měli nakonec o kapku více štěstí domácí, kteří díky gólu Corony ze 35. minuty získali všechny tři body. V tabulce se tak posunuli před Betis na 14. pozici. Oba týmy v závěru utkání dorávaly v deseti. Na straně domácích dostal červenou kartu Uche a na straně hostí Sergio García.

Preview: UD Almería - Real Betis

Andaluské derby přinese zápas mezi Almeríí a Realem Betis, které je naplánováno na nedělní sedmnáctou hodinu. Na domácí lavičce poprvé zasedne nový kouč Hugo Sánchez, který nahradil odvolaného Arconadu.

Hugo Sanchez novým koučem Almerie

Hugo Sanchez byl vynikajícím fotbalistou a velké jméno si udělal i díky působení v Realu Madrid. Nyní se do Španělska po čtrnácti letech vrací, nezamíří ale do hlavního města, nýbrž do Almerie, kde bude minimálně do konce sezony působit jako hlavní trenér...

Arconada v Almerii skončil

Pátým odvolaným trenérem ve španělské lize se stal Gonzalo Arconada. Bratr bývalého gólmana španělské reprezentace Luíse Arconady skončil na lavičce Almeríe, jež dnes v 16. kole prohrála 0:1 v Gijónu. Vedení klubu to oznámilo na oficiálním webu.