Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Rayo vyloupilo Valladolid, stačila mu jediná branka

Real Valladolid se v tabulce nikam neposune, protože dnes odpoledne nevyužil domácího prostředí a padl. Tři body mu sebralo Rayo, které rozjásal Palazón. Hosté díky tomu poskočili na průběžnou osmou příčku.

Rayo potřebuje zabrat, Valladolid se trápí v útoku

V sobotu odpoledne se na stadionu José Zorilla utká domácí Real Valladolid s Rayem Vallecano a bude to souboj dvou týmů, kterým se poslední dobou vůbec nedaří. Valladolid se bude opírat především o domácí prostředí, protože odtud se Rayo jen zřídka kdy vrací s body.

Mallorca v nastavení rozhodla o výhře nad Valladolidem

Už to vypadalo, že utkání skončí vzácnou remízou. Bylo by to poprvé od roku 2008, co by si oba celky rozdělily body, jenomže v nastavení byl proti Abdón Prats a jeho gólová hlavička. Mallorca tak dala zapomenout na nepovedený zápas s Getafe a vrátila se na vítěznou vlnu.

Mallorca přivítá Real Valladolid v souboji dvou minimálně skórujících týmů

Sobotní podvečer zavede fanoušky LaLigy na stadion Iberostar, kde se domácí Mallorca pokusí vrátit se na vítěznou vlnu. Se stejným plánem ale dorazí i Real Valladolid, kterému se poslední týdny rovněž moc nepovedly.

Real Madrid začal po přestávce vítězně, v závěru rozhodl držitel Zlatého míče

Valladolid byl blízko velkému překvapení, nakonec však se slavným sokem prohrál. Real Madrid rozhodl o výhře až v samotném závěru utkání, kdy se dvakrát prosadil aktuální držitel Zlatého míče Karim Benzema. První branku přitom vstřelil z pokutového kopu poté, co sudí odpískal hru rukou domácího Javiera Sáncheze. Smolný okamžik pak nezvládl Sergio León, který uviděl za nemístné řeči rovnou červenou kartu.

Souboj dvou Realů: Valladolid kontra slavnější Madrid

Obhájce titulu Real Madrid začíná po přestávce na půdě Realu Valladolid a všichni očekávají, že si s houževnatým soupeřem poradí. "Bílý balet" překvapivě nevede ligu, protože na přelomu října a listopadu nezvládl souboj s Gironou respektive Vallecanem a dovolil Barceloně vyhoupnout se do čela. Na první místo však bude chtít zpátky a nic jiného, než dobrý výkon a tři body k tomu nepovedou.

Athletic Club si po překvapivé porážce spravil chuť, Valladolid smetl 3:0

V posledním ligovém kole před dlouhou reprezentační pauzou hostil osmé Athletic mužstvo z Valladolidu. Po vcelku jasném průběhu se z vítězství radovali domácí, a to díky dvěma trefám Guruzety a jedné brance Viviana.

Athletic potřebuje nabrat nové síly. Valladolid se ale dostal do skvělé formy

Athletic má co napravovat, neboť v páteční předehrávce překvapivě nestačil na soupeře z Girony a padl. V domácím prostředí se mu ale daří o poznání lépe a s tímhle pocitem půjde do duelu proti Realu Valladolid.

Valladolid přetlačil poslední Elche

Důležité tři body do tabulky získal Real Valladolid, když zdolal těsným výsledkem 2:1 poslední Elche. Domácí udeřili před koncem prvního poločasu a na začátku druhé půle. Hosté zvládli snížit, ale na body nedosáhli.

Elche chce ve Valladolidu získat první výhru v sezoně

V sobotu odpoledne své třinácté ligové kolo sehraje i jediný tým, který dosud nevyhrál ani jednou. Trápící se Elche přijede bojovat o body do Valladolidu, kde ho nečeká snadná práce. Navíc má na Estadio José Zorrilla dlouhodobě problémy.

Osasuna doma vyhrála podruhé za sebou, porážku si odváží Real Valladolid

Veselo bylo v neděli odpoledne na El Sadaru v Pamploně. Domácí ekipa zaslouženě porazila Real Valladolid 2:0 a potvrdila vzrůstající formu. Obě branky vstřelili Los Rojillos během první půle.

Přiblížit se pohárovým příčkám může Osasuna i Real Valladolid

Nedělní program LaLigy načne duel dvou týmů, kterým se v minulých týdnech dařilo - Osasuny a Realu Valladolid. Oba celky mají v případě úspěchu velkou šanci přiblížit se pohárovým příčkám.

Real Valladolid porazil Real Sociedad gólem Sergia Leóna

Jediný gól viděli diváci ve Valladolidu. Domácí ekipa udolala díky Leónovi nebezpečný Real Sociedad 1:0 a ukončila jeho sérii pěti výher.

Real Valladolid se po demolici Celty chystá na rozjetý La Real

V sobotu odpoledne se na Estadio José Zorrilla chystá do boje taky Real Valladolid. Domácí mužstvo minule překvapilo vysokou a snadnou výhrou nad Celtou Vigo, ale tentokrát bude mít mnohem náročnějšího soupeře. Z Baskicka dorazí La Real.

Valladolid si doma smlsnul na tápající Celtě

"Pucelanos" v poměrně atraktivním zápase zvítězili nad Celtou Vigo, která si tak připsala již třetí porážku za sebou. Za domácí se ve dvaatřicáté minutě prosadil Mesa, o deset minut později však kontroval Rodríguez. Ve druhé půli ale klub z Kastilie a Leónu strhl vítězství na svou stranu, to když se trefili Fernandéz a dvakrát León.