Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Real Sociedad touží po upevnění čtvrtého místa, Girona ale zažívá skvělé období

Real Sociedad se veze na skvělé vítězné vlně a má v plánu v ní pokračovat co možná nejdéle. Po minulém úspěchu si baskický celek hodlá připsat další cenné body, které by mu pomohly ke kvalifikaci do Ligy mistrů. Proti sobě bude mít tentokrát hratelnějšího soupeře, protože na Anoetě se ukáže Girona.

Silva si protáhne kariéru, v Realu Sociedad prodloužil smlouvu

David Silva se netajil přáním prodloužil smlouvu v Realu Sociedad a vedení baskického klubu mu velmi ochotně vyšlo vstříc. 37letý záložník pokračuje v San Sebastianu, podepsal kontrakt na další rok.

Silvovi se do důchodu ještě nechce, pomýšlí na novou smlouvu

Ještě jeden rok na nejvyšší úrovni by si rád dopřál David Silva. Zkušenému záložníkovi bylo v lednu již sedmatřicet let a v Realu Sociedad mu dobíhá smlouva, sám se nebrání prodloužení kontraktu.

Real Sociedad zadržel ofenzivu Realu Madrid a porazil ho 2:0

Real Madrid znovu klopýtl! Další chybu v cestě za případným a teď už hodně nepravděpodobným titulem udělal v San Sebastiánu, kde v úterý v noci prohrál 2:0. Zčásti za to může i fakt, že více než 30 minut hrál královský klub v početním oslabení po vyloučení Carvajala.

Real Sociedad bojuje o Ligu mistrů. Doma přivítá madridského giganta

Královský klub stále ještě nevzdává boj o ligový titul, byť je už delší dobu v jeho podání na vedlejší koleji. Po impresivním vítězství minulého kola se Real pokusí vyhrát druhý duel v řadě. Tentokrát mu ale los nadělil nepříjemného soupeře, který má stále hodně o co hrát.

Osasuna padla, La Real jí dal dvě branky

Hodně rychlá branka nastartovala zápas Realu Sociedad, zatímco domácí Osasuna se z toho dlouho sbírala. A když už to vypadalo, že se její aktivita zlepší, La Real udeřil podruhé.

Osasuna se postaví proti Realu Sociedad, s nímž hrát neumí

Páteční předehrávka 31. kola španělské LaLigy nás zavede do Pamplony, kam dorazí Real Sociedad. Domácí doufají v natažení série výher na číslo tři, La Real ale potřebuje body k tomu, aby se udržel v první čtyřce a mohl si zahrát Ligu mistrů.

Real Betis si jen rozdělil body s Realem Sociedad

Realu Sociedad se povedlo obhájit čtvrtou příčku a doufá, že se na ní udrží. Vypadá to nadějně, protože dotírající Real Betis v přímém souboji šanci nevyužil a zaostává za baskickým celkem o šest bodů.

Betis se chce vrátit do hry o Ligu mistrů, čtvrtou příčku přitom hájí Real Sociedad

Víkendové zaváhání Betisu výrazně zkomplikovalo plány a nebýt toho, mohl by úterní duel znamenat přímý souboj. Takhle Verdiblancos ztrácejí na čtvrtý Real Sociedad šest bodů a aby oživili plány na milionářskou soutěž, budou muset doma zvítězit.

Real Sociedad využil zaváhání Betisu a pojistil si čtvrté místo

Klíčová čtvrtá příčka, zaručující Ligu mistrů, bude i po tomto kole v držení Realu Sociedad. Ba co víc, baskický celek má už šestibodový náskok, protože doma těsně přehrál Vallecano 2:1. Všechny branky padly až ve druhém poločase, přičemž rozhodující gól zaznamenal osm minut před koncem Carlos Fernández.

Rayo hraje o rekordní umístění na půdě zklamaného Realu Sociedad

Real Sociedad se na stadionu Anoeta pokusí oklepat z prohraného derby svého regionu a znovu se vrátit na vítěznou vlnu. Soupeřem mu bude Rayo Vallecano, které získalo jistotu záchrany a teď už hraje nad plán. Ani s tím se ale nehodlá spokojit.

Baskické derby ovládl Athletic, Real nedokázal skórovat

Athletic si až překvapivě snadno poradil s Realem Sociedad a vyhrál v pořadí už 189. baskické derby. Velkou zásluhu na tom má kanonýr Iñaki Williams, který se do sítě svého soka trefil dvakrát. La Real dnes prakticky nic nepředvedl a zaslouženě se do San Sebastiánu vrací poražen.

Tahákem sobotního programu bude slavné baskické derby

Sobotní program 29. kola španělské LaLigy okoření legendární souboj regionálních nepřátel. Baskické derby se tentokrát odehraje na stadionu San Mamés a domácí Athletic by si jistě moc přál aspoň trochu stáhnout ztrátu na konkurenční Real Sociedad. V opačném případě by se mu totiž sen o pohárové Evropě ještě víc vzdálil.

Getafe zastavil v rozletu až Real Sociedad

Real Sociedad si v souboji s madridským Getafe dokázal poradit a zvítězil 2:0. Ke konci první půle se prosadil Oyarzabal, který tak odčinil své penaltové zaváhání, po hodině hry pak přidal pojistku Kubo, a tým ze San Sebastiánu už si posléze své vedení pohlídal.

Real Sociedad doma bude čelit rozjetému Getafe

Sobotní podvečer pošle do boje o body domácí Real Sociedad a Getafe. Baskický celek hodlá napravit zaváhání z minulého kola, ale Getafe nebude snadným soupeřem. Už v posledních třech vzájemných duelech totiž dokázalo kvalitnější mužstvo obrat o body.