Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Santiago Bernabéu uvidí v neděli souboj druhého s třetím, do Madridu přijede Real Sociedad

O šlágr devatenáctého kola španělské nejvyšší soutěže se v neděli večer postarají Realy Madrid a Real Sociedad. Přestože má domácí Bílý balet odehrán o jeden zápas méně než vedoucí Barcelona, ztrácí na ní už šest bodů, naopak celek ze San Sebastianu je třetí a na svého soupeře z hlavního města má manko pouhých tří bodů, v případě vítězství by se tak na něj bodově dotáhl.

Semifinále domácího poháru Barceloně vystřelil Dembélé

Čtvrtfinálové boje sto dvacátého prvního ročníku Španělského poháru otevřely ve středu večer týmy Barcelony a Realu Sociedad. Xaviho svěřenci, v současnosti okupující první místo v tabulce LaLigy, vstoupili do zápasu na svém domácím stadionu jako favorité a od začátku si šli tvrdě za vítězstvím. To jim zařídil jediným přesným zásahem v utkání Ousmane Dembélé.

Xavi sní o další trofeji. Ve čtvrtfinále poháru ho čeká nepříjemný Real Sociedad

Ve středu večer začne svou pouť za dvaatřicátým titulem Copa del Rey nejúspěšnější klub v historii této trofeje. A bude k tomu mít výhodu domácího prostředí. Zaplněný Camp Nou očekává další úspěch, byť jeho soupeř je na vítězství taky zvyklý. Do Katalánska zavítá Real Sociedad.

Real Sociedad splnil roli favorita a Rayo porazil dvěma góly

Real Sociedad pokračuje ve skvělých výkonech a dnes do své bohaté sbírky přidal další tři body. Gólově se pod úspěch baskického klubu postarali Sørloth s Barrenetxeou a díky jejich zásahům se La Real alespoň na chvíli dotáhl na Real Madrid.

Real Sociedad chce proti Rayu získat devátou výhru v řadě

Rayo Vallecano se zatím prezentuje velmi dobrými výsledky a na své poměry předchází očekávání ze strany fanoušků. V sobotu odpoledne ale narazí na možná až příliš těžkou překážku, protože do Madridu se chystá Real Sociedad. A ten chytil fantastickou formu.

Střet odvěkých baskických rivalů ovládl Sociedad. Klíčový muž ofenzivy se po roce dočkal gólu

Real Sociedad si osladil 17. kolo španělské LaLigy úspěšně zvládnutým baskickým derby, když porazil Bilbao 3:1. Po dvou brankách domácích sice korigoval skóre 22letý záložník Oihan Sancet, ve druhé půli ovšem v 62. minutě zpečetil osud utkání z penaltového puntíku Mikel Oyarzabal. Ten svou první trefou po vleklém zranění kolena přispěl k prodloužení neporazitelnosti světlemodrých už na čtyři klání v řadě.

Blíží se baskické derby. Real Sociedad bude favoritem

Baskické derby udeří v sobotu večer a dá se opět očekávat těžká bitva. I přesto, že jasným favoritem jsou domácí, které zastihla perfektní forma. Athletic Bilbao naopak trochu kolísá a nedaří se mu přetavovat své šance v góly tak často.

Baskové udeřili po změně stran a z Almeríe vezou tři body

Real Sociedad nakonec roli favorita zvládl a Almeríi porazil o dva góly. To nejdůležitější se odehrálo na začátku druhého poločasu, kdy se nejprve trefil veterán David Silva a po něm navýšil vedení Alexander Sörloth.

Real Sociedad bude v Almeríe hájit třetí příčku

Od dvou hodin se na stadionu Meditteráneos utkají UD Almería a Real Sociedad, přičemž oba celky zaujímají v tabulce rozdílná postavení. Výrazně lépe jsou na tom Baskové, kteří budou hájit třetí příčku. Oproti tomu je Almería třináctá, což není na nováčka soutěže špatným počinem.

Výhra a návrat hvězdy, Realu Sociedad se konečně uzdravil Oyarzabal

Samé úsměvy byly včera odpoledne k vidění na stadionu Anoeta, kde své domácí zápasy hraje Real Sociedad. Baskický celek hostil Osasunu, splnil roli favorita a vyhrál 2:0. Největší ovace od fanoušků paradoxně sklidil fotbalista, který na trávníku pobyl nejméně minut ze všech - Mikel Oyarzabal...

Real Sociedad si podle očekávání poradil s Osasunou

Real Sociedad si doma poradil s Osasunou, do obou poločasů si nechal po jednom gólu. Velký podíl na pohodlné výhře domácího celku měl útočník Alexander Sørloth, autor druhé branky La Realu. Hostující Osasuna se naopak v útoku trápila.

Osasuna zažívá skvělou sezonu, svou formu bude chtít potvrdit na půdě Realu Sociedad

Španělská liga se po více než měsíční pauze vrací patnáctým kolem, které ve svém sobotním programu nabídne mimo jiné i utkání čtvrtého a osmého týmu mezi Realem Sociedad a Osasunou. Oba celky se pokusí navázat na vítězství z pohárových střetnutí z před devíti dnů a zároveň hájit velmi dobré postavení v tabulce po prvních čtrnácti zápasech.

Sevilla hazarduje, doma podlehla Realu Sociedad a už v prvním poločase přišla o dva vyloučené hráče

Fotbalisté Sevilly riskují, že se před blížícím se mistrovství světa, a tedy vynucenou přestávkou, ocitnou v sestupovém pásmu. Svěřenci trenéra Sampaoliho totiž opět prohráli a tentokrát si z Andalusie odvezl všechny body Real Sociedad. Domácí jim to výrazně usnadnili, když už v prvním poločase přišli o dva vyloučené hráče.

Sevilla chce proti La Realu první domácí výhru v sezoně

Sevilla se sice pod vedením nového kouče Jorgeho Sampaoliho trochu začala zvedat, ale pořád je její postavení na hony vzdálené tomu, na co jsou její fanoušci zvyklí. Ve středu večer by se proti La Realu navíc rádi dočkali odstranění jednoho smutného faktu.

Valencia opět nezvítězila, i přes dlouhou přesilovku si ze San Sebastiánu veze pouze bod

Do Baskicka přijela trápící se Valencia, která na vítězství čekala už čtyři zápasy. A nedočkala se ani proti domácímu Realu Sociedad, na vlastní gól Guillamóna sice dokázal odpovědět Brazilec Lino, obrat ve skóre se však nekonal, a tak zápas dospěl k remíze 1:1.