Rayo Vallecano Španělsko - Rayo Vallecano - Zprávy

Almería zavítá do Madridu ke střetnutí s Vallecanem

Rayo bude v dohrávce dvacátého kola LaLigy hostit na vlastním stadionu Almeríi. Domácí, kteří se v současnosti nacházejí na osmém místě a navíc jsou povzbuzeni překvapivým vítězstvím nad Villarrealem z minulého kola, budou hájit domácí trávník proti jedenáctému týmu tabulky, takže je rozhodně nečeká nic jednoduchého.

Villarreal doma padl, tři body má Rayo

Na Estadio de la Cerámica se urodilo překvapení kola, protože Rayo Vallecano si podalo domácí Villarreal! Stačila mu k tomu jediná branka, o kterou se ke konci utkání postaral mladíček Sergio Camello.

Villarreal hostí v dohrávce Vallecano

Pondělní večer bude v rámci devatenáctého kola španělské nejvyšší soutěže patřit Villarrealu a Vallecanu. Domácí Žlutá Ponorka se s jednatřiceti body drží na velmi dobrém pátém místě, uhájit své domácí hřiště pro ni ale rozhodně nebude nic lehkého, vždyť Rayo v současnosti okupuje devátou pozici.

Real Sociedad splnil roli favorita a Rayo porazil dvěma góly

Real Sociedad pokračuje ve skvělých výkonech a dnes do své bohaté sbírky přidal další tři body. Gólově se pod úspěch baskického klubu postarali Sørloth s Barrenetxeou a díky jejich zásahům se La Real alespoň na chvíli dotáhl na Real Madrid.

Real Sociedad chce proti Rayu získat devátou výhru v řadě

Rayo Vallecano se zatím prezentuje velmi dobrými výsledky a na své poměry předchází očekávání ze strany fanoušků. V sobotu odpoledne ale narazí na možná až příliš těžkou překážku, protože do Madridu se chystá Real Sociedad. A ten chytil fantastickou formu.

Rayo vyloupilo Valladolid, stačila mu jediná branka

Real Valladolid se v tabulce nikam neposune, protože dnes odpoledne nevyužil domácího prostředí a padl. Tři body mu sebralo Rayo, které rozjásal Palazón. Hosté díky tomu poskočili na průběžnou osmou příčku.

Rayo potřebuje zabrat, Valladolid se trápí v útoku

V sobotu odpoledne se na stadionu José Zorilla utká domácí Real Valladolid s Rayem Vallecano a bude to souboj dvou týmů, kterým se poslední dobou vůbec nedaří. Valladolid se bude opírat především o domácí prostředí, protože odtud se Rayo jen zřídka kdy vrací s body.

Betis udeřil dvěma góly v prvním poločase a z Madridu si odváží důležité vítězství nad Vallecanem

V dalším ze soubojů šestnáctého kola dokázal Betis na stadionu Vallecas zdolat Rayo Vallecano v poměru 2:1. Všechny góly padly v první půli, hosté se dostali do vedení po nepřehledné situaci, kdy si vlastní gól vstřelil Balliu, na 1:1 ale o chvíli později vyrovnal Camello. Pět minut před pauzou vstřelil druhý gól Betisu Luiz Henrique a skóre se až do konce nezměnilo, andaluský celek se tedy posunul do první čtyřky.

Rayo i Betis usilují o evropské poháry

Ani jeden tým v prvním zápase po reprezentační přestávce nezvítězil a ve vzájemném souboji by to rád napravil. Přímý souboj o evropské poháry jasného favorita nemá, byť papírové předpoklady spíše hovoří pro hostující Real Betis. Rayo ho v lize neporazilo od roku 2014.

Ani dvě penalty Gironě k výhře nepomohly

Rayo Vallecano při restartu LaLigy nenavázalo na skvěle provedený podzim a na půdě Girony dokázalo jen remizovat. Gironě nepomohly ke třem bodům dokonce ani dvě nařízené penalty, nakonec se diváci dočkali přesně čtyř branek.

Míchel s Gironou stojí proti vlastní minulosti z Vallecas

Po delší odmlce se k životu probere i španělská elitní soutěž a prvním utkáním se již ve čtvrtek v podvečer stane duel mezi domácí Gironou a Rayem Vallecano. Oba týmy začaly tento ročník ve velmi dobrém tempu a na Estadio Municipal de Montilivi se dá očekávat velmi těsná bitva.

Vallecano čtvrtou výhru v řadě nepřidalo, se Celtou se rozešlo bez branek

V posledním hracím dni španělské nejvyšší soutěže před reprezentační přestávkou se na Vallecas představila předposlední Celta Vigo. Zápas bez větších příležitostí dospěl k bezbrankové remíze.

Rayo Vallecano si po Realu chce smlsnout na Celtě

Rayo dostalo v pondělí do žil novou injekci a jen potvrdilo, že když má den, může uhrát body prakticky s kýmkoli. Ve čtvrtek navečer ho čeká soupeř mnohem snazší, alespoň čistě podle papírových předpokladů. Do Vallecas zavítá Celta Vigo.

Vlažný výkon Realu vyústil v senzační triumf Raya. Bílý balet přišel po ztrátě o ligové prvenství

Vallecano ve 13. kole LaLigy nečekaně ovládlo madridskou bitvu, ve které zdolalo favorizovaný Real 3:2. Hrdinou domácích se stal v průběhu druhé půle díky opakované penaltě kapitán týmu Óscar Trejo. Jeho první pokus sice zneškodnil Thibaut Courtois, ten však v době kopu stál oběma nohama před brankovou čárou, a argentinský útočník tak dostal šanci na reparát. Ten úspěšně složil a zajistil svému celku tři body. Bílý balet tak musel po první ligové porážce v této sezoně definitivně přenechat první příčku v tabulce fotbalistům Barcelony.