Rayo Vallecano Španělsko - Rayo Vallecano - Zprávy

Chtěl bych zůstat trenérem Raya, nechal se slyšet Iraola

Rayo Vallecano se po nečekané výhře na Camp Nou přiblížilo záchraně v LaLize, kde by mohl madridský celek nadále vést Andoni Iraola. Bývalý obránce uvedl, že by rád prodloužil končící smlouvu...

Rayo senzačně vyloupilo Camp Nou, Barcelonu potopila jediná branka

V LaLize se urodilo další velké překvapení, protože Barcelona nedokázala využít výhodu jednoho utkání navíc a prohrála s Rayem. Domácí favorit velmi brzy inkasoval po gólu Álvara Garcíi a na tuhle trefu už nedokázal nijak efektivně reagovat.

Rayo chce po Espanyolu porazit i druhý katalánský celek

Barcelona hodlá dohrát sezonu důstojně a co nejvýš, takže je vděčná za dlouho odkládanou dohrávku 21. kola. Ta se odehraje na Camp Nou již v sobotu a hostem tu bude Rayo Vallecano. Celek z Madridu stále není zachráněn.

Vallecano se po třinácti zápasech dočkalo a z Espanyolu veze výhru

Poprvé v roce 2022 a poprvé od 18. prosince loňského roku si Vallecano připisuje ligové vítězství. Rayo zlomilo černou sérii v Katalánsku, kde díky jediné trefě Sergia Guardioly skolilo Espanyol. Oba celky i nadále zůstávají ve druhé polovině tabulky, bezpečně od sestupových příček.

Rayo touží zlepšit bídnou bilanci, Espanyol je ale doma silný

Rayo Vallecano by se rádo posunulo trochu dál od pásma sestupu, kterému je teď hodně blízko. S tímhle pocitem nastoupí na trávník RCDE Stadium, aby se utkalo s domácím Espanyolem. Katalánský klub má na Rayo náskok jen pěti bodů.

Joselu rozhodl o výhře Deportiva nad Vallecanem

Alavés nadále žije. Po vítězství nad Vallecanem ztrácí na nesestupové pozice čtyři body, což není šest kol před koncem nereálné. V utkání padla jediná branka a o tu se postaral v 64. minutě Joselu.

Uspěje kouč Velázquez ve svém druhém utkání? Čeká ho Rayo

Sedm bodů pořád dělí Alavés od toho, aby se aspoň na chvíli vynořil z pásma sestupu. Deportivo ale ještě nevzdává svůj boj o záchranu, byť s každým dalším kolem je jeho snaha stále méně úspěšná. V sobotu odpoledne se Alavés postaví doma proti třináctému Rayu.

Rayo Vallecano obralo Valencii o dva body

Valencia sice hrála proti Rayu lepší fotbal a kdyby vyhrála, tak by vzhledem k dění na hřišti nemohl nikdo nic namítat. Jenže s přibývajícím časem domácí převzali aktivitu a nakonec se jim povedlo srovnat na konečných 1:1.

Rayo nabídne dohrávku s Valencií

Od bojů o evropské poháry až k záchranářským starostem. I tak by se dala charakterizovat letošní sezona v podání Vallecana. Madridský celek se po slušném začátku začal neuvěřitelně trápit a v řadě už nevyhrál jedenáct zápasů. Podaří se mu to v pondělí, kdy hostí Valencii?

Rayo v Granadě podalo heroický výkon, ale na výhru to nestačilo

Rayo Vallecano jede z Granady domů zklamané. Po dvaceti minutách sice vedlo o dvě branky, jenže nakonec bralo jen bod. Zčásti si za to může samo, protože dlouhých 40 minut hrálo v oslabení bez vyloučeného hráče.

Granada hraje o záchranu, Rayo se propadá

V neděli vpodvečer se na Estadio Nuovo los Cármenes střetnou domácí Granada a Rayo Vallecano. Oba celky se viditelně trápí a reprezentační přestávka by jim měla pomoci přeskupit své síly. První zápas v Madridu skončil jednoznačnou výhrou Vallecana, ovšem v odvetě se očekává vyrovnanější průběh.

Atlético dobylo stadion Raya, trefil se Koke

Atlético Madrid ovládlo malé madridské derby proti Vallecanu a zůstává v první čtyřce. Jedinou branku vstřelil až ve druhém poločase záložník Koke. Hosté si závěr utkání zkomplikovali vyloučením Correy, nicméně krátkou přesilovku Rayo potrestat nedokázalo.

Rayo se pokusí o zázrak. Atléticu jde o pátou výhru v řadě

Atlético se solidně rozjelo a pokud mu tenhle mocný finiš vydrží, dost možná ještě promluví do nejvyšších pozic. Aktuálně má tým trenéra Diega Simeoneho šanci získat pátou ligovou výhru v řadě a jeho soupeřem bude celek, jemuž se naopak moc nedaří. Nedaleko působící Rayo Vallecano.

Sevilla hlásí další ztrátu, tentokrát remizovala s Vallecanem

Naděje na titul pro Sevillu se rozplývají. Sevilla totiž opět ztratila body a dává šanci Realu Madrid odskočit už na deset bodů. Hosté se dostali do nesnází na začátku druhého poločasu, když vstřelil úvodní branku Raya Bébé, ale konečné slovo měl při gólu na 1:1 Thomas Delaney.

Rayo chce utnout dlouhou šňůru porážek proti Seville

Sevilla zvládla úvodní poločas souboje s West Hamem, ale na odpočinek po účinkování v pohárech moc času nemá. Stíhací jízda za prvním Realem Madrid ji žene do Vallecana, kde na ni čeká odhodlané Rayo. A to bude spoléhat právě na možnou únavu slavnějšího soupeře.