Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Trápící se Levante jede do Alavésu, ten chce dál od sestupu

Deportivo Alavés cítí velkou šanci dostat se trochu dál od pásma sestupu. Právě v Alavésu se dočkáme rozehrávky prvního sobotního utkání 35. kola LaLigy a dorazí sem Levante. Tomu se poslední dobou absolutně nedaří.

Celta Vigo si poradila s Levante a posunula se na deváté místo

Celta si doma poradila s návštěvou z Valencie a proti Levante se prosadila dvakrát. Branky Méndeze i Solariho počkaly až do druhé půle a Levante na ně nedokázalo reagovat ani jednou.

Celta opět chytá dech. Levante však pro ni bývá problém

Celta Vigo se v případě pátečního úspěchu může posunout až na osmou příčku a moc ráda by si tímto krokem zpříjemnila víkend. Do Viga se dostaví Levante, které je sice 12., ale v poslední době se mu vůbec nedaří.

Elche zase blíž záchraně. Utkání s Levante rozhodl Lucas Boyé

Velkou nudu na Estadio Manuel Martínez Valero rozčísl jedinou brankou utkání mladý útočník Lucas Boyé, který se trefil po třiceti minutách hry a na jehož gól nedokázalo Levante nijak reagovat.

Elche má jednu z posledních šancí. Přemůže Levante?

Ve Španělsku teprve ve čtvrtek skončilo vložené kolo a to nové, dvaatřicáté, už zase buší na dveře. Otevře ho duel trápícího se Elche, které se zoufale snaží opustit pásmo sestupu, s Levante, jemuž se naopak daří skvěle.

En-Nesyri zase jednou zachránil Sevillu, tentokrát proti Levante

Seville to proti Levante trvalo poměrně dlouho a nutno říct, že Levante svému soupeři nedalo ani píď hřiště zadarmo. Ale nakonec přeci jen zvítězil lepší tým. Sevillu zase jednou zachránil ostrostřelec Youssef En-Nesyri, autor jediné branky zápasu.

Levante se pokusí na debakl od Villarrealu odpovědět proti Seville

Ačkoli celý fotbalový svět mluví jen o Superlize a jejích dopadech na soutěže, země i kluby, nabitý program LaLigy nepočká. Nabízí proto vložené kolo, v němž se dočkáme mnoha napínavých bitev. Jednou z nich bude duel domácí Levante a hostů ze Sevilly.

Villarreal vstřelil v Levante pět branek

Svojí sílu demonstroval v neděli večer semifinalista Evropské ligy Villarreal. Na půdě nevyzpytatelného Levante vstřelil pět branek a posunul se v tabulce na páté místo. Střelecky se znovu prosadil Gerard Moreno, ale hvězdou večera byl někdo jiný, dvougólový Samuel Chukwueze.

López se vrací do minulosti. Jeho Levante doma vyzve Villarreal

Villarreal má za sebou úspěšnou kvalifikaci do semifinále Evropské ligy, ale brzy potřebuje zkonsolidovat své síly. Čeká ho totiž výlet do Valencie, kde se mu v neděli večer pokusí vzepřít domácí Levante. Ale tomu se v posledních dnech moc nedaří.

Utkání Eibar – Levante rozhodl jediným gólem Frutos

Levante zvítězilo na hřišti posledního Eibaru 1:0 a upevnilo si stávající postavení ve středu tabulky. Eibar doma propásl jedinečnou příležitost bodově se dotáhnout na osmnácté Elche, takto zůstává se čtyřbodovou ztrátou na nesestupové pozice poslední.

Dočká se Eibar konečně vítězství? Na jeho půdu cestuje Levante

Na Estadio Municipal de Ipurua se v sobotu odpoledne pokusí Eibar vymanit z výsledkové krize a zvýšit své šance na záchranu v nejvyšší soutěži. Sokem mu bude Levante, které v první vzájemném zápase zvítězilo 2:1.

Levante padlo, Huesca si díky dvěma brankám odváží tři body

Nemožné se stalo skutečností! Huesca překvapila domácí Levante a z Valencie si odvezla tři body, díky kterým se odlepila ze dna tabulky! A za vše vděčí především Rafaelu Mirovi, který se stal autorem obou branek.

Huesca potřebuje naplno bodovat, ale Levante je doma silné

Kolo s pořadovým číslem 29 se rozjede jako již tradičně v pátek. Levante bude na domácí půdě Estadi Ciutat de València hostit Huescu a plánuje další snadné tři body. Huesca by se zase ráda aspoň na chvíli odlepila ode dna.

Real Betis si bez potíží poradil s Levante, prosadili se Fékir s Juanmim

Ačkoli jsme se v prvním poločase nedočkali příliš atraktivní podívané, přeci jen se zápas mezi Betisem a Levante dá hodnotit jako dobrá podívaná. Dvacet minut před koncem utkání totiž předvedl parádní sólo Fékir a o chvíli později dokonal honbu za třemi body Juanmi.

Real Betis chce napravit poslední derby, Levante ho chce zopakovat

Real Betis má za sebou hodně nepovedené městské derby se Sevillou a bude se chtít co nejdřív vrátit na vítěznou vlnu. Ideální šanci k tomu má už v pátek večer, kdy se na Estadio Benito Villamarín podívá Levante.