nenalezeny žádné články
08.04.2012 Ve Španělsku zranili rozhodčího
Až disciplinární komise rozhodne o osudu včerejšího utkání druhé španělské ligy mezi Cartagenou a Celtou. Zápas byl předčasně ukončen poté, co byl v průběhu druhé půle za stavu 1:1 zraněn jeden z asistentů rozhodčího, jehož zasáhl do hlavy předmět vhozený z hlediště.
25.09.2011 Cartagena vyměnila trenéra
Cartagena vůbec nezvládla vstup do nové sezony a po čtyřech porážkách byl propuštěn Paco López. Novým trenérem druholigového španělského klubu byl jmenován Javi López, který za sebou už má neúspěšnou premiéru - včera Cartagena prohrála 0:2 na půdě Guadalajary.
23.05.2010 Cartagena by si přála Partoucheho
Cartagena postoupila do Primera Division a již vyhlíží posily pro následující sezonu. V jejich hledáčku údajně uvízl 19letý záložník Paris SG Maxime Partouche, se kterým prý už o přestupu jednají.
11.08.2009 Cygan bude hrát za Cartagenu
Pascal Cygan se rozloučil s Villarrealem a od nové sezony bude hrát za Cartagenu. Nováček španělské Segunda Division za 35letého francouzského obránce nemusel platit odstupné a podepsal s ním smlouvu na jeden rok.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
25.08.
20:30
FC Cartagena - CD Badajozinfo
Tabulka
 TýmZB
16.Recreativo Huelva00
 Talavera CF00
 FC Cartagena00
 Algeciras CF00
 Sevilla FC B00
Poslední zápas
15.06.Ponferrad. - FC Cartagena1:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci