Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Celta se doma chce vzdálit od posledních míst, Elche hraje jen o čest

Celta se ve středu navečer pokusí dodat ještě víc problémů a stresu poslednímu týmu celé ligy, když na své půdě v Galicii uvítá Elche. Výsledek by měl být jednoznačný, vždyť oba kluby od sebe navzájem dělí celých 23 bodů!

Valencia uniká sestupu, zvládla důležitý duel v Elche

Valencia se letos topí v sestupových vodách a po nedělním zápase s Elche se zase může trochu nadechnout. Na půdě posledního celku LaLigy vyhrála 2:0 díky brance Lina a vlastňáku Verdúa. Osm kol před koncem soutěže boj o záchranu pokračuje a Los Che samozřejmě ještě nemají zdaleka vyhráno.

Valencia potřebuje nutně zabrat, zápas proti Elche pro ni bude klíčový

Záchranářský souboj bude k vidění na Estádio Martínez Valero v Elche, kde se domácí utkají s Valencií. Reálná možnost záchrany se však týká už pouze celku z třetího největšího španělského města, "Los Franjiverdes” jsou s odstupem čtrnácti bodů beznadějně poslední. Tento bodový odstup mají právě na Valencii, která se po další prohře v minulém týdnu propadla na předposlední příčku.

Castellanos a Romeu se brankami podepsali pod výhru Girony nad Elche

Tři body zůstávají v Katalánsku. Girona udeřila proti Elche v samotném závěru prvního poločasu a po změně stran přidala ještě druhý zásah. Vyloučení Ponceho v nastaveném čase už nemělo na průběh utkání žádný vliv.

Poslední Elche se chytá stébla proti Gironě

Prvním nedělním duelem 29. kola LaLigy se stane střet mezi Gironou a Elche. Hosté sice stále nevzdávají boj o záchranu, ale i těm nejvěrnějším fanouškům je asi jasné, že příští rok stráví jejich klub v Segundě. Tím spíš, když se domácí Gironě tak daří.

Osasuna díky fantastickému Ezzalzoulimu otočila utkání s Elche

Elche v Pamploně na chvíli šokovalo, když zvládlo lépe první poločas a díky Morentemu se ujalo vedení. Jenže domácí Osasuna se nevzdala a díky dvěma trefám skvěle hrajícího mladíka Ezzalzouliho dokázala otočit utkání ve svůj prospěch.

Budoucí finalista Copa del Rey očekává poslední Elche

Osasuna musí rychle nabrat síly a trochu zklidnit enormní radost po postupu v Copa del Rey. Nemá totiž moc času, protože v sobotu po obědě se na stadion El Sadar v Pamploně dostaví Elche. A to stále ještě nevzdává boj o záchranu v první lize.

Barcelona přidala další dílek do titulové skládačky. Obranu Elche rozebral Lewandowski

Fotbalisté Barcelony uspěli ve 27. kole LaLigy na půdě posledního Elche 4:0 a zvýšili svůj náskok v čele soutěže na 15 bodů. Vítěznou trefu zařídil díky šťastné střele dvougólový Robert Lewandowski, který v ročníku zaznamenal již 17 branek. Svůj teprve čtvrtý a zároveň první zásah od října přidal po změně stran Ansu Fati, jenž by dle spekulací mohl být jedním z hráčů, s nimiž se Blaugranas v létě rozloučí s vidinou přivést zpět Lionela Messiho.

Duel prvního celku s posledním bude vidět v Elche, kde domácí přivítají Barcelonu

V programu nejvyšší španělské soutěže by se asi nenašel zápas, který by měl tak jasného favorita jako tento. Na domácím stadionu Elche se v něm představí Barcelona, která neohroženě míří za dvacátým sedmým ligovým titulem. Po výhře v El Clásicu si vytvořila již dvanáctibodový polštář na druhý Real a zdá se, že už jí v ligovém prvenství nemůže nic zabránit.

Elche našlo nového trenéra, Machína nahradil Beccacece

Už čtvrtým hlavním trenérem Elche v sezoně byl jmenován Sebastián Beccacece, jenž podepsal smlouvu do konce nadcházejícího ročníku. Španělský klub podle všeho nemine sestup z nejvyšší soutěže a argentinský kouč nahrazuje u kormidla Pabla Machína, jenž ztratil důvěru po čtyřech měsících...

Elche nenavázalo na bodové zisky z minulých kol a na hřišti Sociedadu padlo

Utkání mezi domácím Realem Sociedad a Elche mělo jasného favorita. Baskové se sice dlouho neuměli prosadit, přesto nakonec dokázali poslednímu celku tabulky vstřelit dvě branky, o něž se postarali Kubo a Barrenetxea a zvítězit tak 2:0. Bylo to pro ně první vítězství po šesti zápasech ve všech soutěžích.

Na Anoetě se uskuteční souboj z opačných pólů tabulky: Real Sociedad přivítá Elche

Pro Real Sociedad začíná zcela klíčové období sezony. Po vyřazení z Evropské ligy už mu zbývá jen domácí soutěž a cíl je jasný - postoupit do Ligy mistrů. La Real ještě stále drží čtvrtou příčku, navzdory chabým výsledkům a udržet jí chce i proti Elche. Poslední tým ligové tabulky má za sebou dva neprohrané zápasy v řadě, nicméně konečná záchrana je na míle vzdálená.

Elche plichtilo s Valladolidem

Pokud Elche stále pomýšlí na záchranu, je bod z domácího zápasu s Valladolidem prostě málo. Na druhou stranu domácí prakticky celý zápas prohrávali a až v šesté minutě nastaveného času je spasil Tete Morente.

Elche chce vyhrát podruhé v řadě, proti je Valladolid

Elche se v sobotu odpoledne pokusí doma vytěžit maximum bodů z duelu proti Realu Valladolid a pokud se mu to povede, vyhraje dva duely po sobě úplně poprvé v sezoně. Hosté jsou ale přesto favoritem.

Dobrá defenziva a gól za pět minut dvanáct rezultovaly v druhou výhru Elche v sezóně

Utkání mezi Mallorcou a Elche přineslo překvapivý výsledek. Zvítězili v něm totiž hosté, a to díky jediné brance z osmaosmdesáté minuty, o kterou se postaral Argentinec Boyé. Ostrované se snažili v závěru utkání vyrovnat, což se jim i povedlo, gól Muriqiho ale nakonec vinou faulu neplatil. Elche tak poprvé v sezóně zvítězilo na venkovním hřišti a stáhlo manko na předposlední Valencii na jedenáct bodů.