S kariérou se rozloučil bývalý kanonýr Espanyolu Raúl Tamudo

Espanyol se zpovzdálí loučí se svým historicky nejlepším střelcem. Raúl Tamudo sice v Barceloně nepůsobil od roku 2010, včera ovšem coby fotbalista třetiligového Sabadellu definitivně pověsil kopačky na hřebík, a to je ideální příležitost k připomínce jeho 140 gólů v 387 oficiálních startech za Espanyol...  
06.09.2015 | Aktuality | 70 komentářů
12.05. Álvaro Vázquez je znovu na marodce
Sabadell bojuje o záchranu ve druhé španělské lize a v závěru sezony mu už nepomůže Álvaro Vázquez, který si poranil koleno. Útočník toho za klub mnoho neodehrál, konkrétně jen devět zápasů a nedal ani jednu branku. Do týmu přišel v lednu na hostování z Gijónu, aktuálně se jedná o jeho už třetí zranění. (mundodeportivo.com)
14.04. Sabadell bude postrádat Cornuda
Sabadell je na předposledním místě tabulky druhé španělské ligy a v boji o záchranu mu nebude pomáhat Pierre Cornud. Krajní obránce je mimo hru, poranil si stehenní sval a čeká ho měsíční klid. (marca.com)
25.03. Sabadell si pojistil útočníka Querola
Néstor Querol bude rovněž v příští sezoně hrát za Sabadell, druholigový španělský klub s ním prodloužil smlouvu do června 2022. Útočník je aktuálně mimo hru, v lednu si poranil kolenní vazy a na trávníky by se měl vrátit v průběhu dubna. (mundodeportivo.com)
12.01. Sabadell má posilu do útoku
Álvaro Vázquez mění ve druhé španělské lize dres, útočník odešel z Gijónu na hostování do Sabadellu. (mundodeportivo.com)
09.01. Olmo ukončil kontrakt se Sabadellem
Jesús Olmo se předčasně rozloučil se Sabadellem. Zkušený obránce měl smlouvu jen do konce sezony a letos plní roli náhradníka, tím nebyl spokojen a s vedením se dohodl na ukončení spolupráce. (mundodeportivo.com)
28.08.2020 Hernández prodloužil a odešel hostovat
Juan Hernández odchází z Celty Vigo a novou sezonu stráví na hostování ve druholigovém španělském Sabadellu. Ofenzivně laděný fotbalista se do Galície následně vrátí, Celta s ním prodloužila kontrakt do června 2022. (marca.com)
19.08.2020 Sabadell má čtyři nakažené
Sabadell postoupil do druhé španělské ligy a aktuálně se mu komplikuje příprava na příští sezonu. V klubu jsou hned čtyři členové s pozitivním testem na koronavirus. (marca.com)
03.08.2016 Medina se popere o šanci v Celtě Vigo
Agus Medina ukončil smlouvu v Sabadellu a může se těšit na španělskou nejvyšší soutěž. 22letý obránce se stal novou akvizicí Celty Vigo, s níž podepsal dvouletou smlouvu s opcí na další dvě sezony. (marca.com)
11.02.2015 Kormidla Sabadellu se ujal Mandiá
Sabadell je po 24 kolech na posledním místě tabulky druhé španělské ligy a úkolem zachránit tým v soutěži byl pověřen Juan Carlos Mandiá, ten byl jmenován novým trenérem. (marca.com)
03.07.2014 Tamudo pokračuje v Sabadellu
Raúl Tamudo bude i v příští sezoně hrát za Sabadell, zkušený španělský útočník s druholigovým klubem podepsal smlouvu na další rok. (insidespanishfootball.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
26.07.FC Barcelona B - Sabadell1:2
Další zápas
30.11.
20:30
A. Sanluqueño - Sabadellinfo
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci