CD Leganés Španělsko - CD Leganés - Zprávy

Leganés hostí duel posledního s předposledním

V neděli v pravé poledne nastane čas pro nelítostný souboj o pomyslných šest bodů. Domácí Leganés ho svede s Espanyolem a utkání bude pro oba soupeře klíčové. Od sebe je totiž dělí na chvostu tabulky jen skóre.

Alavés si doma rozdělil body s Leganésem

Páteční předehrávka mezi Deportivem Alavés a Leganésem vítěze nepoznala. Hosté na Mendizorrotze dlouho vedli, ale výsledek, který by pro ně znamenal důležité tři body, neudrželi. Deportivo spasil devět minut před koncem vyrovnávací brankou Joselu.

Alavés se proti Leganésu pokusí vyhrát teprve podruhé

Jako první stadion bude v 17. kole otevřeno Estadio Mendizorrotza, na které se sjedou příznivci domácího Alavésu a Leganésu. Hosté si v minulém kole konečně připsali cenné tři body a budou v tom chtít pokračovat i v páteční předehrávce.

Leganés díky skvělé hodině porazil Celtu Vigo

Důležité záchranářské utkání mezi Leganésem a Celtou Vigou skončilo výhrou domácího celku 3:2. Leganés předvedl více jak hodinu velice koncentrovaný výkon, díky kterému si vypracoval tříbrankový náskok a to se nakonec ukázalo být rozhodující. Zdánlivě ztracený zápas Celta ještě zdramatizovala, avšak na body se jí dosáhnout nepodařilo.

Leganés čeká přímý boj o záchranu se Celtou Vigo

Bojovat se bude v šestnáctém kole i o záchranu. Klíčový duel se v tomto směru odehraje na Municipal de Butarque, kde hájí své zájmy CD Leganés. Aktuálně poslední tým LaLigy přivítá o dvě příčky výše postavenou Celtu Vigo. Domácí pět zápasů nevyhráli, zatímco Celta v posledních dvou utkáních odešla neporažena.

Seville stačila na vítězství jediná branka, Leganés skolil Diego Carlos

Tak trochu nenápadně se vrátila do boje o titul Sevilla. Tým trenéra Julena Lopeteguiho porazil jedinou brankou Leganés a na vedoucí duo Barcelona - Real Madrid ztrácí jen jeden bod. Pro Los Rojiblancos to byla čtvrtá výhra za posledních šest kol. Leganés zůstává po porážce v Andalusii na posledním místě.

Leganés chce zaskočit Sevillu, té ale sezona vychází parádně

Leganés se před pár lety natrvalo usadil v Primera Division a rád by pokračoval v překvapování předních španělských klubů. Tato sezona mu ale zatím moc nevychází a Leganés je nejposlednějším týmem v celé lize. Nedělní klání navíc bude náročné z toho důvodu, že Leganés do Sevilly.

Barcelona vydřela v Leganésu vítězství 2:1

Hodně vydřené vítězství si připsala Barcelona. Katalánský gigant po prvním poločase v Leganésu prohrával a skóre otočil až díky dvěma standardkám v závěru utkání. Valverdeho svěřenci tak zůstanou i po tomto víkendu v čele LaLigy a mohou se už připravovat na očekávaný duel Ligy mistrů proti Dortmundu. První gól zápasu obstaral v prvním poločase Youssef En-Nesyri a až po obrátce zaúřadovali Luis Suárez a Arturo Vidal.

Poslední Leganés hodlá zastavit lídra z Barcelony

Barceloně se nadále daří unikat před svými nejbližšími pronásledovateli, především pak před druhým Realem Madrid. Další body v boji o udržení první příčky plánuje získat v Leganésu. Tomu se zatím lepí smůla na paty a je až na posledním místě.

Leganés veze vydřený bod ze San Sebastiánu

Real Sociedad překvapivě získal z utkání s Leganésem jen bod, který je jednoznačně vítězstvím hostí. Remízu jim v závěru zajistil Youssef En-Nesyri.

Aguirreho čeká na lavičce Leganésu ostrá premiéra proti La Realu

Španělská elitní liga má na programu páteční předehrávku 13. kola, která zní na papíře jako jednoznačná záležitost. Real Sociedad se z třetí pozice dívá na svého soka z velké výšky, protože hosté z Leganésu jsou až na posledním místě.

Poslední Leganés převzal zkušený mexický kouč Aguirre

Poslední tým španělské ligy Leganés získal na lavičku zkušeného Mexičana Javiera Aguirreho. Šedesátiletý kouč naposledy vedl do července reprezentaci Egypta a působení v Leganésu bude jeho již pátým klubovým angažmá ve Španělsku.

Leganés opět prohrál, tři body si odvezl Eibar

Rychlá branka Youssefa En-Nesyriho sice dodala domácím dávku optimismu, jenomže to bylo v celém utkání vše. Eibar ještě do poločasu vyrovnal a v závěru strhl výsledek definitivně na svojí stranu. Leganés tak zůstává na posledním místě tabulky a jeho situace se stává čím dál kritičtější.

Leganés čeká důležitý souboj s Eibarem

Eufórie z premiérového vítězství nad Mallorcou dlouho netrvala a jen o pár dní později Leganés schytal debakl od Realu Madrid. Poslední tým soutěže musí na vysokou porážku rychle zapomenout a pokusit se zvládnout mnohem důležitější utkání proti Eibaru. Hosté po mizerném začátku zabrali a především doma začali sbírat body.

Real Madrid vyprovodil Leganés pěti góly

Real Madrid utkání proti poslednímu Leganésu bez problému zvládl. Už do poločasu si vytvořil tříbrankový náskok, aby po změně stran přidal další dva góly. Pod pětibrankový debakl se podepsalo pět různých hráčů. Nešťastného brankáře Soriana postupně překonali Rodrygo, Kroos, Ramos, Benzema a Jović.