Tatran Prešov Slovensko - Tatran Prešov - Zprávy

MŠK Žilina - Tatran Prešov 2:3

Divoký zápas videli diváci v Žiline. Majster si tentoraz zmeral sily s Prešovom a bol jednoznačným favoritom. Od začiatku duelu ale mal veľké problémy a inkasoval od inak málo potentného Tatrana trojku. A to hostia hrali celý druhý polčas o jedného hráča menej a napriek tomu dokázali pod Dubňom senzačne vyhrať!

Preview: MŠK Žilina - Tatran Prešov

Pod Dubňom bude mať súboj jasného favorita. Majster zo Žiliny hostí Prešov, ktorý dostal facku už v prvom kole so Slovanom. Outsiderom bude aj tentoraz a Žilina potrebuje prvé tri body v sezóne.

Tatran Prešov - Slovan Bratislava 1:5

V úvodnom zápolení nového ročníka Fortunaligy utrpel 1. FC Tatran Prešov na domácej pôde v Poprade debakel, keď vicemajstrovi z Bratislavy podľahol vysoko 1:5 (0:1).

Preview: Tatran Prešov - Slovan Bratislava

Ostrý súboj hneď na úvod nového ročníka. Taký čaká futbalistov Tatrana Prešov, pretože sily si v 1. kole zmerajú so silným Slovanom Bratislava.

AS Trenčín - Tatran Prešov 4:0

AS Trenčín výhrou v poslednom ligovom kole 4:0 (2:0) nad Prešovom rozhodol o tom, že štvrtým slovenským celkom, ktorý sa predstaví v pohárovej Európe, sa stal tím spod hradu Matúša Čáka.

Preview: AS Trenčín - Tatran Prešov

V 33. kole Fortunaligy odohrá domáci AS Trenčín veľmi dôležitý ligový duel s 1. FC Tatran Prešov. Domáci stále dúfajú v pohárovú Európu.

Tatran Prešov - DAC Dunajská Streda 1:1

V poslednom domácom zápase sezóny Tatran Prešov uhral cennú remízu. S Dunajskou Stredou bol totiž v úlohe outsidera v závere polčasu dokonca viedol 1:0. Napokon však bod pre hostí zabezpečil exprešovčan Pavol Šafranko.

Preview: Tatran Prešov - DAC Dunajská Streda

Predposledné kolo je naplánované na piatok, odohrajú sa všetky duely v jednom čase. V Poprade zažije Tatran rozlúčku s "domácim" prostredím pre túto sezónu, súperom mu bude ambiciózna Dunajská Streda.

Slovan Bratislava - Tatran Prešov 3:1

Bratislavský Slovan otočil duel s Prešovom a zvíťazil v 31. kole Fortunaligy 3:1 (2:1). Soumah sa zároveň sedemnástym gólom v sezóne dotiahol na najlepšieho strelca Fortuna ligy Žilinčana Hlohovského.

Preview: Slovan Bratislava - Tatran Prešov

Najvyššia slovenská súťaž sa chýli k záveru. V 31. kole Fortunaligy privíta druhý Slovan posledný Prešov.

Tatran Prešov - ŠPORT Podbrezová 0:2

Ďalší ašpirant na 3. miesto nazaváhal, v Poprade sa totiž Horehronci postarali o dvojgólové víťazstvo na úkor posledného Prešova. Po jednom góle dali v každom polčase.

Preview: Tatran Prešov - ŠPORT Podbrezová

Už 30. kolo Fortuna ligy prinesie ďalšie zaujímavé súboje, jeden z nich sa bude hrať v Poprade. V prechodom domove tam Prešov privíta Podbrezovú, ktorá si stále drží pohárovú priečku zubami nechtami a na východe ju bude chcieť opäť potvrdiť.

Tatran Prešov - FC Zlaté Moravce 1:1

Posledný celok Fortunaligy 1. FC Tatran Prešov remizoval na domácej pôde s predposlednými Zlatými Moravcami 1:1 (0:1).

Preview: Tatran Prešov - FC Zlaté Moravce

Odložená dohrávka 28. kola Fortunaligy spojí posledný a predposledný celok aktuálnej tabuľky. 1. FC Tatran Prešov hostí ViOn Zlaté Moravce a očakáva sa rekordne nízka návšteva.

Spartak Trnava - Tatran Prešov 4:0

Spartak Trnava porazil v 27. kole Fortunaligy Prešov vysoko 4:0 (3:0).