Slovan Bratislava Slovensko - Slovan Bratislava - Zprávy

Slovan môže so Sereďou vyhrať desiaty zápas v rade

V dohrávanom dueli 16. kola Fortunaligy hostí domáci ŠK Slovan Bratislava po splnení si štvrtkových pohárových povinností ŠKF Sereď.

V Bratislavě gól nepadl a Slovan čeká v Dánsku těžká šichta

Remíza 0:0 byla k vidění ve slovenské metropoli, kam zavítal PAOK Soluň. Ani jeden tým si nesměl dovolit prohrát a tak trochu dle očekávání dospěl duel do remízového konce.

Slovan Bratislava hostí na vyprázdněném stadionu PAOK, ve hře je postup

Pro slovenský klub je utkání s PAOKem vrcholem základní skupiny Konferenční ligy, avšak kvůli koronavirovým opatřením může být na stadionu jen 200 diváků. "Belasí" mohou v případě úspěchu zadělat na postup do jarní fáze této nově utvořené soutěže.

Michalovce aj Slovan natiahli svoje rozdielne série

MFK Zemplín Michalovce výsledkovo neprekvapil a v poslednom zápase 15. kola Fortunaligy prehral na domácej tráve s favorizovaným ŠK Slovan Bratislava o gól 1:2 (1:1).

Michalovce neporazili Slovan v 18-tich dueloch

V poslednom zápase 15. kola Fortunaligy privíta na východe republiky v nedeľu MFK Zemplín Michalovce bratislavský Slovan.

Slovan v lige dominuje, na Tehelnom poli nepochodil ani tretí Ružomberok

ŠK Slovan Bratislava potvrdil úlohu vysokého favorita a v nedeľnom zápase 14. kola Fortunaligy zvíťazil nad MFK Ružomberok 1:0 (1:0). V súťaži teraz nasleduje reprezentačná prestávka.

Na Tehelnom poli sa zrazia dva tímy so skvelými sériami

Súčasťou nedeľného programu 14. kola Fortunaligy je duel na Tehelnom poli medzi domácim ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok.

Slovan splnil roli favorita, Lincoln ale dokázal vzdorovat

Lincoln Red Imps a Slovan Bratislava sehrály na podzim už čtvrtý vzájemný zápas a podle očekávání z něj vyšel znovu lépe slovenský šampion. Ten si z Gibraltaru veze vítězství 4:1, po němž se na dvě a čtvrt hodiny dokonce posouvá do čela skupiny F.

Lincoln Red Imps vs. Slovan, díl čtvrtý

Už počtvrté na sebe v průběhu podzimu narazí Lincoln Red Imps a Slovan Bratislava. Slovenský klub má zatím podle očekávání navrch a favoritem bude i ve čtvrtek, případná ztráta by znamenala velkou komplikaci v boji o postup.

Trenčín so Slovanom ako na hojdačke, no radoval sa majster

AS Trenčín v dohrávke trinásteho kola jesennej časti Fortunaligy neudržal priaznivý polčasový stav a úradujúcemu majstrovi ŠK Slovan Bratislava podľahol pod hradom Matúša Čáka o jeden gól 2:3 (1:0).

Špecialistom na Trenčín je "belasý" obranca de Marco

Trináste kolo Fortunaligy uzavrie nedeľný duel medzi domácim AS Trenčín a obhajcom titulu ŠK Slovan Bratislava.

Trnava a Slovan dostaly pokuty ve výši 1,4 milionu korun a tresty pro fanoušky

Slovenské kluby Spartak Trnava a Slovan Bratislava dostaly za nedohrané derby pokuty v celkové výši 55.000 eur (zhruba 1,4 milionu korun) a fanoušci obou klubů budou mít navíc omezený vstup na nejbližší zápasy. Rozhodla o tom dnes disciplinární komise.

Oslabený Liptovský na Tehelnom poli statočne odolával majstrovi, no neodolal

ŠK Slovan Bratislava zabral v druhom polčase na vysoké obrátky a v dvanástom kole Fortunaligy porazil MFK Liptovský Mikuláš vysoko 4:0 (0:0).

Slovan po skontumovanom derby hostí nováčika

ŠK Slovan Bratislava po úspešnom vystúpení v Konferenčnej lige privíta v nedeľnom programe dvanásteho kola Fortunaligy MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Slovan Bratislava přehrál gibraltarský Lincoln 2:0

Slovenský šampion Slovan Bratislava potvrdil roli favorita a Lincoln zdolal brankami Greena a Hentyho 2:0, čímž se udržel ve hře o postup. Hosté zůstávají ve skupině F bez jediného bodu. Na "Národným futbalovém štadionu" se potkaly už potřetí během několika měsíců týmy Slovanu Bratislava a Lincolnu Red Imps a i tentokrát byli spokojenější "Belasí".