Další zahraniční štace? Trenéra Weisse lákají do Ázerbájdžánu

10.05., 15:13
Aktuality
Vladimír Weiss starší (© AFP)

Jak tento týden uvedl portál futbolinfo.az, mistrovský Slovan Bratislava by mohl přijít o svého trenéra Vladimíra Weisse, o jehož služby je vážný zájem na mezinárodní úrovni, konkrétně v Ázerbájdžánu.

Fotbalová asociace z nejvíce zalidněné země v oblasti Kavkazu v čele s prezidentem Rovshanem Najafem už měla renomovanému slovenskému odborníkovi nabídnout osobní podmínky, s nimiž údajně její vyhlédnutý cíl souhlasil a dokonce se psalo o tom, že by se měl v nejbližší době přesunout na finální jednání do Baku.

Tamní národní mužstvo je bez hlavního kouče již od listopadu loňského roku a nového trenérského vůdce potřebuje jako sůl. Již v červnu ho ostatně čekají přáteláky s Albánií a Kazachstánem.

Čtrnáctinásobný šampion našich východních sousedů, jehož čekají ve zbytku stávajícího ročníku střety s Podbrezovou a Ružomberokem, má však někdejšího dlouholetého stratéga Gruzie i Slovenska pod smlouvou a nadřízeného Juraje Kucky, Lukáše Pauscheka či Jaromíra Zmrhala pouštět nehodlá.

"O mediálním zájmu vím, Vladimír Weiss mě o nabídce, jíž obdržel, informoval. Společně jsme se o tom bavili a mohu zdůraznit, že z našeho rozhovoru vyplynulo, že trenér chce zůstat a pokračovat ve Slovanu. Není pravda, že by měl být na jednání v Baku, jak uvádějí média, je doma na Slovensku," informoval na oficiálních stránkách bratislavského klubu generální ředitel Ivan Kmotrík mladší.

Devětapadesátiletý kouč, jenž se vrátil na Tehelné pole před třemi lety, se každopádně zahraničních výzev nebojí. Dříve už seděl i na lavičkách Saturnu Ramenskoje či Kairatu Almaty.

Autor: eFotbal.cz / Robert Rohál

Komentáře (1)

Přidat komentář
aramaki

"Ružomberokem", neznie vám to divne? V češtine sa tiež vypúšťa samohláska v podobných výrazoch, napr. Frýdek-Místek, ale Frýdku-Místku (a nie Frýdeku-Místeku). Podobne by lepšie znelo "Ružomberkem", aj keď ten dlhší výraz v texte je asi gramaticky správny

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele