10.01.200722:50

Barvy Falkirku bude hájit Schmeichel

V brance Falkirku se bude na jaře objevovat slavné jméno - aktuálně šestý tým skotské Premier League získal na půlroční hostování z Manchesteru City Kaspera Schmeichela, syna legendárního Michaela.

09.11.200623:00

Los semifinále skotského ligového poháru: St. Johnstone (II) - Hibernian, Kilmarnock - Falkirk. Zápasy se odehrají 30. a 31. ledna 2007.

08.11.200612:10

O velké překvapení se ve čtvrtfinále skotského ligového poháru (Insurance League Cup) postaral Falkirk, když na penalty vyhrál na hřišti ligového lídra Celtiku Glasgow. Úterní čtvrtfinálové výsledky: Celtic - Falkirk 1:1, 4:5 pen., Kilmarnock - Motherwell 3:2.

17.07.200610:29

V nepříliš přátelském duchu se nesl přípravný zápas skotského Falkirku s tureckým Rizesporem. Poté, co Skotové v 55. minutě vyrovnali na 1:1, se na hřišti strhla už druhá rvačka a rozhodčí zápas předčasně ukončili.

14.03.200623:00

Vedení Falkirku prodloužilo o rok smlouvy s Markem Twaddlem (19) a Darrenem Barrem (21). Oba fotbalisté tak budou dres skotského klubu oblékat i v příští sezóně.

19.07.200523:00

Nováček skotské Premier League Falkirk posiluje na místě mezi tyčemi. Smlouvu na jeden rok podepsal s tímto klubem 26letý brankář Matt Glennon.

09.04.200512:00

Sobotní výhra 1:0 nad Ross County definitivně spečetila postup Falkirku do nejvyšší skotské soutěže. Falkirk má již nedostižný 16bodový náskok a do tamní Premier League se tak vrátí po devítileté odmlce.

22.09.200409:04

Celtic si ve třetím kole skotského ligového poháru pohrál s prvodivizním Falkirkem, doma jej převálcoval 8:1. Dundee United přešli po výsledku 4:0 přes další prvodivizní klub Clyde, v souboji dvou týmů nejvyšší soutěže pak obhájce trofeje Livingston porazil FC Dundee 2:1 v prodloužení, které si vynutil vyrovnáním z penalty až v poslední minutě. Dnes je na programu dalších pět zápasů.