Celtic FC Skotsko - Celtic FC - Zprávy

Preview: Celtic FC - Aberdeen FC

Dnes je na programu první ze zápasů skupiny o titul mezi domácím Celticem, který je na druhém místě tabulky, a šestým Aberdeenem.

Celtic FC - Rangers FC 2:1

Celtic dokázal zvítězit nad svým největším rivalem Rangers a po výhře 2:1 si drží malou, ale stále reálnou šanci na zisk titulu. Do vedení dostal Celtic ve 20. minutě hry Nakamura, v 55. minutě ovšem přišlo vyrovnání z kopačny Nova. Až v 94. minutě zajistil domácím zisk tří bodů Jan Vennegoor of Hesselink.

Preview: Celtic FC - Rangers FC

V pořadí třetí glasgowské derby v sezóně je tady, Celtic FC přivítá na svém hřišti vedoucí celek tabulky Rangers FC. Celtic si nesmí dovolit ztrácet body, už teď je mezi oběma soupeři velký bodový rozdíl.

Motherwell FC - Celtic FC 1:4

Celtic po dvou porážkách zaznamenal velice důležité vítězství. Na Fir Parku porazil Motherwell rozdílem třídy 4:1. O góly se postarali Stephen McManus, Scott McDonald a Jan Venegoor of Hesselink.

Preview: Motherwell FC - Celtic FC

Kvůli semifinále skotského poháru je tento víkend na programu pouze jediné utkání Scottish Premier League a to dohrávka 22. kola mezi domácím Motherwellem a Celticem.

Celtic FC - Motherwell FC 0:1

Velké překvapení se zrodilo v Glasgow, kde domácí Celtic podlehl Motherwellu 0:1. Jednou branku zápasu obstaral po půl hodiny hry Simon Lappin.

Preview: Celtic FC - Motherwell FC

Další klíčový souboj ve stíhací jízdě za Gers odehraje dnes Celtic na svém hřišti se čtvrtým Motherwellem.

Rangers FC - Celtic FC 1:0

Možná nejdůležitější zápas celé sezóny měly před sebou Rangers a Celtic. Rangers si díky brance Thomsona z 45. minuty zajistili v derby výhru 1:0 a už jsou jen krůček od titulu.

Preview: Rangers FC - Celtic FC

Skotský fotbalový svátek je tady, Rangers na Ibrox Parku hostí Celtic a výsledek zápasu může hodně napovědět o tom, kdo se stane mistrem ligy. Oba kluby hrají ve skvělé formě a soupeře k ničemu nepouští, derby bude hodně zajímavé.

Boruc stále zvažuje odchod z Celtiku

O brankáři Arturu Borucovi se v zimě hodně mluvilo v souvislosti s možným přestupem z Celtiku. Polský reprezentant poté podepsal se skotským klubem novou dlouholetou smlouvu a spekulace utichly, nyní však prohlásil, že by rád v létě změnil klub.

Gretna FC - Celtic FC 0:3

V posledním zápase 31. kola skotské ligy potvrdil Celtic roli favorita a v Livingstonu porazil Gretnu 3:0. Branky obstarali Scott McDonald, Jan Venegoor of Hesselink a Georgios Samaras.

Preview: Gretna FC - Celtic FC

V Livingstonu se odehraje souboj Davida s Goliášem. Domácí Gretna se bude snažit překvapit obhájce titulu Celtic.

Celtic FC - Dundee United 0:0

Celticu se o trochu vzdálila obhajoba titulu ve skotské Premier League, jelikož na domácím stadionu uhrál s Dundee United pouze bezbrankovou remízu.

Preview: Celtic FC - Dundee United

V předehrávce 30. kola skotské Premier League se střetne na Celtic Parku domácí tým Gordona Strachana s Dundee United, jenž se v tabulce nachází na čtvrté pozici.