Bývalý ruský reprezentant Pogrebňak má koronavirus

Bývalý ruský reprezentant Pavel Pogrebňak byl pozitivně testován na koronavirus. Projevují se u něj pouze mírné příznaky nemoci. Informoval o tom web Uralu Jekatěrinburg, za který hraje.  
22.05. | Aktuality | 23 komentářů
22.06. Pogrebnjak se připravuje s Uralem
Do přípravy Uralu se zapojil Pavel Pogrebnjak. Zkušený ruský útočník má za sebou úspěšný boj s nákazou koronavirem. (sport-express.ru)
12.06. Duel Ural - Rubin Kazaň uvidí fanoušci
Za týden se znovu rozebírá ruská liga a součástí prvního kola je i duel Ural - Rubin Kazaň. Domácí v něm využijí práva zaplnit deset procent kapacity stadionu, na tribuny tak bude vpuštěno zhruba 3 500 fanoušků. (sport-express.ru)
10.06. Dimitrov se rozhodl ukončit kariéru
Konec aktivní kariéry oznámil Nikolaj Dimitrov. Dvaatřicetiletý křídelník se dohodl na ukončení smlouvy s Uralem, přičemž nyní se chce věnovat podnikání. (sport-express.ru)
09.06. Merkulov oficiálně podepsal s Kazaní
Rubin Kazaň potvrdil příchod Michajla Merkulova. Šestadvacetiletý obránce přichází jakožto volný hráč z Uralu a se svým novým chlebodárcem, se kterým již absolvoval první trénink, podepsal kontrakt do roku 2022. (sport-express.ru)
09.06. Pogrebnjak stále trénuje individuálně
Pavel Pogrebnjak měl v květnu pozitivní test na koronavirus, nyní je fit a začátkem června byl propuštěn z nemocnice. Zkušený útočník Uralu začal s individuálním tréninkem a ke spoluhráčům se jen tak nepřipojí, trénovat s nimi bude až od 15. června. (sport-express.ru)
03.06. Pogrebnjak byl propuštěn z nemocnice
Pavel Pogrebnjak byl propuštěn z nemocnice, kde byl hospitalizován poté, co měl pozitivní test na koronavirus. Útočník ruského Uralu nyní bude dohánět fyzickou kondici, pro začátek začne s individuálním tréninkem. (sport-express.ru)
31.05. Merkulov po sezóně odejde z Uralu
Ural po letošní sezóně nemůže počítat se službami Michajla Merkulova. Šestadvacetiletému obránci vyprší kontrakt a podle ruských médií by se mohl upsat Rubinu Kazaň. (sport-express.ru)
22.05. Pograbnjak má koronavirus
Bývalý ruský reprezentant Pavel Pogrebnjak byl pozitivně testován na koronavirus. Potvrdil to jeho klub Ural Jekatěrinburg na svém webu. Šestatřicetiletý Pogrebnjak, který si za Rusko zahrál na mistrovství Evropy 2012, má jen mírný průběh nemoci a cítí se dobře. Přesto je pod stálým dohledem lékařů. (ČTK)
21.05. Pogrebnjak na odchodu z Uralu?
Pavel Pogrebnjak se po letošní sezoně dost možná rozloučí s Uralem, zkušenému ruskému útočníkovi bude končit smlouva a vedení začne hledat mladší alternativu do útoku. "Okolo jeho osoby jsou stále pochybnosti. Pokud najdeme silnějšího a mladšího útočníka, pak se s Pašou můžeme rozloučit. Smlouvu jsme s ním prodloužili do 26. července, pak uvidíme," informoval prezident Grigorij Ivanov. (sport-express.ru)
21.05. V Uralu podstoupili testy na koronavirus
Zaměstnanci Uralu se včera podrobili testům na koronavirus. Vyšetření absolvovali hráči, trenéři a členové vedení, všichni nyní čekají na výsledky. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápas
09.07.Ural - Dinamo Moskva2:1
Další zápas
12.07.
19:30
FK Krasnodar - Uralinfo
Tabulka
 TýmZB
10.Rubin Kazaň2733
11.Dinamo Moskva2632
12.Ural Sverdlovská oblast2632
13.Achmat Groznyj2831
14.FK Tambov2828
Poslední zápas
24.06.Šinnik Jaroslavl - Ural0:2
Další zápas
19.07.Ural - FK Chimkiinfo