PAOK Soluň Řecko - PAOK Soluň - Zprávy

Liberec prohrál v Soluni a do jarní části Evropské ligy neprošel

Liberečtí do jarních vyřazovacích bojů v Evropské lize nepostoupili. Slovan v závěrečném 6. kole základní skupiny J prohrál na hřišti PAOK Soluň 0:2 a se ziskem čtyř bodů obsadil poslední místo v čtyřčlenné tabulce. Domácí poslal ve 29. minutě do vedení Garry Rodrigues a v 67. minutě pojistil náskok Dimitris Pelkas.

Soluň požene proti Liberci i "Papa PAOK"

Fotbalisté PAOK Soluň budou mít ve čtvrtek při zápase 6. kola základní skupiny Evropské ligy proti Liberci v hledišti mezi horkokrevnými příznivci i jednoho velmi netradičního fanouška. Řecký celek požene vpřed také populární pravoslavný kněz Christos Mitsios, kterému nikdo neřekne jinak než "Papa PAOK"...

Liberec chce v Soluni napravit nepovedený závěr podzimu

Liberečtí hráči sehrají ve čtvrtek na půdě PAOK Soluň utkání závěrečného 6. kola základní skupiny Evropské ligy, v němž si mohou částečně spravit chuť po nepodařeném ligovém podzimu. Slovan je sice po pěti zápasech se čtyřmi body poslední v tabulce, ale stále má naději na postup do jarních bojů. K němu potřebuje nejen v Řecku zvítězit, ale také spoléhat na to, že v souběžně hraném duelu Karabach prohraje s Fiorentinou.

ACF Fiorentina - PAOK Soluň 2:3

Dalším smolným italským týmem je Fiorentina, který na vlastní půdě nedokázala vyhrát nad PAOK Soluň. Fialky upadly do velkého šoku poté, co prohrávaly už o dvě branky, ale dokázaly ještě srovnat. Na závěrečnou trefu Garryho Rodriguese z nastaveného času druhé půle už ale domácí odpověď nenašli.

Preview: ACF Fiorentina - PAOK Soluň

Na stadionu Artemia Franchiho se představí PAOK a čeká ho velmi náročné utkání. Zatímco domácí celek se v lize pochlubil výhrou v rámci toskánského derby, hosté ze Soluně minulý zápas nedohráli a nebudou moc rozehraní.

PAOK Soluň - Qarabağ Ağdam 0:1

Stejně jako před dvěma týdny Karabach dokázal porazit PAOK a udělal opravdu výrazný krok k postupu ze skupiny do play-off. Domácí předvedli znovu malátný výkon tak jako v Baku a soupeř ho za jejich pasivitu potrestal. Dvacet minut před koncem zařídil tři body ázerbájdžánskému mužstvu náhradník Míchel.

Preview: PAOK Soluň - Qarabağ Ağdam

Karabach naposledy uspěl naplno proti PAOK a vrátil se do bojů o postupové pozice. Spolu se svým soupeřem má na kontě shodný počet čtyř bodů, takže další vzájemný zápas obou celků může mít pro vývoj v tabulce zásadní vliv. Především druhé vítězství ve skupině může posunout jeden z nich hodně blízko do jarního play-off.

Qarabağ Ağdam - PAOK Soluň 2:0

Qarabağ na své půdě v Baku porazil hosty ze Soluně poměrem 2:0, přičemž obě trefy si nechal až na druhou půli. Po prvním zásahu Daniho Quintany sice ještě hosté živili naději na body, ale tu jim definitivně sebral Rahid Ämirquliyev gólem před koncem.

Preview: Qarabağ Ağdam - PAOK Soluň

Ačkoli PAOK vstřelil v úvodních dvou zápasech Evropské ligy jen dva góly, dokázal získat už čtyři body a spolu s Fiorentinou v tuhle chvíli drží i na úkor Liberce postupové pozice. V ázerbájdžánském Karabachu by především chtěl udržet svou dobrou bilanci z venkovních hřišť, kde neprohrál už čtyřikrát v řadě.

Liberec po epidemii prohrál v Evropské lize s PAOK Soluň 1:2

Liberečtí po prodělané epidemii a karanténě prohráli v 2. kole základní skupiny Evropské ligy s PAOK Soluň 1:2. Skóre dnešního duelu otevřel už po 40 sekundách ruský útočník Slovanu Nikolaj Komličenko, ale v desáté minutě srovnal z penalty kapitán Stefanos Athanasiadis a stejný hráč v 82. minutě rozhodl.

Petros Charizaklis: Fanoušci PAOKu jsou fanatici

Pokud má český fotbal za posledních několik let z někoho trauma, jsou to Řekové. V roce 2004 nás jejich národní tým vyřadil v památném semifinále evropského šampionátu v Portugalsku a na klubové scéně se zase proměnil v roli kata českých týmů Panathinaikos Atény. Ve čtvrtek sehraje Slovan Liberec utkání Evropské ligy proti jednomu s neúspěšnějších řeckých klubů PAOKu Soluň.

28.09.2016 Rozhovory 45 komentářů
Zaujalo nás

Liberec chce navzdory prodělané epidemii obrat o body PAOK

Liberečtí ve čtvrtek odehrají druhý duel základní skupiny Evropské ligy. Slovan přivítá PAOK Soluň a po úvodní remíze 2:2 na hřišti Karabachu by mohl případnou výhrou udělat velmi důležitý krok k vysněnému postupu. Severočechům však přípravu na utkání výrazně zkomplikovalo virové infekční onemocnění většiny hráčů, kvůli němuž byl tým od pátku do úterý v karanténě.

Nuda v Soluni góly nepřinesla, Fialky si odváží bod

Italská Fiorentina došla loni v Evropské lize do šestnáctifinále, kde vypadla po třígólové porážce na hřišti Tottenhamu. Letos svou cestu evropskými poháry začíná proti PAOK Soluň, ve skupině, která je pro českého fanouška díky přítomnosti libereckého Slovanu extrémně zajímavá.

Preview: PAOK Soluň - ACF Fiorentina

V dalším z mnoha opakovaných duelů Evropské ligy na sebe narazí řecký celek PAOK a Fiorentina. Tým z města dvou známých věrozvěstů není příliš rozehraný a toho by chtěla toskánská Viola v prvním klání využít ke sbírání bodů.

Plzeňskou zálohu posílili Zeman a albánský reprezentant Kace

Plzeň den po vyřazení ve 4. předkole Ligy mistrů oznámila jména dvou posil do zálohy. Ze Sionu přestoupil bývalý hráč Viktorie Martin Zeman a z PAOK Soluň přišel albánský reprezentant Ergys Kace na roční hostování s opcí.