Fanoušci Innsbrucku zranili policistu

Fanoušci Wackeru Innsbruck zranili při zapalování pyrotechniky policistu. Během sobotního zápasu rakouské ligy se Salcburkem, který jejich tým prohrál 0:2, také na stadionu soupeře zdemolovali záchody.  
08.04.2012 | Aktuality | žádný komentář
 

Abrahám odchází ze Slovácka do Innsbrucku

Český fotbalista Tomáš Abrahám posílí nováčka rakouské ligy Innsbruck. Jednatřicetiletému záložníkovi skončila smlouva ve Slovácku, a tak odešel zdarma do Rakouska, kde podepsal dvouletou smlouvu.  
04.06.2010 | Aktuality | žádný komentář
 

Innsbrucké tribuny budou roztaveny

Dodatečně přidané tribuny na stadionu v Innsbrucku, jež byly namontovány pro červnové mistrovství Evropy ve fotbale, skončí v tavicích pecích. Dodavateli se totiž nepovedlo prodat 4000 tun oceli do Litvy či Běloruska, jak se původně plánovalo, a pět měsíců po Euru tak čeká montované tribuny roztavení.  
26.11.2008 | Aktuality | 1 komentář
 

Mašek může znovu hrát za Mladou Boleslav

Fotbalisté Mladé Boleslavi získali pro zbytek jara staronovou posilu. Dnes totiž středočeský klub obdržel povolení, na jehož základě může až do konce jara nastupovat v jeho dresu útočník Jiří Mašek.  
04.03.2008 | Aktuality | 15 komentářů
 

Mladá Boleslav získala útočníka Maška

Po dlouhém jednání dotáhli fotbaloví funkcionáři Mladé Boleslavi snahu o získání útočníka Jiřího Maška. Devětadvacetiletý hráč přichází do středočeského klubu zatím na hostování do konce roku z rakouského Innsbrucku.  
27.11.2007 | Aktuality | 16 komentářů
07.02. Seo bude hostovat v Innsbrucku
Dynamo Drážďany dočasně opouští Jong-min Seo. Teprve 19letý ofenzivní záložník byl do konce sezony zapůjčený Wackeru Innsbruck. (transfermarkt.de)
07.10.2021 Wacker Innsbruck už nevede Bierofka
Daniel Bierofka skončil v pozici trenéra Wackeru Innsbruck. Druholigový rakouský klub se k tomuto kroku rozhodl po interní sportovní analýze. (transfermarkt.de)
24.02.2021 Wacker Innsbruck vzal na zkušenou Aoga
Dennis Aogo se po ukončení hráčské kariéry připravuje na další dráhu, která by měla být v managementu. Rodák z Karlsruhe bude první zkušenosti sbírat ve Wackeru Innsbruck, kde bude prozatím dva dny v týdnu. (transfermarkt.de)
01.08.2020 Knaller přestupuje do Innsbrucku
Wacker Innsbruck získal Marca Knallera. Rakouský gólman do vlasti zamířil z Ingolstadtu, kde vykonával pozici náhradníka. (kicker.de)
16.05.2020 Bierofka novým trenérem Innsbrucku
Wacker Innsbruck od příští sezóny povede Daniel Bierofka. Bývalý záložník s druholigovým rakouským klubem podepsal blíže neupřesněný kontrakt. (kicker.de)
22.01.2020 Innsbrucku bude vypomáhat Taferner
Matthäus Taferner se vrací do Wackeru Innsbruck. Talentovaný záložník do svého bývalého působiště přichází na půlroční hostování bez opce z Dynama Drážďany. (transfermarkt.de)
02.09.2019 Drážďany dočasně opustil Kušej
Vasil Kušej dohraje letošní sezónu v Rakousku. Talentovaný útočník Dynama Drážďany zamířil na hostování do Wackeru Innsbruck. (liga-zwei.de)
25.06.2019 Drážďany uzavřely příchod Tafernera
Matthäus Taferner si vyzkouší 2. Bundesligu. Teprve 18letý záložník se z Wackeru Innsbruck vydal do Dynama Drážďany, kde podepsal kontrakt do roku 2023. (transfermarkt.de)
10.07.2018 Plzeň - Innsbruck 2:0
PŘÁTELSKY:
Viktoria Plzeň - Wacker Innsbruck 2:0 (1:0).
Branky:
14. Ekpai, 80. Petržela.
Sestava Plzně: Hruška - Havel (61. Řezník), Hubník (61. Procházka), Hájek (61. Pernica), Kovařík (61. Limberský) - Ekpai (61. Petržela), Čermák (61. Bucha), Hořava (61. Hrošovský), Zeman (61. Kopic) - Bakoš (46. Chorý), Řezníček (61. Krmenčík). Trenér: Vrba. (ČTK)
21.09.2016 Grumser novým trenérem Innsbrucku
Wacker Innsbruck má nového lodivoda. Druholigový rakouský celek místo Maurizio Jacobacci, který z jedenácti utkání získal pouze devět bodů, angažoval Thomase Grumsera. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi