Kapfenberg se dohodl se Salzburgem na prodloužení hostování Lucha Vásqueze. Dvacetiletý kolumbijský obránce bude ve druholigovém klubu působit do konce příští sezony.

Tomi Petrović by si mohl zahrát německou Bundesligu. Mladý chorvatský útočník momentálně nastupuje za Kapfenberg, podle posledních zpráv má však o jeho služby eminentní zájem Hamburk.

Gerson v Rapidu nezůstane

Gerson se po roce bude stěhovat z Rapidu zpět do Kapfenbergu. Vídeňský klub má na brazilského obránce opci, tu se ale rozhodl nevyužít.

05.09.201221:47

Amkar získal tří posily

Gianluca Nijholt už odehrál svůj poslední zápas za Utrecht, nizozemský záložník přestoupil do Amkaru Perm. Ruský klub získal ještě další dvě posily, z SKA-Energie Chabarovsk přišel obránce Andrej Semenov, z Kapfenbergu pak další obránce Naim Sharifi.

12.07.201223:43

Banská Bystrica testuje Struhára

Peter Struhár by se mohl vrátit do vlasti. Slovenský obránce se loni nedokázal prosadit v rakouském Kapfenbergu, nyní je na zkoušce v Banské Bystrici.

22.05.201213:17

Werder získal brankáře Wolfa

Werder Brémy má nového brankáře, z rakouského Kapfenbergu přichází Raphael Wolf. 23letý gólman v Německu podepsal smlouvu na tři roky, finanční podmínky zůstaly nezveřejněny.

10.05.201214:22

Von Heesen pokračuje v Kapfenbergu

Thomas von Heesen zůstává i přes sestup trenérem Kapfenbergu. 50letý Němec prodloužil smlouvu do léta 2015.

23.02.201215:38

Hanek má zápal plic

Michal Hanek bude přibližně šest týdnů pauzírovat. Slovenský obránce ve službách Kapfenbergu dostal zápal plic.

23.01.201214:09

Kapfenberg posílil útok

Hned dvě posily do útoku získal Kapfenberg. Ze Skonto Riga přišel Brazilec a nejlepší střelec loňské sezony lotyšské ligy Nathan Junior, další novou akvizicí pak je Haruna Babangida, který loni hájil barvy Vitesse.

29.11.201114:40

Von Heesen koučem Kapfenbergu

Kapfenberg je v tabulce rakouské ligy na posledním místě a z této pozice ho má dostat Thomas von Heesen. Německý trenér podepsal smlouvu do konce letošní sezony, na lavičce střídá nedávno odvolaného Wernera Gregoritsche.

30.10.201120:37

Ordoš zachránil remízu

Michal Ordoš vstřelil v rakouské lize svůj čtvrtý gól v sezoně, kterým zachránil poslednímu Kapfenbergu domácí remízu 2:2 s Austrií Vídeň. Tápající Kapfenberg poslal do vedení už v sedmé minutě Dieter Elsneg, ale hosté s dalším českým ofenzivním hráčem Tomášem Junem v sestavě díky Rolandu Linzovi a Naceru Barazitemu zápas otočili. Osmadvacetiletý Ordoš, hostující v Rakousku s roční opcí z Olomouce, však v 76. minutě odvrátil devátou porážku domácího týmu v ročníku.

24.09.201120:32

Ordoš zařídil výhru Kapfenbergu

Kapfenberg dnes porazil Mattersburg 1:0 a velkou zásluhu na tom měl Michal Ordoš, někdejší útočník Olomouce dal v 82. minutě jedinou branku utkání.

30.07.201121:04

Ordoš a Ježek se znovu trefili

Ve třetím kole rakouské ligy vstřelili gól čeští ofenzivní hráči Patrik Ježek a Michal Ordoš, kteří shodně pomohli přesnými hlavičkami Admiře, respektive Kapfenbergu k domácím vítězstvím 3:0. Oba skórovali také před týdnem a se dvěma brankami ještě s dalšími dvěma fotbalisty vedou neúplnou tabulku střelců soutěže.

23.07.201121:31

Ordoš a Ježek v Rakousku skórovali

Výraznou českou stopu neslo dnešní střetnutí rakouské ligy mezi Admirou Wacker Mödling a Kapfenbergem. Za domácí Admiru otevřel skóre z penalty záložník Patrik Ježek, za hosty v druhé minutě nastavení vyrovnala nová posila Michal Ordoš.

30.06.201121:28

Kapfenberg - Baumit Jablonec 1:2

PŘÁTELSKY: Kapfenberg - Baumit Jablonec 1:2 (1:1). Branky: 4. Ordoš - 19. Lafata, 55. Novák. Sestava Jablonce: Valeš - Eliáš, Pavlík, Štochl, Jablonský (69. Just) - Kopic (81. Štemberk), Jarolím (46. Třešňák), Loučka, Piták (46. Vaňek), Novák - Lafata (74. Pavlata). Trenér: Komňacký.

26.06.201120:18

Gregoritsch hostuje v Hoffenheimu

Michael Gregoritsch odchází z Kapfenbergeru SV a od nové sezóny bude působit v Hoffenheimu, ten se prozatím dohodl s rakouským klubem na ročním hostování sedmnáctiletého útočníka.

21.06.201109:58

Prokoph přestupuje do Kapfenbergu

Roman Prokoph opouští druholigovou německou Bochum a od příští sezóny bude působit v rakouské bundeslize, pětadvacetiletý útočník se stal posilou Kapfenbergu, s nímž se dohodl na dvouleté spolupráci.

20.06.201120:36

Fukal končí v Kapfenbergu

Milan Fukal skončil po třech letech v rakouském Kapfenbergu. Šestatřicetiletý bývalý reprezentant se ve Štýrsku podle agentury APA nedohodl na prodloužení smlouvy. Fukal odešel do týmu tehdejšího nováčka rakouské ligy v roce 2008 z Jablonce a loni tam coby kapitán prodloužil smlouvu o další sezonu. Nyní je volným hráčem a zřejmě se vrátí do české ligy.

13.11.201020:37

Fukal si dal vlastní branku

Obránce Kapfenbergu Milan Fukal si v zápase na půdě Austrie dal vlastní branku a nešťastně tak přispěl k porážce svého týmu 1:5. Kapfenberg po tomto momentu prohrával po poločase 0:1 a další čtyři branky dostal v poslední desetiminutovce. V samém závěru pak zaznamenal alespoň čestný úspěch.

20.08.201016:20

Siegl skončil v Kapfenbergu a upsal se Třinci

Fotbalisty druholigového Třince posílil záložník Patrik Siegl, který uplynulé dvě sezony působil v rakouském Kapfenbergu. Čtyřiatřicetiletý středopolař se s vedením osmého celku druhé ligy domluvil na spolupráci do konce podzimní části.