SV Kapfenberg Rakousko - SV Kapfenberg - Expres Zprávy

20.08.201016:20

Siegl skončil v Kapfenbergu a upsal se Třinci

Fotbalisty druholigového Třince posílil záložník Patrik Siegl, který uplynulé dvě sezony působil v rakouském Kapfenbergu. Čtyřiatřicetiletý středopolař se s vedením osmého celku druhé ligy domluvil na spolupráci do konce podzimní části.

12.06.201019:01

Fukal o rok prodloužil v Kapfenbergu

Bývalý český reprezentant Milan Fukal bude i v příští sezoně působit v rakouském Kapfenbergu, kde nosí kapitánskou pásku. Pětatřicetiletý obránce se po dvouletém působení dohodl v předposledním týmu ligové tabulky na prodloužení smlouvy o další rok.

19.03.201022:50

Patrik Siegl dal dva góly, přesto jeho tým prohrál

Patrik Siegl se mohl stát hrdinou utkání rakouské ligy. V dresu Kapfenbergu dal sice nováčkovi z Wiener Neustadtu dva góly, ze hřiště ale odcházel smutný po výsledku 2:3. V tabulce patří Kapfenbergu předposlední pozice. Siegl z penalty otevřel skóre v 35. minutě, hosté ale ještě do poločasu stihli vyrovnat z dalšího pokutového kopu. A rozhodčí se odhodlal odpískat nejvýhodnější standardní situaci ještě jednou, dvacet minut před koncem za stavu 1:2. Siegl sice nedal, ale z dorážky už se nemýlil. Za několik desítek sekund však znovu strhl vedení na stranu hostů Grünwald. Za Wiener Neustadt nastoupil i český obránce Petr Johana.

15.02.201021:48

Heinz pyká za urážku

Marek Heinz urážel po utkání s Austrií Vídeň rozhodčího a neminul ho trest. Útočník Kapfenbergu dostal třízápasový distanc a pokutu ve výši 1000 eur.

01.11.200917:59

Heinz dal dva góly

Marek Heinz přispěl dvěma góly k výhře Kapfenbergu 7:2 nad Lincem. Bývalý český reprezentant se jednou trefil z přímého kopu, podruhé z penalty a byl vyhlášen hráčem utkání.

10.07.200921:15

Kapfenberg - Jablonec 0:5

Přípravné fotbalové utkání v Rakousku: Kapfenberg - FK Baumit Jablonec 0:5 ( 13. a 47. Pavlík, 18. Vošahlík, 25. Kovařík, 53. Drsek).
Sestava Jablonce:
I. poločas: Špit - Zábojník, Drsek, Huber, Jablonský - Haurdič, Pavlík, Loučka, Kovařík - Vukovič, Vošahlík.
II. poločas: Frydrych - Krejčí, Drsek, Pavlík, Farkaš - Michálek, Eliáš, Valenta, Kocourek - Mešanovič, Fujerik. Trenér: Komňacký.

07.07.200920:56

Olomouc - SV Kapfenberg 2:2

Přípravné fotbalové utkání v rakouském Frauenthalu: Sigma Olomouc - SV Superfund Kapfenberg 2:2 (21. Murin, 67. Šultes - 27. Siegl z penalty, 32. Pavlov)
Sestava Olomouce: Blaha - Nuc, Murín (65. Komárek, 78. Škerle), Dreksa, Onofrej (46. Vepřek) - Štětina, Heidenreich (25. Kaščák, 60. Rossi) - Caihame, Janotka, Machalický (70. Petr) - Hubník (40. Šultes).

29.06.200921:18

Heinz jde na rok do Kapfenbergu

Bývalý fotbalový reprezentant Marek Heinz už je hráčem Kapfenbergu. S osmým týmem rakouské ligy dnes podepsal roční smlouvu s opcí na další rok. Klub to uvedl na své internetové stránce.

16.05.200910:55

Siegl a Fukal pomohli k bodu

Český fotbalista Patrik Siegl přispěl krásným gólem z voleje k remíze svého Kapfenbergu 3:3 se Štýrským Hradcem v předehrávce 34. kola rakouské ligy. Na zisku bodu se podílel také obránce Milan Fukal, jenž vstřelil první branku svého týmu.

23.12.200816:16

Gruber do Kapfenbergu?

Jan Gruber by mohl opustit Nitru, zájem o jeho služby má rakouský Kapfenberg.

29.08.200817:08

Štěpánek hostuje v Kapfenbergu

Miroslav Štěpánek si vyzkouší rakouskou ligu. 18letý obránce Hamburgu jde na hostování do Kapfenbergu.

02.07.200819:57

Fukal do Rakouska

Milan Fukal odchází z Jablonce, zkušený obránce se dohodl na smlouvě s nováčkem rakouské nejvyšší soutěže Kapfenbergem.

28.05.200810:13

Siegl míří do Rakouska

Patrik Siegl v příští sezoně nebude oblékat dres Brna, zkušený obránce se upsal nováčkovi rakouské nejvyšší soutěže k Kapfenbergu.