Austria Vídeň Rakousko - Austria Vídeň - Zprávy

Další články

Hapoel Beer-Sheva potřebuje vyhrát, Austria chce první výhru

Austria Vídeň by se jen velmi nerada loučila se skupinovými boji bez výhry, což bude chtít napravit v posledním utkání. Má stále ještě šanci vyhnout se chvostu tabulky, ale bude to mít mimořádně těžké. Domácí Hapoel totiž hraje o postup.

Austria hrála s Lechem 1:1 a ten má postupové trumfy ve svých rukou

O tom kdo doprovodí Villarreal do jarní fáze soutěže se rozhodne až v posledním kole. Austria remizovala s Lechem Poznań 1:1 a to je výsledek, který samozřejmě více vyhovuje hostům. Rakouský celek tím definitivně ztratil jakékoliv šance postoupit, kdežto ten polský si udržel stávající druhou příčku.

Austria Vídeň hraje o život s Poznaní

Austria Vídeň přivítá ve čtvrtek večer v Evropské konferenční lize v Generali Areně polského mistra Lech Poznaň. Navzdory tomu, že si ze svých úvodních čtyř zápasů odnesly pouze bod, mají "Fialky" stále velkou šanci na postup do vyřazovací fáze. Hosté jsou s pěti body druzí.

Villarreal zůstává stoprocentní, dnes porazil Austrii

Villarreal zůstává stoprocentní a tentokrát za to děkuje především střídajícímu mladíčkovi Nicolasovi Jacksonovi. Senegalský talent rozhodl utkání v 88. minutě.

Austria by se ráda odlepila ode dna, čeká ji ale velký favorit

Villarreal kráčí děním ve skupině C bez jediného problému a po třech kolech má na svém kontě devět bodů. Úkol zabránit mu v zisku dalších a tedy postupu připadl pro toto kolo Austrii, jenže vídeňský celek rozhodně nemá formu na překvapení. Dosud dal jen jedinou branku a musel se smířit s posledním místem.

Villarreal rozemlel obranu Austrie pěti góly

Jen co se vrátil domů, dal o sobě hlasitě vědět. Řeč je o útočníkovi Josém Luisovi Moralesovi, který zde, na Estadi Ciutat de València odehrál v barvách domácího Levante devět sezon. A dnes se třemi góly podepsal pod drtivou výhru Žluté ponorky.

Austria se chce dostat z posledního místa proti Villarrealu

Ve čtvrtek večer se otevřou brány Estadi Ciutat de València pro všechny fanoušky, kteří si nechtějí nechat ujít atraktivní duel mezi Villarrealem a Austrií Vídeň. Žlutá ponorka by ráda zůstala stoprocentní a proti rakouskému klubu by s tím neměla mít zásadní potíž.

Lech Poznań díky Ishakovi a dvougólovému Veldemu porazil Austrii Vídeň

Lech Poznań odehrál v Evropské konferenční lize další velmi dobré utkání, po předchozí těsné prohře proti Villarrealu si tentokrát připisuje tři body za výhru 4:1 nad Austrií Vídeň. Skóre otevřel v první půli Ishak, hned vzápětí však dokázali hosté srovnat prostřednictvím Braunödera. Ještě do poločasu mohl otočit skóre z penalty Fischer, jenže proti Bednarekovi neuspěl. V druhé půli převzal zpátky iniciativu domácí celek a díky brankám dvěma brankám Veldeho a gólu Skóraśe si došel pro důležité vítězství.

V souboji klubů ze střední Evropy se střetne Lech Poznaň s Austrií Vídeň

Ve druhém kole základní skupiny Evropské konferenční ligy se utká Lech Poznaň s vídeňskou Austrií. Oba kluby budou chtít poprvé naplno bodovat, dá se očekávat vyrovnané utkání, které nemá výrazného favorita.

Nuda ve Vídní, Austria hrála s Beer-Shevou 0:0

Viola Park ve Vídni čekal na gól marně, a Austria si tak rozdělila body s Beer-Shevou, což pro ní není nejoptimálnější start. Izraelci výsledek berou, Austria totiž měla více brankových příležitostí, přestože Beer-Sheva měla vůbec tu největší. Miguel Vítor ale orazítkoval břevno.

Austria Vídeň rozehraje EKL proti Beer-Shevě

Rakouský fotbal má v hlavní soutěži evropských pohárů tři zástupce a jedním z nich je Austria Vídeň. V Evropské konferenční lize se postupně utká s Beer-Shevou, Lechem Poznaň a Villarrealem. Jako první se ve Viola Parku představí izraelský soupeř.

Austria Vídeň - AEK Atény 0:0

K bezbrankové remíze dospěl duel mezi Austrií Vídeň a AEK Aténami. Domácí se tak se soutěží loučí, naopak hostům tento výsledek stačil, aby si zajistili místenku i v jarní části této soutěže.

Preview: Austria Vídeň - AEK Atény

Zápas o všechno, tak by se dal označit duel mezi Austrií Vídeň a AEK Atény. Karty jsou rozdány jasně. Domácí, aby postoupili, musí vyhrát. Pokud se jim to nepodaří, tak ze skupiny D postoupí řecký tým. První vzájemný zápas skončil remízou 2:2, když se Aténám podařilo vyrovnat až v 90. minutě.

AC Milán - Austria Vídeň 5:1

AC Milán si po nemasných a neslaných výkonech z domácí soutěže i Evropské ligy spravil chuť a Austrii Vídeň rozstřílel 5:1. Rossoneri si tak s definitivní jistotou zajistili první místo ve skupině a tedy i postup. Austria se bude muset o postup poprat v posledním kole.