Admira Wacker Mödling (Rakousko)

Liberec porazil Admiru 2:0 a stvrdil postup do 4. předkola EL

Liberečtí si po roce opět zahrají závěrečné 4. předkolo Evropské ligy a k zopakování účasti v základní skupině soutěže jim schází překonat už jen jediného soupeře. Slovan po týden staré výhře 2:1 v úvodním utkání 3. předkola porazil Admiru Mödling i v dnešní domácí odvetě, tentokrát 2:0, a s přehledem stvrdil postup.
03.08.2016 | Komentáře a souhrny | 337 komentářů

Liberec chce v odvetě s Admirou stvrdit postup do 4. předkola EL

Liberečtí se ve středu pokusí stvrdit postup do závěrečného 4. předkola Evropské ligy a přiblížit se vysněné základní skupině. Severočeši minulý týden v úvodním utkání 3. předkola zvítězili na hřišti Admiry Wacker Mödling 2:1 a do domácí odvety půjdou ve velmi výhodné pozici. K postupu jim stačí remíza a případně i porážka 0:1. Zápas začne na stadionu U Nisy v 18:00.
02.08.2016 | Previews | 337 komentářů

Liberec v třikrát přerušeném duelu udolal dvěma góly Vůcha Admiru

Liberce zvítězili na úvod sezony v prvním utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě Admiry Wacker Mödling 2:1 a nakročili k postupu. Skóre v sedmé minutě otevřel domácí Christoph Knasmüllner, hned za čtyři minuty ale srovnal Egon Vůch, který v 69. minutě svou druhou trefou otočil skóre.
28.07.2016 | Komentáře a souhrny | 566 komentářů

Liberec ještě posílil o brankáře, Admira na stejném postu oslabila

Liberec těsně před vstupem do sezony a čtvrtečním utkáním 3. předkola Evropské ligy na půdě Admiry Wacker Mödling posílil slovenský brankář Martin Dúbravka, který na sever Čech přestoupil z dánského Esbjergu. Vedení klubu jej stihlo zaregistrovat, takže v nadcházejícím zápase v Rakousku může nastoupit...
27.07.2016 | Aktuality | 15 komentářů

Liberec zahájí v Rakousku pokus o čtvrtý postup do skupiny pohárů

Liberečtí ve čtvrtek zahájí pokus o čtvrtý postup do základní skupiny pohárů v historii. Aby navázali na předchozí tři účasti, potřebují v kvalifikaci vyřadit dva týmy. Na úvod ve 3. předkole změří síly s rakouským celkem Admira Wacker Mödling, který má výhodu ve větší rozehranosti, protože na rozdíl od Slovanu už odehrál v nové sezoně šest soutěžních utkání.
27.07.2016 | Previews | 566 komentářů

Admira přivítá Liberec už na svém stadionu s novým trávníkem

Zatímco úvodní dvě předkola Evropské ligy sehráli fotbalisté Admiry Mödling na vypůjčeném stadionu v St. Pöltenu, Slovan Liberec budou 28. července od 21:05 hostit v domácím prostředí. V jejich BSFZ-Areně v Maria Enzersdorfu na předměstí Vídně už totiž byla dokončena rekonstrukce trávníku.
21.07.2016 | Aktuality | 17 komentářů

Delarge odešel z Liberce do Rakouska

Konžský fotbalista Dzon Delarge přestoupil ze Slovanu Liberec do Rakouska, kde bude hrát za Admiru Wacker Mödling. Z kabiny Slovanu odcházejí také Vojtěch Hadaščok a Jiří Pimpara, kteří budou hostovat v druholigové Vlašimi, a Martin Janošík s Douglasem Djikou. Ti obléknou dres Třince.
01.02.2016 | Aktuality | 28 komentářů

Lavička: Postoupili jsme, ale znovu jsme hráli pod své možnosti

Radost z postupu, ale znovu také rozpaky nad tím, jak se jeho tým v odvetě 3. předkola Evropské ligy proti Admiře Mödling prezentoval. Kouč Sparty Vítězslav Lavička litoval toho, že Pražany v dnešní odvetě srazil zbytečný vlastní gól, po němž nakonec uhráli remízu 2:2.
09.08.2012 | Aktuality | 40 komentářů

Sparta postoupila přes Admiru, znovu ji spasil Kweuke

Sparta si zahraje ve 4. předkole Evropské ligy. Dnes Letenským stačila domácí remíza 2:2 s Admirou Mödling v odvetě 3. předkola, neboť před týdnem Pražané na rakouské půdě vyhráli 2:0. Letenské dnes dvěma brankami zachránil útočník Léonard Kweuke.
09.08.2012 | Komentáře a souhrny | 308 komentářů

Sparta s Admirou střeží dvoubrankový náskok, věří v hladký postup

Dvoubrankový náskok z prvního zápasu s Admirou Mödling hodlá Sparta ve čtvrteční domácí odvetě přetavit v hladký postup do 4. předkola Evropské ligy. Pražané tak chtějí získat "plusové" body na startu sezony, kdy zatím herně tápou.
08.08.2012 | Previews | 308 komentářů
28.01. Pusche si vypůjčila Admira Wacker
Admira Wacker Mödling může pro zbytek sezóny počítat s Koljou Puschem. Rodák z Wuppertalu se do Rakouska stěhuje formou půlročního hostování z Heidenheimu, kde má kontrakt do roku 2020. (transfermarkt.de)
25.09.2018 Admira by chtěla angažovat Meiera
Alexander Meier se po odchodu z Frankfurtu připravuje s Admirou, kde by mohl nakonec setrvat. Rakouský celek předložil 35letému útočníkovi nabídku a nyní čeká, jak se rozhodne. (transfermarkt.de)
17.07.2018 Meier se připravuje s Admirou
Na trénincích Admiry Wacker Mödling je momentálně k vidění Alexander Meier. Bývalá dlouholetá opora Frankfurtu se s rakouským celkem udržuje v kondici při hledání nového chlebodárce. (transfermarkt.de)
06.02.2018 Merkel zkusí štěstí v Rakousku
Alexander Merkel už nebude bojovat o místo v prvním týmu Bochumi. 25letý záložník odešel do Rakouska, koupila ho tamní Admira Wacker Mödling. (transfermarketweb.com)
01.02.2018 Knasmüllner mění Admiru za Barnsley
Christoph Knasmüllner už odehrál poslední zápas za Admiru, rakouský záložník přestoupil za půl milionu eur do anglického Barnsley. (transfermarkt.de)
08.12.2017 Knasmüllner pro letošek dohrál
Rakouská Admira se musí pro nadcházejících šest týdnů obejít bez Christopha Knasmüllnera. Pětadvacetiletý ofenzivní záložník je mimo hru se zlomenou čelistí. (transfermarkt.de)
10.09.2017 Fürth jmenoval trenéra Buriče
Damir Burić povede Greuther Fürth. Ten 53letého kormidelníka, jenž do této chvíle vedl rakouskou Admira Wacker Mödling, jmenoval jakožto náhradu za nedávno odvolaného Jánose Radoskiho. (transfermarkt.de)
03.01.2017 Admira Wacker jmenovala Buriče
Damir Burić se stal novým trenérem Admiry Wacker Mödling. Na lavičce rakouského bundesligového celku nahradí překvapivě odvolaného Olivera Lederera. (transfermarkt.de)
03.08.2016 Liberec - Admira 2:0
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Liberec - Admira 2:0 (20. Coufal, 34. Komličenko z penalty), první zápas 2:1, postupuje Liberec.
28.07.2016 V Rakousku se třikrát přerušovalo
Fotbalisté Liberce zvítězili na úvod sezony v prvním utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě Admiry Wacker Mödling 2:1 a nakročili k postupu. Skóre v sedmé minutě otevřel domácí Christoph Knasmüllner, hned za čtyři minuty ale srovnal Egon Vůch, který v 69. minutě svou druhou trefou otočil skóre. Zápas byl v druhém poločase kvůli výpadku světel hned třikrát přerušen. Poprvé se nehrálo více než půlhodinu, poté necelých devět minut a nakonec v závěru asi pět minut. Mezitím srazil domácí Toni Vastic Jana Navrátila a byl vyloučen. (ČTK)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!