Braga pokračuje v honbě za třetím místem, přivítá trápící se Belenenses

Bragu po jedenatřiceti kolech dělily od strategické třetí pozice, která místo předkola zajišťuje přímou účast v základních skupinách Evropské ligy, pouhé tři body. Pořád se jí nedaří stáhnout manko na Sporting, ve své honbě však hodlá pokračovat i ve zbývajících třech duelech. Tentokráte narazí doma na Belenenses, který stále nemá jistou záchranu.
DNES | Previews | žádný komentář

Porto se nemazalo s Belenensesem a upevnilo si vedení v tabulce

Porto sice po poločase vedlo jen o jednu branku, nicméně v poslední třetině zápasu proti Belenensesu výrazně navýšilo obrátky, přidalo na své konto další čtyři a upevnilo si s přehledem svou vedoucí příčku v tabulce. Utkání nabídlo hned pět různých střelců, a to Tiquinha Soarese, Moussu Maregu, Alexe Tellese, Fábia Vieiru a Luise Díaze.
06.07. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Porto míní proti Belenensesu potvrdit rolí lídra ligy

Vedoucí Porto musí zareagovat na sobotní vítězství Benficy, aby se náhle jeho náskok neztenčil na lehce dostižitelný rozdíl. Po devětadvaceti odehraných kolech si vytvořilo hned šestibodový odstup od lisabonského celku, aktuálně je už však jen tříbodový. Proti Belenensesu se tak jednoznačně bude snažit znovu zvítězit, aby si situaci zkrátka nekomplikovalo.
05.07. | Previews | žádný komentář

Sporting zvládl dobře první půli, vyhrál tak na půdě Belenenses

Fotbalisté Sportingu dobře zareagovali na čtvrteční výhru svého největšího konkurenta z Bragy v boji o strategickou třetí příčku, která znamená účast v základních skupinách Evropské ligy pro následující ročník, potvrdili roli favorita v lisabonském derby proti Belenenses, urvali tři body a vrátili se v tabulce zpátky na toužebnou pozici.
29.06. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Sporting proti Belenenses pokračuje v boji o třetí místo

Ve svých rukou mají hráči Sportingu zisk třetí pozice v ligové tabulce. K návratu za vytyčeným cílem potřebují svěřenci Rubéna Amorima porazit městského soka Belenenses, které k zajištění ligové příslušnosti pro další sezónu potřebuje ještě nějaké body získat.
26.06. | Previews | žádný komentář

Benfica udolala vzdorující Belenenses

Před rokem Belenenses předvedlo na Estádio da Luz fenomenální obrat a na půdě slavnějšího městského rivala se o něco podobného pokoušelo znovu. Benfica však potvrdila skvělou formu a udolala houževnatého soupeře.
01.02. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Benficu čeká v malém derby Belenenses

Ligový lídr Benfica pokračuje ve spanilé jízdě za mistrovským titulem i v druhé polovině sezóny a nic by na tom neměl změnit ani domácí zápas s Belenenses. To nezažívá povedenou sezónu a pohybuje v nejnižších patrech ligové tabulky.
31.01. | Previews | žádný komentář

Porto s Belenenses pouze remizovalo a ztrácí na čelo už čtyři body

Fotbalisté FC Porto remizovali 1:1 na půdě Belenenses a jejich ztráta na vedoucí Benficu se navýšila již na čtyři body. Obě branky padly v prvním poločase a favorit dotahoval z pokutového kopu.
09.12.2019 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Vietto dvěma brankami rozhodl o výhře Sportingu

Sporting zabral v druhém poločase malého derby proti Belenenses a díky dvěma slepeným gólům Luciana Vietta v závěru utkání urval proti městskému rivalovi vítězství 2:0.
11.11.2019 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Sporting chce v malém derby napravit zaváhání z minulého kola

Dva lisabonské celky k sobě svedl program 11. kola portugalské nejvyšší soutěže. Sporting na svém stadionu přivítá Belenenses a má po zaváhání z minulého kola proti Tondele co napravovat.
10.11.2019 | Previews | 1 komentář
12.07. Moreira zamířil z lavičky do karantény
Kuriózní situace byla k vidění ve včerejším zápase portugalské ligy Belenenses - Moreirense. Náhradní brankář domácího týmu André Moreira měl nedávno pozitivní test na koronavirus a nedokončil dvoutýdenní karanténu, v průběhu poločasové přestávky mu tak bylo přikázáno, aby opustil stadion a zamířil zpět do izolace. (vi.nl)
17.06. Petit prodlouží kontrakt s Belenenses
Belenenses se po mizerném průběhu sezony začalo dařit a na odměnu se může těšit trenér Petit. Ten s vedením portugalského klubu uzavře novou smlouvu, podpis je otázkou několika dní. (abola.pt)
13.06. Silvestre Varela má zdravotní problémy
Na výsledky podrobného vyšetření čeká Silvestre Varela. Útočník portugalského Belenenses si poranil pravou nohu, předevčírem nenastoupil proti Guimarãesi a nyní mu hrozí, že nebude k dispozici ani na souboj s Ferreirou. (abola.pt)
05.06. Belenenses může večer nastoupit kompletní
Belenenses dnes večer hraje na půdě CD Aves a může využít služeb všech svých hráčů. Ti se podrobili další sérii testů na koronavirus, všechny výsledky byly negativní. (abola.pt)
26.05. Belenenses už je bez nakažených
Klid může zavládnout v portugalském Belenenses. Jeden z hráčů rezervního týmu tohoto klubu měl začátkem května pozitivní test na koronavirus, nyní se podrobil dalším testům a ty už byly negativní. (abola.pt)
17.05. Koffi se zapojil do tréninku
Belenenses se chystá na další průběh sezony a do tréninku se zapojil i Herve Kouakou Koffi. Brankář portugalského klubu chyběl dva a půl měsíce, koncem února si vykloubil malíček pravé ruky a musel na operaci. (abola.pt)