CD Santa Clara (Portugalsko)

 

FINANČNÍ SKANDÁLY V PORTUGALSKU POKRAČUJÍ?

Prezident úřadujícího portugalského mistra Sportingu Lisabon, Antonio Dias da Cunha, v interview pro jednu rozhlasovou stanici prohlásil, že portugalský fotbal je "zamořen nekalými finančními praktikami a musí být co nejdříve důkladně prošetřen..."  
29.12.2002 | Aktuality | 3 komentáře
13.07. Mallorca sleduje záložníka Rashida
Mallorca po postupu do španělské nejvyšší soutěže shání posily a jednu si vytipovala v Portugalsku. V hledáčku ostrovního celku je záložník portugalské Santa Clary Osama Rashid, o něhož stála rovněž Benfica. (abola.pt)
28.06. Santa Clara si pojistila Pinedu
Dennis Pineda bude i nadále hrát za Santa Claru, portugalský klub se svým útočníkem podepsal nový tříletý kontrakt. (abola.pt)
22.06. Ukra pokračuje v Santa Claře
Ukra bude i nadále hrát za Santa Claru, portugalský klub se svým křídlem podepsal nový dvouletý kontrakt. (abola.pt)
16.06. Benfica úspěšně pracuje na příchodu Rashida
Osama Rashid odejde ze Santa Clary a vyrazí za lepším. Přestup iráckého záložníka dolaďuje Benfica, pro fotbalistu je v Lisabonu připraven tříletý kontrakt. (abola.pt)
25.05. Chrien nebude pokračovat v Santa Claře
Martin Chrien se vrací do Benfiky. Slovenský záložník letos hostoval v Santa Claře a vedení tohoto portugalského klubu s ním v dalších plánech nepočítá, nebude tak usilovat o prodloužení spolupráce. (abola.pt)
21.05. Kaio bude stát tři miliony eur
Kaio Pantaleão přestupuje z portugalské Santa Clary do FK Krasnodar. Záložník se v Rusku dohodl na tříletém kontraktu, vedení za něj zaplatí tři miliony eur. (sport-express.ru)
20.05. Dohoda o Kaiovi je na světě
Kaio Pantaleão se dostal do hledáčku FK Krasnodar a v tuto chvíli má volnou cestu do Ruska. Vedení portugalské Santa Clary oznámilo, že na světě je dohoda o přestupu brazilského záložníka, jehož nyní čekají jednání s ruským celkem. (abola.pt)
18.05. Kaio má namířeno do FK Krasnodar
Kaio za několik dní opustí Portugalsko a vydá se do Ruska. O přestupu brazilského záložníka ze Santa Clary úspěšně jedná FK Krasnodar, oba kluby dělí od konečné dohody poslední detaily. (abola.pt)
17.04. Ukra dostal nabídku nového kontraktu
Ukra loni přišel z CSKA Sofia do Santa Clary, podepsal smlouvu na jeden rok a nyní může v portugalském klubu pokračovat. 31letý křídelník sice stále čeká na svůj první gól, vedení s ním ovšem počítá a předložilo mu nabídku prodloužení spolupráce. (abola.pt)
10.04. Santa Clara může znovu počítat s Pinedou
Do sestavy Santa Clary se po měsíci a půl může vrátit Denis Pineda, záložník portugalského klubu je v pořádku po zranění stehenního svalu a znovu trénuje se spoluhráči. (abola.pt)
Další expres zprávy
Další zápas
11.08.Santa Clara - FC Famalicãoinfo
Tabulka
 TýmZB
10.Boavista FC00
 Moreirense FC00
 CD Santa Clara00
 Rio Ave FC00
 Portimonense SC00