Hráči, kteří jsou v tomto klubu, ale nejsou stabilní součástí týmu, například mladíci hrající převážně v juniorských týmech.
 ÚPolskoJakub Apolinarski04.05.1999176 / ?00
Hráči, kteří v průběhu sezóny odešli:
27ZČeskoDaniel Bartl05.07.1989181 / 7400
43ZSlovinskoDavid Tijanič16.07.1997? / ?10
Sloupce: číslo dresu, post, jméno, datum narození, výška/váha, zápasy v sezóně, góly v sezóně.
24.07. Guedes přestoupil do Rakówa
Rakówu Częstochowa se upsal Alexandre Guedes. Bývalý portugalský mládežnický reprezentant předtím ukončil smlouvu s Famalicãem a ve svém novém působišti uzavřel tříletý kontrakt s opcí na další dvě sezóny. (abola.pt)
17.07. Petrášek vítězem Polského Superpoháru
Polský Superpohár vyhrál Raków Čenstochová, který porazil ligového mistra Legii Varšava 4:3 na pokutové kopy. Ze zisku trofeje se radoval i český obránce Tomáš Petrášek, který nastoupil od 77. minuty a v rozstřelu dal první gól vítězů. V dresu Legie se ze hry neprosadil Tomáš Pekhart, jenž byl v minulé sezoně nejlepším střelcem polské ligy, penaltu však rovněž proměnil. Raków, který skončil v lize na druhém místě o pět bodů za Legií, vybojoval sto let po založení druhou trofej v historii klubu. Tou první byl květnový triumf ve finále Polského poháru, kterým si zajistil účast v Superpoháru. (ČTK)
17.07. Raków Częstochowa vyhrála Superpohár
Výsledek utkání Superpoháru v Polsku: Legia Varšava - Raków Częstochowa 1:2 po penaltách (90+3. Emreli - 10. Tudor).
17.05. Schwarz bude hrát za Slask
Český záložník Petr Schwarz změní po sezoně dres v rámci polské Ekstraklasy. Z Rakówa Czestochowa odejde jako volný hráč po konci kontraktu do Slasku Wroclaw. Dohodl se tam na smlouvě do roku 2023 s opcí na další sezonu. O transferu informoval hráčův agent David Zíka. (twitter.com)
02.05. Raków opanoval Polský pohár
Výsledek finále Polského poháru: Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:1 (81. Ivi, 89. Tijanić - 57. Zebrowski).
01.02. Salzburg posílí obránce Piątkowski
Kamil Piątkowski přestoupil z Rakow Czestochowa do Salzburgu, který protistraně zaplatí pět milionů eur. Polský mládežnický reprezentant bude ve zbytku sezóny hostovat v polském celku. (sport-express.ru)
14.01. Holec jde do Rakówa
Brankář Dominik Holec opouští pražskou Spartu a míří na hostování do polského Rakówa Czestochowa. Podle isport.cz už zbývá doladit jen administrativu. (isport.cz)
10.01. Jach posílil Raków Częstochowa
Ve vlasti dohraje letošní sezonu Jarosław Jach. Polský obránce patří Crystal Palace a na podzim neúspěšně hostoval v nizozemské Fortuně Sittard, nyní si ho vypůjčil Raków Częstochowa. (transfermarkt.de)
13.12.2020 Rakówu pomohly dva góly Schwarze
Petr Schwarz se výrazně podílel na vítězství Rakówa Częstochowa proti Jagiellonii Białystok. Český záložník ve druhém poločase proměnil dvě penalty, načež jeho tým vyhrál poměrem 3:2.
02.10.2020 Petrášek zaznamenal druhý gól sezony
Raków Częstochowa porazil Wisłu Płock 3:0 a do listiny střelců se znovu zapsal Tomáš Petrášek, český obránce v jedenácté minutě otevíral skóre.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!