Raków Częstochowa Polsko - Raków Częstochowa - Expres Zprávy

22.02.202017:31

Petráškův gól na body nestačil

Raków Częstochowa prohrál na půdě Arky Gdynia 2:3 a k dobovému zisku mu nestačila ani trefa Tomáše Petráška. Český obránce ve 39. minutě zvyšoval na 2:0 ve prospěch svého týmu.

15.02.202023:34

Rakówu pomohl gólem Schwarz

Petr Schwarz proměněnou penaltou pomohl Raków Częstochowa k remíze s Legií Varšava. Bývalý záložník Hradce Králové srovnával na konečných 2:2, na začátku druhého dějství přitom neproměnil pokutový kop další český záložník Daniel Bartl.

21.12.201917:00

Bartl přispěl k výhře Rakówa

Raków Częstochowa vyhrál 3:0 na půdě Lechie Gdaňsk a svůj podíl na tom měl Daniel Bartl. Český záložník v 58. minutě proměnil penaltu a otevřel skóre, o několik minut později si pak na své konto připsal i přihrávku na druhý gól.

14.12.201917:01

Schwarz přispěl k výhře Rakówa

Raków Częstochowa vyhrál doma 2:1 nad Górnikem Zabrze a velký podíl na tom měl Petr Schwarz. Český záložník nejprve připravil vyrovnání svého týmu, v 82. minutě pak proměněnou penaltou zařídil zisk tří bodů.

10.11.201915:16

Schwarz se trefil v polské lize

Záložník Petr Schwarz pomohl v polské lize Rakówu Czestochowa brankou k remíze 2:2 na hřišti Zaglebie Lubin. Shcwarz skóroval ve 20. minutě a vyrovnával na 1:1. Celý zápas odehrál za hosty také obránce Tomáš Petrášek.

04.11.201922:54

Petrášek rozhodl zápas s Wislou

Raków Częstochowa v pondělní dohrávce polské ligy porazil Wisłu Kraków, na čemž měl hlavní zásluhu Tomáš Petrášek. Urostlý český obránce a kapitán týmu svým třetím gólem v sezóně utkání rozhodl.

01.09.201921:59

Petrášek zmírnil porážku Rakówa

Raków Częstochowa prohrál v polské lize 1:3 na půdě Legie Varšava a pod výsledek se podepsal Tomáš Petrášek, český obránce zaznamenal v nastavení čestný úspěch svého týmu.