ŁKS Łódź Polsko - ŁKS Łódź - Expres Zprávy

29.12.201714:54

Zemřel polský internacionál Terlecki

Fotbalové Polsko se včera rozloučilo se Stanisławem Terleckim, jednim z nejnadanějších fotbalistů historie země. Majitel 29 reprezentačních startů a hvězda Łódźe byl zároveň velkým symbolem protikomunistického odboje, ke konci života potom trpěl na psychické problémy. Zemřel v 62 letech.

przegladsportowy.pl
21.01.201210:34

ŁKS Łódź podá návrh na konkurz

ŁKS Łódź zřejmě nečeká zářivá budoucnost, vedení polského klubu má podle zdejších médií v úmyslu podat návrh na konkurz a chce odstoupit z Ekstraklasy. Klub má finanční problémy, kterým nepomohl ani fakt, že jeho hráči odmítli nově navrhované podmínky smluv.

01.07.200822:07

Klos ukončil kariéru

Bývalý obránce Kaiserslauternu či Kölnu Thomasz Klos ukončil v pětatřiceti letech kvůli problémům s páteří kariéru. Bývalý polský reprezentat bude i nadále působit v týmu LKS Lódž, z hráčské kabiny se přesouvá na pozici sportovního manažera.

30.04.200819:22

Polský fotbalista dostal zákaz startu za anitisemitský nápis

Kvůli tričku s antisemitským nápisem dostal polský fotbalista Arkadiusz Mysona okamžitý zákaz startů za svůj tým LKS Lodž. Šestadvacetiletého záložníka si na pondělí předvolala disciplinární komise, která mu může udělit trest. Mysona si při oslavě vítězství 2:0 v derby s Widzewem Lodž svlékl dres a po hřišti chodil ve spodním tričku s velkým červeným nápisem "Smrt židovským kurvám". Už při utkání se na tribunách objevily transparenty s antisemitskými hesly, za což byl domácí klub LKS potrestán měsíčním zavřením stadionu a pokutou v přepočtu asi 370 tisíc korun.

18.03.200812:17

LKS Lodž opět mění trenéra

Marek Chojnacki je letos již třetím trenérem LKS Lodž. Kormidla polského klubu se ujal poté, co se s vedením na předčasném ukončení kontraktu dohodl Miroslaw Jablonski.

02.10.200708:09

LKS Lodž mění trenéra

Pouze tři měsíce vydržel Wojciech Borecki ve funkci trenéra LKS Lodž, vedení polského klubu ho po špatných výsledcích odvolalo a na uvolněný post jmenovalo Miroslawa Jablonskiho.

02.02.200711:51

LKS Lodž bez trenéra

Fotbalisté šestého týmu polské ligy LKS Lodž jsou bez trenéra, na svou funkci rezignoval Marek Chojnacki.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele