V LKS Lodž se stávkuje

Fotbalisté polského LKS Lodž vstoupili do stávky kvůli nevyplaceným mzdám. Hráči jedenáctého týmu polské ligy se dnes měli dočkat vyplacení části závazků, ale protože vedení klubu svůj slib nesplnilo, mužstvo odmítlo nastoupit k tréninku. Informuje o tom internetový server gazeta.pl.  
26.03.2009 | Aktuality | žádný komentář
29.12.2017 Zemřel polský internacionál Terlecki
Fotbalové Polsko se včera rozloučilo se Stanisławem Terleckim, jednim z nejnadanějších fotbalistů historie země. Majitel 29 reprezentačních startů a hvězda Łódźe byl zároveň velkým symbolem protikomunistického odboje, ke konci života potom trpěl na psychické problémy. Zemřel v 62 letech. (przegladsportowy.pl)
21.01.2012 ŁKS Łódź podá návrh na konkurz
ŁKS Łódź zřejmě nečeká zářivá budoucnost, vedení polského klubu má podle zdejších médií v úmyslu podat návrh na konkurz a chce odstoupit z Ekstraklasy. Klub má finanční problémy, kterým nepomohl ani fakt, že jeho hráči odmítli nově navrhované podmínky smluv.
01.07.2008 Klos ukončil kariéru
Bývalý obránce Kaiserslauternu či Kölnu Thomasz Klos ukončil v pětatřiceti letech kvůli problémům s páteří kariéru. Bývalý polský reprezentat bude i nadále působit v týmu LKS Lódž, z hráčské kabiny se přesouvá na pozici sportovního manažera.
30.04.2008 Polský fotbalista dostal zákaz startu za anitisemitský nápis
Kvůli tričku s antisemitským nápisem dostal polský fotbalista Arkadiusz Mysona okamžitý zákaz startů za svůj tým LKS Lodž. Šestadvacetiletého záložníka si na pondělí předvolala disciplinární komise, která mu může udělit trest. Mysona si při oslavě vítězství 2:0 v derby s Widzewem Lodž svlékl dres a po hřišti chodil ve spodním tričku s velkým červeným nápisem "Smrt židovským kurvám". Už při utkání se na tribunách objevily transparenty s antisemitskými hesly, za což byl domácí klub LKS potrestán měsíčním zavřením stadionu a pokutou v přepočtu asi 370 tisíc korun.
18.03.2008 LKS Lodž opět mění trenéra
Marek Chojnacki je letos již třetím trenérem LKS Lodž. Kormidla polského klubu se ujal poté, co se s vedením na předčasném ukončení kontraktu dohodl Miroslaw Jablonski.
02.10.2007 LKS Lodž mění trenéra
Pouze tři měsíce vydržel Wojciech Borecki ve funkci trenéra LKS Lodž, vedení polského klubu ho po špatných výsledcích odvolalo a na uvolněný post jmenovalo Miroslawa Jablonskiho.
02.02.2007 LKS Lodž bez trenéra
Fotbalisté šestého týmu polské ligy LKS Lodž jsou bez trenéra, na svou funkci rezignoval Marek Chojnacki.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
11.11.GKS Katowice - ŁKS Łódź1:5
Další zápas
11.02.ŁKS Łódź - GKS Tychyinfo
Tabulka
 TýmZB
1.ŁKS Łódź1837
2.Puszcza Niepołomice1834
3.Ruch Chorzów1832
4.Chrobry Głogów1831
Poslední zápas
31.08.ŁKS Łódź - Stal Mielec2:3p