Strømsgodset IF Norsko - Strømsgodset IF - Zprávy

Další články

Mladá Boleslav vyhrála jen o gól a v Evropské lize končí

Mladá Boleslav v Evropské lize končí. Po domácí prohře 1:2 s norským Strömsgodsetem dnes v odvetě 2. předkola na hřišti soupeře vyhráli jen 1:0, což jim na postup nestačilo. O jediný gól se v 31. minutě postaral Aleš Čermák, další šance však už český celek nevyužil.

Mladá Boleslav musí v Norsku na umělé trávě dohánět manko

Nelehký úkol čeká Mladou Boleslav ve čtvrteční odvetě 2. předkola Evropské ligy na hřišti Strömsgodsetu. Po domácí prohře 1:2 totiž musejí vyhrát, vstřelit minimálně dva góly, a to všechno na umělém trávníku stadionu v Drammenu.

Mladé Boleslavi se prohrou 1:2 se Strömsgodsetem vzdálil postup

Fotbalisté Mladé Boleslavi vstoupili do 2. předkola Evropské ligy domácí porážkou 1:2 s norským Strömsgodsetem. Na Bartlův gól z 39. minuty ještě do poločasu odpověděl Sörum, pět minut před koncem pak rozhodl Jradi. Boleslav si tak zkomplikovala boj o postup, za týden v odvetě na soupeřově umělém hřišti musí vyhrát a vstřelit minimálně dva góly.

Mladá Boleslav startuje sezonu, doma bude čelit norské výzvě

Jako první z českých týmů vstoupí do evropských pohárů Mladá Boleslav. Ve čtvrtečním úvodním zápase 2. předkola Evropské ligy přivítá doma Strömsgodset, aktuálně pátý celek norské ligy. A věří, že ačkoli to pro ni bude ostrý start nové sezony, zatímco soupeř už je rozehraný, poveze si do odvety slibný výsledek.

Mladou Boleslav v předkole EL čeká Partizani, nebo Strömsgodset

Mladá Boleslav se ve druhém předkole Evropské ligy utk s albánským celkem Partizani Tirana, nebo s norským Strömsgodsetem, které spolu hrají v úvodním předkole. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu. První zápas hrají Středočeši 16. července doma, odvetu o týden později...

Real Madrid získal Ødegaarda

Martin Ødegaard podle očekávání odchází z norského Strømsgodsetu, další část své kariéry pak stráví ve Španělsku, kde posílil slavný Real Madrid. Ten informaci potvrdil na svých webových stránkách, krátce po obědě je pak naplánována oficiální tisková konference...

Jablonec vyhrál v Norsku 3:1 a postupuje do dalšího předkola

Jablonec zvítězila v odvetě 3. předkola Evropské ligy na hřišti Strömsgodsetu 3:1 a po výhře 2:1 doma postoupil do závěrečného předkola. Baumit poslal po čtvrthodině do vedení Hubník, norský tým v 71. minutě vyrovnal po Kamarově trefě, ale v závěru definitivně rozhodli Vaněk s Pitákem.

Jablonec hodlá na půdě Strömsgodsetu skórovat a stvrdit postup

Jablonec čeká ve čtvrtek odveta 3. předkola Evropské ligy na hřišti norského Strömsgodsetu. Baumit před týdnem zvítězil v úvodním duelu 2:1 a stejně aktivní chce být i na umělé trávě v Drammenu, kde soupeř hraje svá domácí utkání. Odveta začne ve 20:00.

Vošahlík v závěru zajistil Jablonci výhru 2:1 nad Strömsgodsetem

Jablonečtí porazili v úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy norský Strömsgodset 2:1. Vítěz Poháru České pošty ve svém prvním letošním vystoupení na evropské scéně vedl poté, co v sedmnácté minutě proměnil penaltu Karel Piták. Po vlastním gólu Beneše se v samém závěru prosadil Vošahlík.

Do EL vstoupí i Jablonec, Norům se chce vyrovnat v soubojích

Jablonec vstoupí jako poslední z českých týmů do evropských pohárů. Coby vítěz Poháru České pošty měl ve 2. předkole Evropské ligy volno a zasáhne až do 3. předkola. Severočeši sní o tom, že poprvé ve své historii postoupí do základní skupiny, nejprve ale musejí překonat norský Strömsgodset.

Dočkal: Jablonec je proti Strömsgodsetu mírným favoritem

Když má záložník Bořek Dočkal odhadnout šance jabloneckých fotbalistů v duelu 3. předkola Evropské ligy proti Strömsgodsetu, mírně favorizuje severočeský tým. Dočkal, který už dva roky hájí barvy Rosenborgu, má z norské ligy Strömsgodset dokonale přečtený.

Strömsgodset udělal na Skuhravého velký dojem

Norský Strömsgodset, soupeř Jablonce ve 3. předkole Evropské ligy, udělal na trenéra Romana Skuhravého velký dojem. Kouč Severočechů osobně sledoval nadcházejícího protivníka minulý týden v odvetě 2. předkola v Debrecínu a viděl jeho výhru 3:0.