Strømsgodset IF (Norsko)

Bolt to dál zkouší ve fotbale, trénuje s norským ligovým týmem

Osminásobný olympijský vítěz v atletice Usain Bolt, který se netají touhou vyzkoušet si fotbalovou kariéru, si dnes zatrénoval s norským ligovým týmem Strömsgodset. Příští týden by se měl světový rekordman v běhu na 100 a 200 metrů objevit v přípravném utkání proti klubové juniorce.
30.05.2018 | Aktuality | 113 komentářů

Mladá Boleslav vyhrála jen o gól a v Evropské lize končí

Mladá Boleslav v Evropské lize končí. Po domácí prohře 1:2 s norským Strömsgodsetem dnes v odvetě 2. předkola na hřišti soupeře vyhráli jen 1:0, což jim na postup nestačilo. O jediný gól se v 31. minutě postaral Aleš Čermák, další šance však už český celek nevyužil.
23.07.2015 | Komentáře a souhrny | 378 komentářů

Mladá Boleslav musí v Norsku na umělé trávě dohánět manko

Nelehký úkol čeká Mladou Boleslav ve čtvrteční odvetě 2. předkola Evropské ligy na hřišti Strömsgodsetu. Po domácí prohře 1:2 totiž musejí vyhrát, vstřelit minimálně dva góly, a to všechno na umělém trávníku stadionu v Drammenu.
22.07.2015 | Previews | 378 komentářů

Mladé Boleslavi se prohrou 1:2 se Strömsgodsetem vzdálil postup

Fotbalisté Mladé Boleslavi vstoupili do 2. předkola Evropské ligy domácí porážkou 1:2 s norským Strömsgodsetem. Na Bartlův gól z 39. minuty ještě do poločasu odpověděl Sörum, pět minut před koncem pak rozhodl Jradi. Boleslav si tak zkomplikovala boj o postup, za týden v odvetě na soupeřově umělém hřišti musí vyhrát a vstřelit minimálně dva góly.
16.07.2015 | Komentáře a souhrny | 244 komentářů

Mladá Boleslav startuje sezonu, doma bude čelit norské výzvě

Jako první z českých týmů vstoupí do evropských pohárů Mladá Boleslav. Ve čtvrtečním úvodním zápase 2. předkola Evropské ligy přivítá doma Strömsgodset, aktuálně pátý celek norské ligy. A věří, že ačkoli to pro ni bude ostrý start nové sezony, zatímco soupeř už je rozehraný, poveze si do odvety slibný výsledek.
15.07.2015 | Previews | 244 komentářů

Mladou Boleslav v předkole EL čeká Partizani, nebo Strömsgodset

Mladá Boleslav se ve druhém předkole Evropské ligy utk s albánským celkem Partizani Tirana, nebo s norským Strömsgodsetem, které spolu hrají v úvodním předkole. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu. První zápas hrají Středočeši 16. července doma, odvetu o týden později...
22.06.2015 | Aktuality | 66 komentářů

Real Madrid získal Ødegaarda

Martin Ødegaard podle očekávání odchází z norského Strømsgodsetu, další část své kariéry pak stráví ve Španělsku, kde posílil slavný Real Madrid. Ten informaci potvrdil na svých webových stránkách, krátce po obědě je pak naplánována oficiální tisková konference...
22.01.2015 | Aktuality | 913 komentářů

Jablonec vyhrál v Norsku 3:1 a postupuje do dalšího předkola

Jablonec zvítězila v odvetě 3. předkola Evropské ligy na hřišti Strömsgodsetu 3:1 a po výhře 2:1 doma postoupil do závěrečného předkola. Baumit poslal po čtvrthodině do vedení Hubník, norský tým v 71. minutě vyrovnal po Kamarově trefě, ale v závěru definitivně rozhodli Vaněk s Pitákem.
08.08.2013 | Komentáře a souhrny | 397 komentářů

Jablonec hodlá na půdě Strömsgodsetu skórovat a stvrdit postup

Jablonec čeká ve čtvrtek odveta 3. předkola Evropské ligy na hřišti norského Strömsgodsetu. Baumit před týdnem zvítězil v úvodním duelu 2:1 a stejně aktivní chce být i na umělé trávě v Drammenu, kde soupeř hraje svá domácí utkání. Odveta začne ve 20:00.
07.08.2013 | Previews | 397 komentářů

Vošahlík v závěru zajistil Jablonci výhru 2:1 nad Strömsgodsetem

Jablonečtí porazili v úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy norský Strömsgodset 2:1. Vítěz Poháru České pošty ve svém prvním letošním vystoupení na evropské scéně vedl poté, co v sedmnácté minutě proměnil penaltu Karel Piták. Po vlastním gólu Beneše se v samém závěru prosadil Vošahlík.
01.08.2013 | Komentáře a souhrny | 422 komentářů
02.03. Strømsgodset posílil záložník Sylla
Yacouba Sylla si vyzkouší norskou ligu. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál, jenž byl po odchodu z Mechelenu volným hráčem, podepsal smlouvu na rok a půl se Strømsgodsetem. (lequipe.fr)
06.06.2018 Bolt nastoupil za Strömsgodset
Strömsgodset sehrál přátelské utkání s norskou reprezentací do 19 let, do kterého zasáhl i Usain Bolt, který se s uvedeným týmem připravuje. Bývalý sprinter, který drží světový rekord na trati 100 metrů, odehrál závěrečných 20 minut, ani on však nezamezil porážce 0:1. (skysports.com)
27.08.2017 Jradi si prodlouží pobyt ve Strømsgodsetu
Libanonský reprezentant Bassel Jradi bude i nadále působit v norském Strømsgodsetu, se kterým spojil svou budoucnost do konce kalendářního roku 2018. (godset.no)
28.12.2016 Ringstad se vrací do Norska
Stian Ringstad se letos v lednu po dlouhých rocích strávených v Lillestrømu vydal poprvé do zahraničí, v portugalské Braze se však příliš neprosadil a nyní se bleskurychle vrací domů. Na tři roky se upsal Strømsgodsetu. (tipsbladet.no)
23.12.2015 Hannover dohodl přestup Fossuma
Iver Fossum zkompletoval svůj přestup do Hannoveru. Ten za 19letého ofenzivního záložníka Strømsgodsete poslal milion eur, smluvní detaily pak ani jedna strana neuvedla. (transfermarkt.de)
17.12.2015 Wikheim novou akvizicí Gentu
Gustav Wikheim končí působení v norském Strømsgodsetu a vydává se do Belgie. 22letý křídelník přestupuje za jeden a půl milionu eur do Gentu, který s ním uzavřel kontrakt platný do června 2019. (transfermarketweb.com)
23.07.2015 Mladá Boleslav se loučí s Evropskou ligou
Výsledek odvetného utkání 2. předkola Evropské ligy: Strömsgodset - Mladá Boleslav 0:1 (31. Čermák), první zápas 2:1, postupuje Strömsgodset.
16.07.2015 Mladou Boleslav čeká 2. předkolo EL
Jako první z českých týmů vstoupí do evropských pohárů Mladá Boleslav. V úvodním zápase 2. předkola Evropské ligy dnes doma od 19:00 přivítá Strömsgodset, aktuálně pátý celek norské ligy. (ČTK)
09.07.2015 Mladou Boleslav čeká Strömsgodset
Mladá Boleslav se ve 2. předkole Evropské ligy utká se Strömsgodsetem. Norský celek v 1. předkole vyřadil Partizani Tirana, když po domácí výhře 3:1 dnes v odvetě vyhrál 1:0 gólem v nastavení v podání obránce Valsvika. (ČTK)
02.07.2015 Proti Mladé Boleslavi zřejmě Strømsgodset
Mladá Boleslav stále čeká na jméno svého soupeře v příštím kole Evropské ligy, po dnešku se však zdá, že jím bude Strømsgodset IF. Norský celek doma porazil albánské Partizani 3:1 a je tak blízko postupu.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!