Záložník Hašek posílil poslední celek druhé německé ligy Würzburg

Martin Hašek se domluvil na angažmá v posledním celku druhé německé ligy Würzburgeru Kickers. Pětadvacetiletý záložník naposledy loni na jaře působil ve Spartě, s níž se soudí a podle nepravomocného verdiktu sboru rozhodců Fotbalové asociace ČR má pražskému klubu zaplatit přes 21 milionů korun.  
05.01. | Aktuality | 128 komentářů
18.01. Kwadwo posílil Drážďany
Třetiligové německé Dynamo Drážďany zbrojí na očekávaný boj o postup do druhé nejvyšší soutěže. Z Würzburgu získalo levého obránce Leroye Kwadwa. Ten podepsal smlouvu do konce této sezony s opcí na příští rok. (transfermarkt.de)
08.01. Würzburger Kickers angažoval Strohdieka
Christian Strohdiek změnil ve druhé německé lize zaměstnavatele. Dvaatřicetiletý obránce přestoupil z Paderbornu do Würzburgeru Kickers. (kicker.de)
05.01. Hašek do Würzburgeru Kickers
Würzburger Kickers má posilu do zálohy, smlouvu s druholigovým německým klubem podepsal někdejší záložník Sparty Martin Hašek. (wuerzburger-kickers.de)
03.01. Pieringer hostuje ve Würzburgeru Kickers
Würzburger Kickers si vypůjčil Marvina Pieringera. Jednadvacetiletý útočník přichází do druholigového německého klubu na půlroční hostování z rezervního týmu Freiburgu. (transfermarkt.de)
02.01. Staude skončil ve Würzburgu
Würzburger Kickers ukončil po vzájemné dohodě smlouvu se záložníkem Keanu Staudem. V klubu končí také asistent trenéra Matthias Lust. (transfermarkt.de)
30.12.2020 Hašek do Würzburgeru Kickers?
Würzburger Kickers hledá posily pro náročný boj o záchranu ve 2. Bundeslize a kromě jiného se poohlíží i mezi volnými hráči. Bavorský celek podle posledních informací zvažuje podepsání Martina Haška, který je po ukončení smlouvy se Spartou bez angažmá od března letošního roku. (transfermarkt.de)
28.12.2020 Würzburger Kickers získal Maierhofera
Stefan Maierhofer se stěhuje z Rakouska do Německa. Zkušený útočník vyměnil Admiru Wacker Mödling za druholigový Würzburger Kickers. (kicker.de)
25.12.2020 Würzburger Kickers má posílit Maierhofer
Stefan Maierhofer je po pouhých šesti měsících na odchodu z Admiry Wacker Mödling, přičemž jeho další kroky by měly vést do Německa. Na příchodu 38letého útočníka pracuje druholigový Würzburger Kickers. (kicker.de)
23.12.2020 Würzburger Kickers přivedl Feltschera
Rolf Feltscher se stěhuje z USA do Německa. Třicetiletý defenzivní hráč vyměnil Los Angeles Galaxy za Würzburger Kickers. (transfermarkt.de)
19.12.2020 Würzburg proti St. Pauli v lednu
Vedení německý profesionálních soutěží DFL stanovilo datum konání odloženého zápasu druhé ligy mezi Würzburgem a St. Pauli. Zápas odložený kvůli karanténě domácího týmu by se měl konat 6. ledna. (kicker.de)
Další expres zprávy
Poslední zápas
15.01.Würzburg - Braunschweig0:0
Další zápas
23.01.
13:00
SC Paderborn - Würzburginfo
Tabulka
 TýmZB
16.Eintracht Braunschweig1614
17.FC St. Pauli1613
18.Würzburger Kickers169
Poslední zápas
14.09.Würzburger K. - Hannover 962:3
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci