TSG Hoffenheim Německo - TSG Hoffenheim - Expres Zprávy

04.11.202213:15

Hoffenheim může postrádat Vogta

Kevin Vogt by mohl chybět Hoffenheimu v zápase proti RB Lipsko. Zkušeného obránce trápí potíže s lýtkem a jeho start zůstává nejistý.

kicker.de
28.10.202211:57

Köln chce přeložit duel s Hoffenheimem

Klub z Kolína nad Rýnem kvůli dnešní neplánované dohrávce zápasu Konferenční ligy se Slováckem usiluje o přeložení nedělního bundesligového utkání s Hoffenheimem. Hrát chce za týden. Kolín měl k předposlednímu zápasu základní skupiny v Uherském Hradišti nastoupit ve čtvrtek. Kvůli husté mlze však rozhodčí nejprve začátek utkání dvakrát odložil a poté po sedmi minutách hry ukončil a přesunul na dnešek.

ČTK
26.10.202214:44

Hoffenheim dohraje rok bez Dabbura

Hoffenheimu v závěru roku už nepomůže Munas Dabbur, útočník německého klubu si poranil rameno a čeká ho delší pauza.

transfermarkt.de
23.10.202213:26

Hoffenheim se obává o Dabbura

Munas Dabbur gólově táhne Hoffenheim, po včerejším zápase s Bayernem Mnichov ale hrozí, že si bude muset dát nucenou pauzu. Třicetiletý útočník bez cizího přičinění spadl na rameno, se kterým již měl problémy, a nyní čeká na výsledky podrobného vyšetření.

kicker.de
18.10.202223:44

Kadeřábek skóroval v DFB-Pokalu

Střídající Pavel Kadeřábek se podílel gólem na vysokém vítězství fotbalistů Hoffenheimu ve druhém kole Německého poháru nad Schalke 5:1. Bývalý český reprezentant přišel na hřiště v 54. minutě a po bezmála deseti minutách zvýšil na pětigólový rozdíl.

ČTK
16.10.202223:46

Kramarič by mohl nastoupit do DFB-Pokalu

Andrej Kramarič v páteční předehrávce na půdě Schalke vynechal poprvé v sezóně bundesligové utkání, a to kvůli lehkému poranění kotníku, jeho start v pohárovém utkání proti stejnému soupeři by ovšem mohl vyjít. Hoffenheim nastoupí proti soupeři z Gelsenkirchenu v úterý.

kicker.de
10.10.202216:45

Skov neutrpěl vážné zranění

Hoffenheim dohrával páteční ligový zápas s Werderem Brémy (1:2) bez Roberta Skova, jenž by však neměl chybět dlouho. Dánský křídelník si stěžoval na potíže s třísly, podrobné vyšetření však neodhalilo vážnější zranění.

kicker.de
02.10.202220:15

Kramarič zaznamenal 200. zápas

Andrej Kramarič v nedělním ligovém utkání na půdě Herthy zaznamenal jeden velký milník. V dresu Hoffenheimu působí nepřetržitě od roku 2016 a už si stihl za klub ze Sinsheimu zapsat svůj 200. duel.

ČTK
30.09.202210:45

Hoffenheim si pojistil Asllaniho

Fisnik Asllani letos i vinou zdravotních problémů neodehrál za první tým Hoffenheimu ani minutu, svou šanci ale určitě dostane. Svědčí o tom zprávy z dnešního dopoledne, německý klub s dvacetiletým útočníkem prodloužil smlouvu do června 2026.

16.09.202217:57

Ještě jedna posila pro Olympiakos

Olympiakos nezažívá ideální úvod sezony a jeho vedení na závěr přestupního termínu přivedlo několik posil. Tou poslední se stal Diadié Samassékou, defenzivně laděný záložník přišel na hostování z Hoffenheimu.

10.09.202217:26

Kadeřábek pečetil výhru Hoffenheimu

Hoffenheim přehrál Mainz vysoko 4:1 a do statistik se zapsal i Pavel Kadeřábek, český obránce v nastavení pečetil výsledek.

01.09.202215:53

Bogarde hostuje ve Zwolle

Hoffenheim stejně jako ve druhé polovině uplynulé sezony opouští Melayro Bogarde. Dvacetiletý defenzivní univerzál byl na rok zapůjčený do Zwolle.

01.09.202215:30

Bologna má posilu do obrany

Stefan Posch se loučí s Hoffenheimem a míří do italské ligy, obránce si na hostování vypůjčila Bologna.

27.08.202216:16

Greuther Fürth si vypůjčil Johna

Marco John loni za první tým Hoffenheimu naskočil jenom ke třem zápasům, letos pak žádný start nepřidá. Mladý krajní obránce se stěhuje do druhé německé ligy, na hostování ho získal Greuther Fürth.

25.08.202215:44

Hoffenheim i nadále bez Beboua

Ihlas Bebou vynechal začátek sezony a Hoffenheimu bude chybět i nadále. Osmadvacetiletý útočník chce pochroumané kolenní chrupavku léčit konzervativně, přesto má vynechat dva až šest měsíců. Koncernové mužstvo proto zřejmě ještě bude aktivní na přestupovém trhu.

kicker.de
23.08.202210:58

Córdoba se nestane posilou Hoffenheimu

Hoffenheim nezíská Jhona Córdobu z Krasnodaru. Kolumbijský útočník po bundesligovém klubu požadoval příliš vysoký plat, proto nedošlo k dohodě.

kicker.de
17.08.202215:29

Hoffenheim chce získat Córdobu

Jhon Córdoba by se mohl vrátit do Bundesligy, kde v minulosti nastupoval za Mainz, 1. FC Köln nebo Herthu BSC. Zájem o 29letého útočníka Krasnodaru má Hoffenheim, jenž by mohl v tomto případě využít nařízení FIFA, na jehož základě mohou hráči z Ruska a Ukrajiny do léta příštího roku odejít na bezplatné hostování.

14.08.202210:17

Vogt s podezřením na otřes mozku

Kevin Vogt se sice po kolizi s protihráčem pokusil pokračovat, nakonec však Hoffenheim přesto musel o necelé dvě minuty později sáhnout ke střídání. Rozhozený obránce patrně utrpěl otřes mozku.