nenalezeny žádné články
01.11.2019 Sonnenhof Großaspach spolupracuje s VfB
Stuttgart bude spolupracovat se Sonnenhofem Großaspach. Spolupráce druholigového a třetiligového německého klubu se bude zaměřovat hlavně na talentované mladé hráče, kterým má být umožněný přesun do VfB. (transfermarkt.de)
05.07.2016 Krannich asistentem Arminie Bielefeld
Arminia Bielefeld má nového asistenta trenéra. Rüdigeru Rehmovi bude pomáhat Mike Krannich, jenž naposledy společně působili ve třetiligovém německém Sonnenhof Großaspachu. (transfermarkt.de)
15.06.2016 Arminia Bielefeld představila kouče Rehma
Rüdiger Rehm odchází z třetiligového německého Großaspachu a od léta bude pracovat ve 2. Bundeslize - stal se totiž novým trenérem Arminie Bielefeld. Zde střídá Norberta Meiera, kterého zlákala nabídka od Darmstadtu. (dfb.de)
17.05.2016 Dittgen novou akvizicí Kaiserslauternu
Kaiserslautern získal Maximiliana Dittgena. Německý reprezentant do 20 let přichází ze třetiligového Sonnenhof Großaspach a ve svém novém působišti podepsal kontrakt do roku 2019. (transfermarkt.de)
14.05.2016 Kaiserslautern by měl posílit Dittgen
Max Dittgen by měl od nadcházející sezóny hrát 2. Bundesligu. Německý mládežnický reprezentant momentálně nastupuje za Sonnenhof-Großaspach, kde letos zaznamenal šest přesných zásahů. (transfermarkt.de)
26.03.2016 Sandhausen testuje křídelníka Picka
Florian Pick by si mohl od příští sezóny zahrát 2. Bundesligu. 20letého křídelníka Sonnenhof Großaspachu, který je odchovancem Schalke, momentálně testuje Sandhausen. (transfermarkt.de)
12.01.2015 Großaspach podepsal Kuqiho
Njazi Kuqi má nové angažmá. Do této chvíle útočník Olympiakosu Volos odchází do třetí nejvyšší německé soutěže, kde posílil Sonnenhof Großaspach, se kterým se dohodl na kontraktu do konce probíhající sezóny. (transfermarkt.de)
11.01.2015 Morys bude pomáhat Großaspachu
Matthias Morys už se nebude pokoušet probojovat do sestavy RB Lipsko. Ve druhé polovině letošní sezóny bude 27letý útočník nastupovat za Sonnenhof Großaspach, kterému bude pomáhat k udržení ve 3. lize. Morys se tak vrací do známého prostředí, před příchodem do Lipska už totiž za Großaspach nastupoval. (bundesliga.de)
06.10.2014 Cidimar podepsal smlouvu s Großaspachem
Brazilský útočník Cidimar našel nové angažmá. Již 30letý hráč podepsal roční kontrakt s nováčkem třetí nejvyšší soutěže SG Sonnenhof Großaspach, kde předtím už šest týdnů trénoval. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
15.08.Hoffenheim II - Großaspachinfo
Tabulka
 TýmZB
1.Sonnenhof Großaspach00
 SV Elversberg00
 Bahlinger SC00
 FK Pirmasens00
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci