Hamburger SV Německo - Hamburger SV - Zprávy

Preview: 1. FSV Mainz 05 - Hamburger SV

Hamburku stačí jediný bod k tomu, aby se po dvou letech vyhnul barážovým starostem. Mohuč oproti tomu stále věří v účast v evropských pohárech.

Hamburger SV - Werder Brémy 2:1

Páteční předehrávku obstarali dva tradiční rivalové Hamburk s Brémami a velmi důležité tři body si za vítězství 2:1 připsali Rothosen. Domácím zajistil dvougólový poločasový náskok Pierre-Michel Lasogga, po změně stran se však Werder zvedl a sahal po vyrovnání. Zásluhou střídajícího Anthonyho Ujaha se mu povedlo snížit, navíc se už ale nezmohl a to i kvůli tomu, že Jaroslav Drobný chytl Pizzarovi penaltu.

Hamburk i Brémy potřebují ve vzájemném duelu bodovat

Bundesligová předehrávka nás tentokrát zavede do Hamburku, kde domácí jakožto nejdéle sloužící celek německé nejvyšší soutěže přivítají brémský Werder. Celkově 104. Nordderby je pro oba aktéry velmi důležité...

Borussia Dortmund - Hamburger SV 3:0

Borussia Dortmund se rychle oklepala ze smolného vyřazení z Evropské ligy, kde Liverpool rozhodnul o postupu až díky gólu Dejana Lovrena z nastaveného času druhé půle. V Bundeslize o druhou příčku už jistojistě nepřijde. Zato Hamburk bude mít ještě, co dělat, aby si potřetí za sebou nezahrál baráž.

Preview: Borussia Dortmund - Hamburger SV

Malou noční můru Borussie Dortmund představuje v posledních letech Hamburk. Ten se žlutočernými od ledna 2012 prohrál jenom jedinkrát ze sedmi pokusů, a hned pětkrát přitom sám triumfoval. Vestfálský klub stále ještě sní o titulu - podaří se mu zažehnat tyto černé myšlenky?

Hamburger SV - SV Darmstadt 1:2

Darmstadt udělal výrazný krok k záchraně, když v Hamburku překvapivě triumfoval 2:1. Zatímco domácí tak stále nemají jistotu setrvání, hostující nováček posílil svoje šance na překvapivé přežití. O branky vítězů se postarali Aytac Sulu a Jerome Gondorf, za HSV pouze snižoval Lewis Holtby.

Preview: Hamburger SV - SV Darmstadt

Hamburk hodlá proti Darmstadtu udělat další výrazný krok k tomu, aby se bez potíží udržel v Bundeslize. Jenže svěřenci Dirka Schustera sbírají příliš mnoho remíz, kvůli čemuž se přibližují sestupovým vodám. Opustit nejvyšší soutěž po jediném roce přitom rozhodně nechtějí!

Hannover 96 - Hamburger SV 0:3

Tohle už Die Roten nemají šanci rozdýchat. Poslední naděje Hannoveru na záchranu rozmetali fotbalisté Hamburku, kteří na soupeřově půdě zvítězili jednoznačně 3:0 a nejspíš tak odsoudili tradiční klub k pádu o patro níže. Všechny branky přitom padly v rozmezí pouhých čtrnácti minut ve druhé půli - trefili se Cléber (60'), Iličević (72') a Müller (74').

Preview: Hannover 96 - Hamburger SV

V severoněmeckém derby, ve kterém poslední Hannover hostí dvanáctý Hamburk, jsou favoritem borci hájící barvy klubu z přístavního města. Nebo že by snad družina Thomase Schaafa využila reprezentační pauzu k tomu, aby se ve zbývajících sedmi zápasech pokusila o zázrak a udržela se mezi elitou?

Hamburger SV - TSG Hoffenheim 1:3

Pod trenérem Julianem Nagelsmannem působí Hoffenheim skoro jako pokropený živou vodou. Tým, který byl ještě v polovině února pomalu na odpis, znovu vyhrál a dere se mimo sestupové pásmo.

Preview: Hamburger SV - TSG Hoffenheim

Před zápasem s Hoffenheimem, který rozhodně ještě vůbec nic nezabalil, má Hamburk sedmibodový náskok na nebezpečnou zónu, což v minulých dvou sezonách osm kol před koncem neplatilo. Setrvání v soutěži ale samozřejmě také nemá jisté (to jsou vcelku snadné počty), takže oba soupeři budou mít o tomto víkendu na Volksparkstadionu o co hrát.

Švýcaři a Hamburk bez Drmiće, který jde na operaci s kolenem

S velkým zklamáním se musí vyrovnat Josip Drmić. Švýcarský útočník v zimě odešel z Borussie Mönchengladbach na hostování do Hamburku a o víkendu si poranil koleno. Zprávy od lékařů pak nejsou vůbec příznivé, fotbalistu totiž nemine operace, po níž přijde o zbytek sezony včetně evropského šampionátu...

Bayer Leverkusen - Hamburger SV 1:0

Leverkusen je zpět v boji o Ligu mistrů. Po čtyřech ztrátách v řadě dnes svěřenci Rogera Schmidta - který se po vypršení trestu konečně vrátil na lavičku - opět zabrali a Hamburk doma porazili 1:0. Jediný gól utkání vstřelil v 18. minutě do vlastní sítě Albin Ekdal. Domácím neuškodil ani fakt, že museli dohrávat v deseti..

Preview: Bayer Leverkusen - Hamburger SV

Leverkusen by se stále rád probojoval do příštího ročníku Ligy mistrů. Jeho současná forma možná není ideální, proti Hamburku však budou svěřenci Rogera Schmidta určitě velkými favority..

Hamburger SV - Hertha BSC 2:0

Nicolai Müller dnes vyučoval z produktivity. Útočník Hamburku se za celý zápas dostal pouze do dvou šancí, obě ale chladnokrevně proměnil a vystřelil tak svému týmu cennou výhru 2:0 nad Herthou. Domácí tak nadále úspěšně bojují se sestupovým strašákem, zatímco hosté ztratili důležité body v bitvě o Ligu mistrů..