US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

Sassuolu chybělo pár minut k vítězství nad AS Řím, nakonec bere bod

Sassuolo sice prohrálo první půli, ale celkovou bitvu nevzdalo a bere aspoň bod. V utkání plném zvratů a emocí obralo o dva body AS Řím, které tak pokračuje v dalších bídných výkonech a poháry se mu stále víc vzdalují.

Sassuolo čelí Římanům, s nimiž se abnormálně trápí

AS Řím po dvou špatných výsledcích a negativním klimatu v kabině potřebuje znova vyhrát a těžko by k tomu hledalo vhodnějšího kandidáta. Proti žádnému jinému soupeři v lize nemá Sassuolo historicky tak špatnou bilanci jako právě proti římským Vlkům.

Ani čaroděj Pegolo Sassuolu nestačil, opět rozhodl Vlahović

Veterán v bráně Sassuola se pro domácí hráče pomalu měnil v Toho-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit. Nakonec ale ani on neodolal obrovskému tlaku Juventusu a zejména štěstí na kopačce Dušana Vlahoviće.

Juventus prahne po patnáctém triumfu, proti je Sassuolo

Historicky nejúspěšnější tým Coppa Italia v cestě za patnáctým triumfem přivítá doma Sassuolo. To se do finále poháru ještě nikdy nedostalo a teď ho taky nečeká snadná práce. Juventus už naplno žije rekordní lednovou posilou, Dušanem Vlahovićem.

Sampdoria deklasovala Sassuolo čtyřmi góly

Poměrně velké překvapení se odehrálo i na Luigi Ferraris v Janově. Vítězství domácí Sampdorie možná tolik nepřekvapí, avšak výše skóre už ano. Námořníci pokořili brankáře Consigliho celkem čtyřikrát a mezi střelce se zapsali čtyři různí hráči, jmenovitě Caputo, Sensi, Conti a Candreva.

Ciccio Caputo povede Dorii proti „svým“

Sassuolo cítí dobrou šanci posunout se blíž k první desítce, protože ho v neděli odpoledne čeká výjezd od Janova. Oba tamní celky se předhání v tom, kdo je na tom v tabulce hůř. Sampdoria navíc tápe už několik zápasů po sobě.

Záložník Boga bude nejdražší posilou v historii Atalanty

Atalantu posílil záložník Jérémie Boga ze Sassuola. Pětadvacetiletý reprezentant Pobřeží slonoviny přišel do čtvrtého týmu italské ligy na hostování, které se v létě změní v přestup. Atalanta by za něj podle italských médií měla zaplatit celkem 22 milionů eur (přes 539 milionů korun), čímž z něj udělá nejdražší posilu v historii klubu.

FC Turín se rozešel se Sassuolem smírně

Fotbalisté Turína sice natáhli sérii bez porážky, ale doma se Sassuolem získali pouze bod. Je to pro ně ztráta, protože po celých devadesát minut byli jasně lepším týmem. Kamenem úrazu se ukázalo být proměňování šancí, navíc Sassuolo několikrát zachránila zachránila branková konstrukce.

FC Turín se může přiblížit pohárům, hostí Sassuolo

Jako bájný Fénix se fotbalisté Turína zvedli z popela a díky zlepšené formě se vyhoupli až do druhé poloviny tabulky, odkud mají už jen krůček k evropským pohárů. Granatu nečeká doma proti Sassuolu snadný úkol, ale pokud vyhraje, dostane se do blízkosti obou římských celků.

Antonín Barák hattrickem sestřelil Sassuolo

Český ofenzivní záložník Antonín Barák se stal hlavním hrdinou odpoledního zápasu Sassuola s Hellasem Verona. Hosté vyhráli díky hattricku ex-slavistického hráče 4:2 a posunuli se na desáté místo tabulky. Pro Baráka to byl vůbec první hattrick v profesionální kariéře.

Trápící se Hellas chce přerušit negativní sérii se Sassuolem

Hellas neměl minule moc štěstí a překvapivě nechal všechny body nováčkovi ze Salernitany. Blamáž s posledním týmem tabulky bude chtít odčinit proti domácímu Sassuolu, jenže z jeho ofenzivy musí mít oprávněný strach.

Empoli doma schytalo debakl od Sassuola

Empoli doma zklamalo a od Sassuola dostalo pětibrankový příděl. Rozhodující přitom byla 61. minuta, ve které dostal červenou kartu Viti, po které se hra Azzurri úplně sesypala. Za Sassuolo stříleli branky Berardi, Scammaca a Raspadori.

Empoli po ztrátě s Laziem čelí Sassuolu, které s velikány nemívá problémy

Empoli sehrálo dva skvělé duely s italskými velikány, z nichž ale vytěžilo jen jeden bod. Další tři bude chtít přidat v neděli po obědě, kdy se na jeho stadionu ukáže Sassuolo. Dionisiho tým za sebou nemá zrovna povedené týdny.

FC Janov ani na nový rok nevyhrál, ze Sassuola však bere bod

Mise Andrije Shevchenka zatím není úspěšná, i když bod ze hřiště Sassuola může mít svojí váhu. Grifoni na Mappei Stadium vedli, když se už po sedmi minutách prosadil Mattia Destro, ale remízu 1:1 zachránil po změně stran Domenico Berardi.

FC Janov zahájí v novém roce záchranářskou misi na hřišti Sassuola

Janov má před sebou v novém roce velkou výzvu - zachránit nejvyšší soutěž. Podzimní část se Grifonům vůbec nepovedla a zdá se, že ani angažování Andrije Ševčenka nezabralo. S novým rokem by ale mohl přijít nový impuls, což může ukázat duel na Sassuolu.