US Lecce Itálie - US Lecce - Zprávy

Lazio bojující o Ligu mistrů přijede na půdu oblíbeného Lecce

Lazio se uchytilo na předních příčkách a v tuto chvíli by se radovalo z kvalifikace do Ligy mistrů. Vysněnou soutěž si chce za každou cenu zahrát a další krůček na dlouhé cestě k ní udělá po restartu ligy v Lecce.

Sampdoria si zkomplikovala záchranu porážkou s Lecce

V sestupovém pásmu zůstává i nadále Sampdoria. Klub z Janova znovu neuspěl a tentokrát si z jeho půdy odváží všechny body nováček US Lecce. Tlak na nového trenéra Dejana Stankoviće roste a problémy tradičního celku se prohlubují.

Sampdoria hledá útočnou sílu, Lecce se ale veze na vlně euforie

Ani medicína trenérem Dejanem Stankovićem zatím nezabírá a Doria se pořád potácí dost hluboko u dna tabulky. Dolů ji táhne zejména neproduktivní a téměř mrtvý útok. Na ten se nyní těší obrana Lecce, která už zastavila jinačí ptáčky.

US Lecce překvapilo Atalantu a doma získalo všechny body

Vložené kolo italské nejvyšší soutěže přineslo další překvapení a po včerejším zaváhání AC Milán ztratila i Atalanta. Hosté dokonce prohráli, když na Via del Mare inkasovali během úvodní půlhodiny dva góly. Na lavičce Bergamaschi se objevil i teprve dvacetiletý český záložník Lukáš Vorlický, do hry se však nedostal.

Atalanta je venku velmi silná, což brzy pozná Lecce

Atalanta minule nedokázala porazit Neapol a přiblížit se k prvnímu místu, jak asi plánovala. Ve vloženém kole ji ale potká soupeř mnohem hratelnější, protože z Bergama pojede do Lecce. A venkovní forma je velkou zbraní Atalanty.

Udinese se výhry opět nedočkalo, s Lecce hrálo 1:1

Vítězná série Zeber skončila před měsícem a od té doby klub ze severu Itálie na další vítězství čeká. Nedočkal se ho ani v páteční předehrávce proti Lecce, která skončila remízou 1:1. Tu domácím zařídil v 68. minutě Beto.

Udinese potřebuje znovu bodovat naplno, v pátek hostí Lecce

Třinácté kolo Serie A se rozběhne už v pátek večer a podíváme se v něm na stadion široce známý jako Friuli. Domácí zápasy zde hrají Zebry z Udine, které chtějí zastavit pokles formy, jenž je potkal v poslední době.

Nicoló Fagioli vystřelil nejtěsnější výhru Juventusu na stadionu Lecce

Důležité tři body veze ze stadionu Via del Mare Juventus. I v okleštěné sestavě s několika mladíky dokázal porazit Lecce 1:0 a alespoň částečně dal zapomenout na nezdar v Lize mistrů. O jedinou branku zápasu se čtvrthodinu před koncem postaral Nicoló Fagioli.

Zlomený Juventus si míří napravit reputaci do Lecce

Kdysi obávaný Juventus vypadl z Ligy mistrů a lékem na zlomenou duši by mělo být vítězství na půdě Lecce. Minulé kolo italské ligy se "Staré dámě" povedlo, ale získat tři body na stadionu Via del Mare bude obtížnější. Lecce se totiž nedaří, ale o to větší odhodlání uspět bude mít v sobotu večer.

Boloňa si poradila s Lecce

Boloňa rozhodla o osudu utkání už v prvním poločase, když se střelecky prosadili Marco Arnautović a Lewis Ferguson. Lecce na to po celou dobu utkání nedokázalo zareagovat a z Renato Dall'Ara se vrací s nepořízenou.

Mátožnou obranu Bologně se pokusí překonat Lecce

Vypadá to, že ani změna trenéra Bologně zatím moc štěstí nepřinesla a trenér Thiago Motta stále čeká na svou první ligovou výhru. Dočkat by se mohl v neděli, kdy mu program 11. kola do cesty postaví více než hratelné Lecce.

Utkání Lecce s Fiorentinou skončilo smírem

Pondělní dohrávka na Via del Mare v Lecce skončila k nelibosti obou celků remízou. Jako první se dostali do vedení domácí, když před koncem prvního poločasu udeřil Assan Ceesay. Krátce po změně stran vyrovnal Christián Kouamé a další gól už nepadl.

Lecce i Fiorentina mají co napravovat

Co napravovat mají v italské nejvyšší soutěži celky US Lecce a ACF Fiorentina. Domácí se po poslední porážce přiblížili sestupu a bodovat na Via del Mare se přímo nabízí. Soupeřem ale bude nevyzpytatelná Fiorentina, která se ve čtvrtek naladila pohárovou výhrou v Evropské konferenční lize.

AS Řím těsně přetlačil oslabené Lecce

AS Řím díky dvěma standardním situacím přetlačilo bojovné Lecce, které hrálo více než 70 minut v početním oslabení. V barvách domácích se o góly postaralo duo nejlepších střelců Smalling - Dybala.

Giallorossi kontra Giallorossi. AS hostí Lecce

AS po velkém zklamání v Evropské lize hodlá napravit dojem ze své hry proti Lecce. Nováček sezony si nevede špatně, ale kvalitativně na Vlky z hlavního města přeci jen nemá. Nebo zafunguje větší únava domácího favorita?