US Avellino Itálie - US Avellino - Zprávy

Další články

Italský reprezentant Izzo z Janova dostal distanc na 18 měsíců

Obránce Janova Armando Izzo dostal osmnáctiměsíční zákaz činnosti za zapojení do skandálu s ovlivňováním zápasů. Pětadvacetiletý hráč, jenž byl loni v listopadu poprvé povolán do italského národního týmu, musí navíc zaplatit pokutu 50.000 eur (1,3 milionu korunu).

Lásik: Věřím v záchranu Avellina

Někdejší slovenský reprezentant Richard Lásik strávil v italské lize nejednu sezónu. Ta mu maximálně vyhovuje, o čemž svědčí i jeho působení v týmu U.S. Avellino...

Liberec by mohl posílit obránce Nitrianský

Liberecké by mohl posílit Milan Nitrianský. Pětadvacetiletý obránce, který naposledy působil v italském druholigovém Avellinu, se v červnu zapojí do letní přípravy severočeského týmu na novou sezonu.

Obránce Nitrianský v létě zamíří do italského Avellina

Milan Nitrianský bude od léta působit v druholigovém italském celku AS Avellino. Čtyřiadvacetiletý krajní obránce pražské Slavie stráví jaro na hostování v Příbrami a po sezoně a vypršení smlouvy odejde na Apeninský poloostrov jako volný hráč.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele