Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Verona podlehla Turínu a balancuje na hraně sestupu

Tři kola před koncem Serie A balancuje na hranici záchrany a sestupu Hellas Verona. Severoitalský celek doma nestačil na Turín a protože už včera Spezia porazila AC Milán, mají oba týmy na osmnácté a sedmnácté pozici shodný počet bodů. Výhru Granaty vystřelil Nikola Vlašić.

Hellas se znovu obává o čisté konto, dorazí Turín

Prvním nedělním kláním 35. kola Serie A se stane boj Hellasu o udržení v první lize. Za tímhle účelem se pokusí ubránit pokusům FC Turín, který nemá s Hellasem špatnou bilanci. A minimálně gól mu umí dát na jeho půdě velmi často.

Monza neprohrála i šestý zápas v řadě a drží se v první polovině tabulky

Hráči Monzy pokračují v dobrých výkonech a po remíze 1:1 s FC Turínem se i po tomto kole udrží v první polovině tabulky. Remíza zároveň prodloužila nováčkovi soutěže jeho neporazitelnost, která aktuálně činí šest zápasů.

Turín svede domácí utkání s tabulkovým sousedem. Dorazí Monza

Turín si po několika nepříliš povedených zápasech zvedl sebevědomí, když se mu povedlo porazit nepřítomnou Sampdorii. Teď ho ale čeká soupeř mnohem náročnější, protože Monza cílí na konečné osmé místo Serie A.

Poslední Sampdoria podlehla i Turínu

Další porážku má na svém kontě Sampdoria. Janovský celek podlehl Turínu 0:2 a na jeho posledním místě tabulky se nic nezmění. Ve 31. minutě poslal Granata do vedení Buongiorno a až v nastaveném čase pojistil vítězství Pellegri.

Doria doufá v brzký konec trápení. Opačné plány má Turín

Turín by se moc rád oklepal z poslední porážky, kdy se na jeho účet bavila Atalanta. A má k tomu ideálního soupeře, protože los mu poslal do cesty Sampdorii. Nejhůř hrající celek celé ligy, z jehož potápějící se paluby se pokusí utéct skoro každý.

Turín nestačil na Atalantu, tu ke konci spasil Zapata

Atalanta měla sice chvíli namále, ale nakonec utkání v Turíně zvládla. V první půli ji dostal do vedení obránce Zappacosta a na tuhle trefu ještě domácí dokázali ke konci utkání reagovat díky gólu Tonnyho Sanabriy, jenže dvě minuty před koncem spasil Atalantu střídající veterán Duván Zapata.

Turín touží po výhře nad Laziem i po skalpu Atalanty

Turín v minulém kole překvapil výhrou nad jasným favoritem z Lazia a los ho nešetří ani o víkendu. Do Piemontu se podívá Atalanta, která taky zvládla dohrávku s římským klubem, když v pondělí porazila konkurenční AS.

Lazio doma nečekaně podlehlo Turínu

Sobotní program italské nejvyšší soutěže přinesl velké překvapení v podobě porážky druhého Lazia s FC Turín. Hostům přitom na Stadio Olimpico stačila jediná branka, o kterou se pár minut před koncem prvního poločasu postaral Ivan Ilić. Jindy výborné Lazio tentokrát nepodalo optimální výkon.

Lazio chce pátou výhru v řadě, proti je Turín

Lazio se v sobotu navečer pokusí přiblížit Neapoli, která očividně (zase) ztrácí dech. Případný bodový zisk by mu navíc umožnil navýšit náskok na jeho městského rivala. Turínské FC sice zažívá opět turbulentní sezonu, ale s Laziem se mu docela daří.

Italské kluby mají šanci Ligu mistrů vyhrát, myslí si reprezentant Zima

Livesport Zprávy od nového roku pravidelně přináší postřehy českých hráčů působících v zahraničních soutěžích. Jedním z nich je obránce FC Turín a české reprezentace David Zima, jenž potřetí nechá nahlédnout do zákulisí světového fotbalu.

Utkání Turína se Salernitanou vítěze nepoznalo

Body se v neděli odpoledne dělily v Turíně, kde domácí "Býci" přivítali Salernitanu. Pro hostující mužstvo je bod ziskem, zatímco pro domácí spíše ztrátou. Byli to hosté, kdo v prvním poločase jako první udeřil a až po změně stran zařídil konečný stav 1:1 vyrovnávací brankou Antonio Sanabria.

Salernitana vyhlíží šestou remízu, proti je domácí Turín

Tradiční italský nedělní čas od tří hodin odpoledne se tentokrát bude týkat jen jednoho utkání. V Turíně se proti sobě postaví domácí Býci a návštěva ze Salerna. Turín naposledy opět prohrál a bude to chtít napravit, jenže Salernitana se v nedávné době naučila pravidelně bodovat.

Turín doma padl, tři body vystřelil AS opět Dybala

AS Řím zvládl roli favorita a z Turína si přivezl tři body. Vděčí za ně jednak skvělé obraně a jednak Paulovi Dybalovi, jehož penalta stačila na udolání Býků.

Turín se těší na bývalého kapitána Belottiho a jeho AS

AS Řím se v minulém kole vrátil na vítěznou vlnu a v sobotu navečer budou chtít Giallorossi pokračovat ve sbírání tří bodů. Čeká je ale náročný výlet do Belottiho minulosti, protože na Vlky už netrpělivě čeká Jurićův Turín.