Fram Reykjavík (Island)

Olomouc zlomila Fram dvěma góly těsně po přestávce a postoupila

Góly Michala Hubníka a Rudolfa Otepky udržely fotbalisty Sigmy Olomouc v Evropské lize. Sigma po domácí remíze 1:1 s Framem Reykjavík nepříjemnou situaci zvládla a na hřišti soupeře po dvou gólech z úvodu druhé půle zvítězila 2:0. V třetím předkole Hanáci narazí na skotský Aberdeen.
23.07.2009 | Komentáře a souhrny | 123 komentářů

Olomoučtí se opět chystají na dobývání islandské tvrze

Fotbalisté Olomouce mají před odvetou druhého předkola Evropské ligy na hřišti Framu Reykjavík jasno v tom, že musejí dát minimálně gól, jinak v poháru skončí. Sigma před týdnem v úvodním domácím utkání se sedmým týmem islandské ligy uhrála jen remízu 1:1.
22.07.2009 | Previews | 123 komentářů

České týmy se v Evropské lize mohou těšit na soupeře ze Skotska

Fotbalisté Slovanu Liberec v 3. předkole Evropské ligy narazí na lepšího ze souboje mezi skotským Falkirkem a lichtenštejnským Vaduzem. Na skotského soupeře se může těšit i Olomouc, která však musí nejprve postoupit přes islandský Fram Reykjavík. Pokud se to povede, narazí na Aberdeen.
17.07.2009 | Aktuality | 26 komentářů

Olomouc jen remizovala s Framem

Fotbalisté Olomouce dnes nepotvrdili roli velkého favorita a v úvodním utkání druhého předkola Evropské ligy UEFA remizovali na svém hřišti s Framem Reykjavík 1:1.
16.07.2009 | Komentáře a souhrny | 346 komentářů

Olomouc zasáhne po čtyřech letech do fotbalové Evropy

Po čtyřleté přestávce vstoupí fotbalisté Sigmy Olomouc opět na evropskou klubovou fotbalovou scénu. Ve čtvrtek od 19:00 Sigma hostí v úvodním zápase 2. předkola Evropské ligy UEFA islandský Fram Reykjavík. Tento mladý a nezkušený tým by neměl být nad síly současného olomouckého kádru, který je jasným favoritem.
16.07.2009 | Previews | 346 komentářů
20.11.2013 Fridjónsson definitivně odejde do Celticu
Hólmbert Fridjónsson bude s definitivní platností hrát od ledna v Celticu. Dvacetiletý islandský útočník, který přichází z domovského Framu Reykjavík, s glasgowským klubem podepsal čtyřletou smlouvu.
17.08.2013 Icelandic Cup pro Fram
Výsledek finále Islandského poháru: Fram Reykjavík - Stjarnan FC 3:3 i po prodloužení, 3:1 na penalty.
28.04.2012 KR Reykjavík slaví zisk poháru
Islandský Ligový pohár připadl celku KR Reykjavík, klub z metropole severské země porazil ve finále městského rivala Fram Reykjavík 1:0 brankou Ragnarssona z 57. minuty.
20.10.2010 Bayern otestuje islandského obránce
Zajímavé angažmá před sebou možná má Jon Gudni Fjoluson. 21letý islandský obránce nyní hraje za Fram Reykjavik, zájem o něho ale má Bayern Mnichov a ten si ho již pozval na testy.
16.07.2009 Olomouc pouze remizovala
Fotbalisté Olomouce dnes nepotvrdili roli velkého favorita a v úvodním utkání druhého předkola Evropské ligy UEFA remizovali na svém hřišti s Framem Reykjavík 1:1. Domácí porážku navíc odvrátil až těsně před koncem Rossi. Odveta se hraje za týden na Islandu.
10.07.2009 Olomouc pojede na Island
Olomouc v 2. předkole Evropské ligy změří síly s týmem Fram Reykjavík. Islandský celek v dnešní odvetě 1. předkola zvítězil na hřišti velšského The New Saints stejně jako v prvním duelu 2:1 a bezpečně tak postoupil.
24.09.2005 Výsledek finále islandského poháru: Valur Reykjavík - Fram...
Výsledek finále islandského poháru: Valur Reykjavík - Fram Reykjavík 1:0.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!