nenalezeny žádné články
03.01.2013 West Ham získal irského mladíka
Sean Maguire se stěhuje do Londýna, teprve osmnáctiletého irského útočníka z Waterfordu získal West Ham a podepsal s ním smlouvu na dva a půl roku.
03.01.2013 Maguire by měl zamířit do West Hamu
Sean Maguire se pravděpodobně může těšit na angažmá v Anglii. 18letý útočník v současné době hraje za irský Waterford, zájem o něho ale má West Ham United a jednání o přestupu jsou v pokročilém stádiu.
21.06.2005 Irský Waterford United se musí porozhlédnout po novém kormidelníkovi....
Irský Waterford United se musí porozhlédnout po novém kormidelníkovi. Na funkci hrajícího manažera totiž rezignoval 31letý Alan Reynolds.
06.05.2005 Krátce po zajištění si postupu do Premier League začínají...
Krátce po zajištění si postupu do Premier League začínají v Sunderlandu myslet na další sezonu. Anglický celek si již s předstihem zajistil služby 22letého útočníka irského Waterford United Daryla Murphyho, za něhož zaplatil odstupné 80 tisíc liber.
06.04.2005 Irský Waterford United po pěti letech z osobních důvodů...
Irský Waterford United po pěti letech z osobních důvodů opouští předseda a generální manažer Ger O'Brian. Funkci po něm převezme dosavadní místopředseda Greg Pheasley.
20.01.2005 Vedení irského klubu Drogheda United pomýšlí na první titul...
Vedení irského klubu Drogheda United pomýšlí na první titul v historii, o čemž svědčí i příchod hned sedmi zimních posil. Těmi jsou Sami Ristila (Haka Valkeakoski), Dan Connor (Waterford United), Damien Lynch (Bohemians), Simon Webb (Bohemians), Shane Robinson (Shamrock Rovers), Graham Gartland (Longford Town) a Patrick Sullivan (University College Dublin FC).
30.10.2004 Irský pohár má podruhé za sebou stejného držitele, po finálovém...
Irský pohár má podruhé za sebou stejného držitele, po finálovém vítězství 2:1 nad Waterfordem se jím stal Longford Town.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
04.11.Waterford - Galway United0:3
Poslední zápas
11.11.UC Dublin - Waterford United1:0
Poslední zápas
16.10.Waterford - Shelbourne FC0:1
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci