nenalezeny žádné články
03.11.2021 Duff zahajuje trenérskou kariéru
Někdejší křídelník Chelsea Damien Duff začal pracovat jako trenér a nyní získal první angažmá hlavního kouče - od ledna povede navrátilce do irské nejvyšší soutěže Shelbourne. Duff už posbíral nějaké zkušenosti, a to jako asistent u irské reprezentace a v Celticu. (bbc.com)
20.02.2007 Irský mistr přeřazen do druhé ligy
Irský mistr Shelbourne FC nebude v roce 2007 obhajovat svůj titul, za finanční problémy jej postihl trest v podobě přeřazení do druhé ligy. Celkový dluh klubu dosahuje čtyř miliónů eur, během zimy jej opustil trenér a hned šestnáct hráčů. Sezóny v Irsku startuje 9. Března, Shelbourne však zatím nemá ani trenéra, ani nové hráče. V první lize jej pravděpodobně nahradí Waterford United, jenž měl sestoupit po neúspěšné baráži.
15.01.2007 Ze Shelbourne odešel už devátý hráč
Irský Shelbourne čeká při letošní snaze o obhajobu titulu velmi těžká práce, loňský vítězný kádr totiž opustil už devátý fotbalista. Je jím útočník Jason Byrne (28), uspěl na testech v druholigovém anglickém Cardiffu a od dokončení přestupu jej dělí už jen lékařská prohlídka. Shelbourne kvůli finančním problémům opustil i trenérský tým v čele s manažerem Patem Fenlonem, na odchodu jsou kvůli nevyplaceným mzdám i další čtyři hráči.
05.12.2006 Irský mistr Shelbourne FC bude hledat nového manažera, Pat...
Irský mistr Shelbourne FC bude hledat nového manažera, Pat Fenlon se rozhodl své působení v klubu ukončit. Důvodem údajně jsou finanční problémy klubu.
18.11.2006 Irským mistrem se potřetí za čtyři roky stal tým Shelbourne...
Irským mistrem se potřetí za čtyři roky stal tým Shelbourne FC, o skóre předčil Derry City. Loňský vítěz Cork City skončil až na čtvrtém místě.
21.07.2005 Irský mistr Shelbourne získal bývalého hráče irské reprezentace...
Irský mistr Shelbourne získal bývalého hráče irské reprezentace a Middlesbrough Curtise Fleminga.
22.05.2005 Zápas irské nejvyšší soutěže mezi Cork City a Shelbourne...
Zápas irské nejvyšší soutěže mezi Cork City a Shelbourne Dublin byl odložen na 30.5. z důvodu účasti Shelbourne ve finále celoirského Setanta Cupu. Shelbourne byli poraženi severoirským týmem Linfield 0:2.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
12.08.Drogheda - Shelbourne FC3:1
Další zápas
19.08.
20:45
Shelbourne FC - Bohemiansinfo
Tabulka
 TýmZB
5.Sligo Rovers2535
6.Bohemians Dublin2532
7.Shelbourne FC2431
8.Drogheda United2730
9.University College Dublin2616
Poslední zápas
29.07.Bray - Shelbourne FC0:3
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci