Fotbal reaguje na superligu i humorem, regionální kluby "uklidňují" fanoušky

Ohlášený vznik evropské superligy nevyvolal pouze kritiku a odmítnutí ze strany UEFA, národních soutěží či fanouškovských organizací, ale také humorné a sarkastické reakce. Hned několik menších klubů z různých zemí okamžitě přispěchalo, aby "uklidnilo" své příznivce, že k zakládajícím klubům nového projektu skutečně nepatří.  
19.04. | Aktuality | 11 komentářů
22.04.2016 Bray se rozloučilo s koučem Cookem
Irský klub Bray Wanderers ukončil spolupráci s trenérem Mickem Cookem, kterého ve funkci dočasně nahradí Harry Kenny. Bray se po prvních osmi kolech nové sezony pyšní ubohými čtyřmi body. (thesun.ie)
13.08.2015 Na irskou ligu v plavkách zadarmo
K neortodoxnímu kroku se odhodlali organizátoři zápasu první irské ligy mezi St Patrick's Athletic a Bray Wanderers. Každý, kdo se na místo konání pátečního klání dostaví v bikinách či mužských plavkách, bude na tribunu vpuštěn zadarmo. Přímo na stadionu se potom bude prodávat i zmrzlina. (stpatsfc.com)
08.07.2012 Reading ulovil irský talent
Dobře hodnocený irský mladík Pierce Sweeney z Bray Wanderers zakotví na Madejski Stadium. Teprve 17letý mládežnický reprezentant tedy naváže na irskou tradici v Readingu, kterým prošli například reprezentační střelci Kevin Doyle a Shane Long. Také současný manažer Brian McDermott pochází z této země a Sweeney přiznal, že podepsal hlavně díky němu.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
30.07.Cabinteely FC - Bray0:3
Další zápas
06.08.
20:30
Bray Wanderers - Wexfordinfo
Tabulka
 TýmZB
3.Galway United1629
4.University College Dublin1726
5.Bray Wanderers1726
6.Athlone Town1721
7.Cabinteely FC1618
Poslední zápas
31.10.Bray - Galway United0:1
Poslední zápas
10.03.Wexford Youths - Bray1:2e