FC Annecy Francie - FC Annecy - Zprávy

Další články

Zazáří druholigové Annecy znovu? V cestě do finále Coupe de France mu stojí Toulouse

Když se podíváme na současnou formu obou celků, jenom stěží bychom mohli odhadnout, že zrovna jeden z nich by si s to s Nantes mohl rozdat na honosném Stade de France v Paříži ve finále o trofej z Coupe de France. Druholigové Annecy je velkým vzezřením této soutěže, ale svých starostí má v Ligue 2 více než dost. Toulouse každopádně také není v dobrém rozmaru.

Annecy senzačně porazilo Marseille a zahraje si semifinále Coupe de France

Ve prospěch celku, kterému aktuálně patří desátá pozice v Ligue 2, rozhodnul penaltový rozstřel, který rozsoudila až osmá série. Hosté se při něm dokázali oklepat ze skutečnosti, že o výhru přišli až v poslední minutě řádné hrací doby. A to si předtím ještě Alexis Sánchez dovolil zahodit penaltu. Aktuálně druhý tým nejvyšší soutěže své náročné fanoušky tentokrát znovu vůbec nepotěšil.

Po Le Classique přijde na řadu Francouzský pohár. Marseille doma přivítá Annecy

Krutý nezdar naposledy zaznamenala Marseille, která vůbec nezvládla Le Classique, s PSG před vlastními fanoušky jasně prohrála, a hodlá si tedy urychleně napravit reputaci. Možnost má přitom prakticky hned, jen tři dny poté ji totiž čeká čtvrtfinále Coupe de France. A není jediný pochyb o tom, že cokoliv jiného než postup dál přes Annecy by bylo velkou senzací.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele