nenalezeny žádné články
15.05.2020 O Ananiho má zájem Le Havre
Francouzský Le Havre má zájem o Achille Ananiho z klubu Bourg en Bresse. Nicméně podle RMC Sport však pětadvacetiletý útočník z Pobřeží slonoviny chce odejít do Grenoblu. V ukončené sezoně nastřílel v 25 zápasech 15 branek. (getfootballnewsfrance.com)
30.08.2018 Kalulu bude hrát druhou francouzskou ligu
Gédéon Kalulu podle očekávání odchází z Lyonu, kde by nedostal k dispozici dostatek prostoru - mladého obránce si na hostování vypůjčil druholigový francouzský Bourg. (getfootballnewsfrance.com)
12.06.2018 Auxerre oznámilo příchod Merdjiho
Yanis Merdji sice s Bourg Péronnas sestoupil z Ligue 2, druhou ligu však bude hrát i nadále. Čtyřiadvacetiletý útočník se přesouvá do Auxerre, kde uzavřel blíže nespecifikovaný kontrakt. (lequipe.fr)
27.05.2018 Grenoble se vrací do Ligue 2
Druhou nejvyšší francouzskou soutěž si po sedmi letech zahraje Grenoble. Ten zvládl baráž s Bourg Péronnas, jenž se naopak po třech letech vrací do Nationalu. (lequipe.fr)
07.01.2018 Pierre-Charles posilou Bourg-en-Bresse
Bourg-en-Bresse Péronnas posílil Jordan Pierre-Charles. Mladý obránce se do druholigového francouzského klubu stěhuje z konkurenčního Valenciennes, kde nedostával tolik prostoru. (lequipe.fr)
05.01.2018 Court zamířil do Bourg-en-Bresse
Bourg-en-Bresse Péronnas oznámilo zisk Yoanna Courta. Bývalý mládežnický reprezentant Francie a odchovanec Lyonu přichází z GFCO Ajaccio, přičemž se svým novým chlebodárcem, jenž bojuje o udržení Ligue 2, zatím podepsal kontrakt do konce tohoto ročníku. (lequipe.fr)
04.01.2018 Hoggas má namířeno do Cercle Bruggy
Cercle Bruggy by mělo co nevidět ohlásit příchod Kevina Hoggase. Ofenzivní záložník do Belgie dorazí z Bourg-en-Bresse Péronnas a podepíše kontrakt na tři a půl roku. (lequipe.fr)
19.07.2017 Berthomier přestoupil do Brestu
Stade Brest dotáhl do úspěšného konce příchod Jasona Berthomiera. Ten se do druholigového francouzského klubu stěhuje z konkurenčního Bourg-en-Bresse Péronnas, přičemž se svým novým chlebodárcem podepsal smlouvu na dva roky. (lequipe.fr)
01.02.2016 Sané z Bourg-Péronnas do Caen a zase zpět
Pape Sané přestoupil z druholigového francouzského FC Bourg-Péronnas do Caen. Senegalský útočník v Caen podepsal smlouvu na čtyři a půl roku, prvních pět měsíců z této porce ještě stráví v Bourg-Péronnas formou hostování. (lequipe.fr)
29.12.2015 Bègue bude hostovat v Bourg-Péronnas
Bourg-Péronnas může do konce sezóny počítat s Julienem Bèguem. 22letý úzočník Guingampu ve svém kmenovém celku pravidelně nenastupuje, ve druhé nejvyšší francouzské soutěži by měl mít nasbírat větší herní praxi. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
13.05.Villefranche - Bourg Pér.4:1
Tabulka
 TýmZB
4.US Concarneau3458
5.LB Châteauroux3455
6.Bourg-en-Bresse Péronnas3454
7.Stade Briochin3452
8.CS Sedan3450
Poslední zápas
26.11.Bourg Pér. - Jura Sud Foot2:3
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci