Představení nejzajímavějších hráčů Chorvatska - Varteks Varaždin

Klub ze severní Slavonie je v současnosti ve spodních patrech chorvatské ligy. Historií však patří mezi TOP 5 nejlepších a nejstarších klubů Chorvatska, projevoval se i v Evropě, například v roce 1999 hrál čtvrtfinále Poháru vítězů pohárů. Na webových stránkách se toho moc nedozvíte, takže musím zapátrat v paměti i na internetu.
13.11.2008 | Názory a komentáře | 8 komentářů
31.03.2012 Varaždin vyloučen z chorvatské ligy
Poslední tým chorvatské ligy Varaždin byl kvůli dluhům ze soutěže vyloučen. Vedení svazu klub potrestalo za to, že stále nezaplatil dvojici bývalých hráčů Milanu Pavličičovi a Igoru Prahičovi. Varaždin byl kvůli dluhům v pátek suspendován a nebude moci odehrát dnešní zápas s Cibaliou Vinkovci. Klub dostal podobný trest už podruhé v sezoně, což podle pravidel chorvatského svazu znamená automatické přeřazení do nejnižší soutěže. Spolu s Varaždinem byl v týdnu kvůli dluhům suspendován také druhý tým tabulky Hajduk Split, Šibenik a Karlovac. Tato trojice však podle agentury AFP uspěla s odvoláním.
03.05.2006 Výsledek druhého finále Chorvatského poháru: Varteks Varaždín...
Výsledek druhého finále Chorvatského poháru: Varteks Varaždín - Rijeka 5:1, první zápas 0:4, pohár získala Rijeka.
05.04.2006 Ve finále chorvatského poháru se potkají Rijeka a Varteks....
Ve finále chorvatského poháru se potkají Rijeka a Varteks. Rijeka dokázala v semifinále doma zdolat 1:0 Hajduk Split, Varteks zase vyhrál 2:1 na půdě Kamenu.
07.10.2004 Velké plány v otázce své budoucnosti má Miroslav Ciro Blazevic....
Velké plány v otázce své budoucnosti má Miroslav Ciro Blazevic. V současnosti trenér Varteksu Varaždin a muž, který před šesti lety dovedl Chorvatsko k bronzovým medailím na MS, totiž chce kandidovat na prezidenta své země.
20.05.2004 Fotbalisté Dinama Záhřeb vyhráli posedmé v historii samostatného...
Fotbalisté Dinama Záhřeb vyhráli posedmé v historii samostatného Chorvatska národní pohár. K triumfu v odvetě s Varteksem Varaždín stačila i bezbranková remíza.
30.05.2003 Chorvatsko přišelo o tři nadějné fotbalisty, Silvestar Sabolcki...
Chorvatsko přišelo o tři nadějné fotbalisty, Silvestar Sabolcki (24) z Dinama Záhřeb, Krunoslav Sabolič (24) z Varteksu a Kristijan Kitner (21) také z Varteksu zahynuli při automobilové nehodě. Sabolcki se měl zrovna ženit a měl na svém kontě dva reprezentační starty.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!