Viktoria Plzeň B Česko - Viktoria Plzeň B - Expres Zprávy

08.02.202316:59

Mrózek a Vrba zapůjčeni do Karviné

Viktoria Plzeň pro nadcházející půlrok uvolnila Ondřeje Mrózka a Adama Vrbu. Devatenáctiletý brankář a o dva roky starší útočník odchází hostovat do Karviné.

mfkkarvina.cz
22.08.202208:44

Qoseho nejspíš čeká dlouhá pauza

Štace Albánce Kristiho Qoseho v Plzni by mohla skončit dříve, než se rozjela. Záložník byl včera při utkání B týmu v třetí lize vyloučen za hrubé napadení protihráče a následně zezadu strčil také do hlavního rozhodčího, očekávat se tak dá přísný trest.

fcviktoria.cz
05.09.201020:40

Ševinský dal dva vlastní góly

Všechny tři góly vstřelili dnes fotbalisté plzeňského béčka v zápase 5. kola ČFL v Ovčárech, bohužel pro ně však dvakrát mířili do vlastní sítě, a tak prohráli 1:2. Po bezgólovém poločase šla přitom rezerva lídra prvoligové tabulky do vedení, to ale neuhájila. Dvojnásob nešťastný zápas odehrál v jejím dresu jednatřicetiletý obránce František Ševinský, fotbalista se 133 odehranými zápasy v nejvyšší soutěži. V polovině druhého poločasu si dal hlavou první vlastní branku a minutu před koncem ho postihla stejná smůla podruhé, když tečoval míč a ten skončil za zády plzeňského gólmana Houdka.