Sparta Praha Česko - Sparta Praha - Zprávy

FK Jablonec 97 - Sparta Praha 0:2

Sparta po matném prvním poločase utkání s Jabloncem nedovolila v tom druhém domácím prakticky nic. Hrdinou utkání se stal aktivní Kisel, který dvěma góly v závěru zápasu sám rozhodl o výsledku. Jablonec přišel o třízápasovou domácí neporazitelnost.

Preview: FK Jablonec 97 - Sparta Praha

Oba týmy mají nyní společný cíl, a to chytit se. Sparta si po úspěšném vstupu do sezóny připsala v posledních dvou zápasech prohru, Jablonec je na tom podobně, ze tří posledních zápasů má dva body. Ale na Spartu Severočeši umí, doma s ní prohráli naposledy téměř před pěti lety.

Holenda na hostování do Mostu

Sparťanský útočník Jan Holenda odchází na hostování do Mostu. V severočeském klubu bude působit vytáhlý hráč do konce podzimní části Gambrinus ligy. Nová akvizice bude připravena nastoupit již v nedělním utkání proti Českým Budějovicím.

Přibyl skončil ve Spartě, odchází k Bohemians

Lukáš Přibyl opouští místo šéfa komunikace Sparty Praha a odchází k Bohemians 1905. Zde bude pracovat na postu ředitele, které bylo neobsazeno od letního odchodu Jiřího Steinbrocha.

Sparta podlehla Mladé Boleslavi

Černý víkend favoritů je dokonán, ani poslední z celků z čela tabulky nebodoval. Sparta opět ukázala, že na Mladou Boleslav neumí a tentokrát s ní prohrála 0:1. Zápas rozhodl jediným gólem v 82. minutě Ščasného žolík Radim Holub.

Porazí Sparta Boleslav a půjde do čela?

Posledním zápasem sedmého kola Gambrinus ligy bude televizní dohrávka mezi Spartou a Mladou Boleslaví. Oba týmy si start do letošní sezóny představovaly trochu jinak, ale nyní mají možnost své pozice alespoň trochu vylepšit. Sparta se dokonce vzhledem k zaváhání všech týmů před sebou může dostat do čela ligové tabulky.

Matná Sparta jen remizovala s Odense

Sparťané si do Dánska neodvezou žádný náskok. I když měli v prvním poločase územní převahu, skórovat nedokázali. Druhý poločas začal obdobně, ale postupem času začali mít více ze hry hosté a Sparta měla několikrát namále. Něco málo přes sedm tisíc diváků tak v posledních 20 minutách převážně pískalo při sledování utrápené hry domácích.

Řepka si sedmkrát nezahraje, Sparta zaplatí 700 tisíc

Disciplinární komise vynesla tresty nad fotbalisty a trenéry pražské Sparty za nevhodné chování v závěru utkání v Teplicích. Tomáš Řepka si nezahraje v sedmi zápasech a patnáct měsíců nesmí vykonávat funkci kapitána, Martin Abraham dostal trest o tři utkání nižší. Čtyři zápasy nesmí na lavičku Horst Siegl, Michal Bílek zaplatí pokutu padesát tisíc a celá Sparta pak 700 tisíc korun...

Řepkovi hrozí až osmiměsíční trest

Už dnes odpoledne může být vynesen trest nad fotbalisty a trenéry pražské Sparty, disciplinární komise totiž v jejich nepřítomnosti (Sparta večer hraje s Odense) bude projednávat chování Tomáše Řepky, Martina Abrahama, Michala Bílka a Horsta Siegla z nedělního ligového utkání v Teplicích. Nejvyšší trest zcela jistě dostane kapitán Řepka, jemuž hrozí stop až na osm měsíců...

Sparta v Poháru UEFA hostí Odense

Po skandálu ze závěru utkání v Teplicích čeká Spartu její první vystoupení v letošním ročníku Poháru UEFA. Po neúspěšných bojích ve třetím předkole Ligy mistrů se silným Arsenalem budou letenští v prvním kole hostit v AXA Areně dánský klub Odense.

Přesun Sparty z Letné na Strahov

Když se daří, tak se daří. Na Spartu se valí jeden problém za druhým. Její hráči a nejspíš i trenéři budou nyní štamgasty u disciplinární komise. Pro Řepku, Bílka, Siegla a Abrahama budiž výstrahou Horváthova návštěva, protože Karolyiho hoši se na Strahově s hříšníky moc nemažou.

Sparťanská deka

Přestup do Sparty dlouho býval pro českého fotbalistu to nejvíc, čeho mohl v lize dosáhnout. Byly tam vždy nejlepší platové podmínky, nejlépe vybavené zázemí a nikde jinde si až do letoška nemohl zahrát Ligu mistrů. Přesto se už několikrát stalo, že přicházející hvězda na Letné zapadne.

Kúdela na hostování do Kladna

Mladý fotbalista Ondřej Kúdela míří na hostování do Kladna. Člen úspěšného reprezetačního mužstva do 20 let a nynější hráč reprezentace do 21 let odchází do středočeského klubu z pražské Sparty do konce podzimní části soutěže. Kladenský dres může obléknout již v neděli v ligovém utkání s Českými Budějovicemi.

Nezmar + Horváth = 235.000,-

Když zasedá disciplinární komise, tak člověk trne, co ti pánové pod vedením Alexandra Karolyiho zase vykoumají. Je to sice nezvyk, avšak tentokrát jim však nelze jinak, než děkovat a blahořečit. Nezmar musí rozbít prasátko a zacinkat "pětatřicetníkem", Horváth aby rozbil na svých dvě stě tisíc celý vepřín.