Mladý sparťanský fotbalista Daniel Mareček uspěl na testech ve Slovácku a do moravského klubu následně přestoupil. Sparta má ale zajištěno právo zpětného odkupu za předem stanovených podmínek.

FK Jablonec - Sparta Praha "21" 4:2 (2:2).
26. a 58. Chramosta, 3. Pleštil, 80. Doležal - 4. Flak, 24. Mohamed.
Sestava Jablonce:
I. poločas:
Hanuš - Holeš, Kubista, Břečka, Peřina - Pleštil, Pilík, Kratochvíl, Fábry, Dominik Breda - Chramosta.
II. poločas: Hanuš - Pilík, Kubista, Břečka, Peřina - Kratochvíl, Fábry, Považanec, David Breda - Chramosta, Doležal. Trenér: Rada.

ČTK
18.03.201915:16

Derby juniorek vyhrála Slavia

Pražská Slavia vyhrála Juniorské lize derby na hřišti Sparty 2:1. Letenští vedli po brance Lukáše Váchy, ještě do poločasu ale skóre dvěma brankami otočili Chorvat Marko Alvir a Ázerbájdžánec Farid Nabiyev.

11.03.201915:20

Drchal nastřílel čtyři góly za juniorku

Mladý útočník Václav Drchal se v dresu pražské Sparty nedostal na hřiště ve šlágru proti Plzni. Z gólového hlediska si ale vše vynahradil v duelu Juniorské ligy proti Dukle. Sparta vyhrála 4:1 a Drchal nastřílel všechny čtyři branky.

30.11.201617:54

Dorost Sparty se rozloučil výhrou

Fotbalisté Sparty do 19 let vyhráli v dnešní odvetě druhého kola Youth League na Žižkově nad Altinordu FK 3:2. Letenský celek, který hrál skoro celý druhý poločas bez vyloučeného Zinedina Mustedanagiče, však po prohře 2:6 z prvního utkání v Turecku v soutěži skončil.